Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

Za tiste, ki vas varajo možje

Default avatar

đekica

Zakaj še vedno ostajate z njimi, čeprav vas varajo? Kaj je tisto, kar vas prepriča in poniža, da kljub izdaji ostajate?
Default avatar

mogoče ---

mogoče tudi one varajo njih in jim tako ustreza, ker jim mož počuva otroke, med tem ko imajo one randi z ljubimcem .. in obratno
Default avatar

magdalenaa

Vsi so se po prvi, drugi, tretji, dvanajsti..odkriti prevari spremenili in sedaj ne varajo več....:-) Sedaj se ti bodo vsuli odgovori, da so se ženske pogovorile z njimi, da so jokali, da so zdaj zlati možje, da kr nonstop seksajo doma, da ni več potrebe skakati čez plot..

bolje bi bilo, da sploh ne bi vprašala
Default avatar

ahaha, seveda

magdalenaa,

po moje bodo pa tiho:)))

NE, spluvale te bodo in boš ta hujša bolnica:))))
Default avatar

ahaha, seveda

ahaha, seveda je napisal/a:
magdalenaa,

po moje bodo pa tiho:)))

NE, spluvale te bodo in boš ta hujša bolnica:))))
Spljuvale.....tiskarski škrat!
Default avatar

1eliza

Mogoče imajo nekatere finančne probleme, da bi šle nekam v najet stanovanje z enimi tremi otroki, pa da jim mož že vnaprej grozi, drugi imajo mogoče odprt zakon, spet tretji, se bojijo, da bodo ostali sami in v sebi trpijo, ko navzven igrajo srečno družino, četrtim pa mogoče glih dol visi s čim se ubada njihov partner in jim je že tko al tko za njega ravno, mrtev zakon, pa verjetn če bi imeli od zunaj malo spodbude, beri nova zveza na vidiku, da bi kaj naredili tudi v to smer, obstajajo pa še vsaj šesti, ki si pa zatiskajo oči pred očitnim, samo zato, da ni treba nič naredit.
Default avatar

magdalenaa

Glede na to, da so zaenkrat res tiho, bi za intermezzo mogoče o tem, da nihče od naših vrlih psihologov in drugih pristojnih za poročanje o stanju družbe, javno ne spregovori o procentu zvez, kjer se vara. Verjetno je to povezano s tem, da je glavni rdeči v državi na sončni strani alp največji prevarant ever in se mu nihče ne želi zameriti, ker ko se zameriš, ne dobiš drugje službe. Se spomnimo, kako so molčali veterinarji, ki so vedeli za zlorabe. Če bi tema varanje odprla v javnosti, bi morali dotični ljudje povedati svoje mnenje in bi nekje pisalo črno na belem, da

PREVARANTI LAŽEJO IN JIM NE GRE ZAUPATI VODENJA DRŽAVE, še psa ne, da ti ga peljejo na sprehod! Fuj, se mi gabijo.
Default avatar

didakta

Verjetno zato, ker vsaj po branju mona sodeč to itak počne večina moških. (pa tudi precej žensk)

In če torej enega pustiš in si čez čas z drugim, spet ni nobene garancije, da se to ne bo ponovilo.
Default avatar

rdeca strela

Zakaj? Ja preprosto, ker vidijo vec koristi v tem, da so s prevarantom, kakor pa da ga zapustijo.
Default avatar

daiss

Preprosto - nimajo hrbtenice!
Default avatar

acjom

daiss je napisal/a:
Res je.
Ali so povsem finančno odvisne od partnerja, veliko pa jih je takih, ki so odvisne od odnosa.
Pa kaj bodo rekli sosedje, pa žlahta....itd...Poznam kar nekaj takih žensk. Navzven super družina, vse ok, v sebi pa trpi.
Vem kako je to, ker sem bila sama tako budalo. Ampak vse se da preživeti, če le imaš pogum in samospoštovanje.
Ko pa katera reče, da je skupaj zaradi otrok, pa ponorim........to je samo beden izgovor žensk brez hrbtenice, kot je napisala "daiss".

Upanje je kakor nočno nebo. Nikoli ni tako temno, da ne bi odkrili vsaj ene zvezde...
Default avatar

plan

acjom je napisal/a:
daiss je napisal/a:
Res je.
Ali so povsem finančno odvisne od partnerja, veliko pa jih je takih, ki so odvisne od odnosa.
Pa kaj bodo rekli sosedje, pa žlahta....itd...Poznam kar nekaj takih žensk. Navzven super družina, vse ok, v sebi pa trpi.
Vem kako je to, ker sem bila sama tako budalo. Ampak vse se da preživeti, če le imaš pogum in samospoštovanje.
Ko pa katera reče, da je skupaj zaradi otrok, pa ponorim........to je samo beden izgovor žensk brez hrbtenice, kot je napisala "daiss".
ti si tipičen primer procesa ... najprej si vedela, si vztrajala, te je srečala pamet, šla po svoje in zdaj pametuješ :) (upravičeno)

marsikatera, ki je danes še v zanikanju bo čez čas šla po tvojih stopinjah, ampak rabi čas, tako kot si ga rabila ti. Ne moreš kar spokat in it (ok, nekatere tudi lahko). Pametno je narediti plan in mu slediti.
Default avatar

xlkfgp

Jaz pa mislim, da je vsakdo odgovoren za svoje življenje. In če nekdo sklene pri sebi, da lahko živi z nekom, ki je prevaral ali ki še vara, je to čisto njegova osebna odločitev.

Edino, česar potem ne prenesem, je jamranje. Okej, te je prevaral, si ostala z njim. Kaj mi zdaj jokaš vsakič, ko izveš, da se je ponovilo?

Da je pa zmeraj zadaj računica, je pa jasno:

- materialna varnost (ne nujno bogastvo, samo varnost)
- strah pred neznanim
- strah pred biti sam ...
- nizka samopodoba (boljšega ne bom dobila)

In kdo sem jaz, da bom obsojala te razloge?
Default avatar

evo jaz...

Trenutno sem v fazi, ko sem (šele) ugotovila, da me vara, ga soočila in zdaj čakam, da vidim kaj bo. Jaz mislim, da vsak pač rabi svoj čas. Zakaj bi silila narazen, če pa še nisem pripravljena. Po moje mi bo lažje čez nekaj časa, kot pa zdaj, ko je rana še sveža. Aha, pravi pa, da je z njo prekinil in hoče družino.
Default avatar

Majka

Nemočen čakaš,da te dokončno zlomi in potem se ceniš, dviguješ in postaneš veliki JAZ.
Bilo bi mnogo laže, če bi matere pustile otroke očetom, jih vse lepe in dišeče vzele za vikend in živele....
Samo PAMET nas mora srečati!!!!!!!
Default avatar

zvezdarna

Zakaj se obremenjuješ s tem, kako se kdo odloča živeti? Če je ženska sprejela neko odločitev, bo ONA z njo morala živeti, ne TI.

Sicer pa poglej magladeno. Ki je zapustila varajočega moža. In zdaj je njeno življenje TAKO ROŽNATO.

Se sprašujem, kdo je bolj beden in usmiljenja vreden. Ena magdalenaa v svojem obsesivnem iskanju zaupanja vrednega dedca in s totalno obsesijo, da je vse okoli nje pokvarjeno in ki hodi k jezuitom (?!??!!!) po nasvete o sexu in razmerjih ali ena, ki se za moževe skoke čez plot ne zmeni in potegne iz zakona pač največ, kar lahko dobi.

....Hmmmmm, pravzaprav ni težka odločitev.
Default avatar

kuku***

Najprej povej zase,da se ne boš naslanjala ob ostale in jih obsojala.Avtor posta kar korajžno na plan s svojo razlago!
Default avatar

magdalenaa

zvezdarna je napisal/a:
Zakaj se obremenjuješ s tem, kako se kdo odloča živeti? Če je ženska sprejela neko odločitev, bo ONA z njo morala živeti, ne TI.

Sicer pa poglej magladeno. Ki je zapustila varajočega moža. In zdaj je njeno življenje TAKO ROŽNATO.

Se sprašujem, kdo je bolj beden in usmiljenja vreden. Ena magdalenaa v svojem obsesivnem iskanju zaupanja vrednega dedca in s totalno obsesijo, da je vse okoli nje pokvarjeno in ki hodi k jezuitom (?!??!!!) po nasvete o sexu in razmerjih ali ena, ki se za moževe skoke čez plot ne zmeni in potegne iz zakona pač največ, kar lahko dobi.

....Hmmmmm, pravzaprav ni težka odločitev.
a jezuiti so to? hehehhe si me nasmejala..hvala..

črni humor nas vleče ven...ker ni tako enostavno...otroci trpijo v zakonih brez ljubezni to je problem

pa če je še pri acjom bila statistika..pa pri meni pred desetimi leti, da jih peščica vara, je šlo razumljivo za proces, faze, zanikanje..

danes pa nobena več ne more trditi da je bila prepričana da jo njen ljubi ker so statistike obupne in je vsako presenečenje ob odkiti prevari odveč, zlagano in v tej luči tudi moje spraševanje kako spoznaš nekoga ki ima vrednote
Default avatar

soočena

Se pa tudi zgodi, da človek, ki ga je na veliko biksal in kvaril življenje družini, ljubicam itd., končno ugotovi, da tako ne gre več. 'Zjutraj ko se brijem, si ne morem pogledat v oči', sem si zapomnila izjavo svojega bivšega - poročenega loverja.

No mogoče se vest in razum zbudita tja proti 50. letu, ko je lepota 'na izlazu' in ni več edini adut videz in fit telo. Takrat začnejo tudi težki babjaki in lajdre iskat toplo zavetje, duhovne vrednote
in skrivnosti ezoterike. Ni jih malo, ki se vrnejo k ženski iz mladih let, ki so jo varali, izrabljali in zavrgli ( če so seveda vzeti nazaj ).

Takega skesanca, ki se trudi zaživeti na drug način in se malo odkupiti za svoje napake,
pa tudi ni slabo imet. V svoji okolici poznam tri take primere. Kaj pravite, punce?
Default avatar

xlkfgp

Jaz poznam enega, ki je že krepko čez petdeset, pa še ni videti, da bi ga srečala pamet.

Skesanca pa pravzaprav nobenega. Samo take, ki pravijo, da jih je srečala pamet, pa jih v resnici ni. Je pa dobra pravljica za naslednjo.

Ezoterika je pa pač v modi. Čisto možno, da samo vaba, na katero se limajo ženske.