Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Kam z otroškimi oblačili

Kam z otroškimi oblačili

Mamice povejte mi kaj naredite z oblačili ki jih otrok preraste in jih ne potrebujete več? Ker je drugi otrok fantek, imam doma samo cunce za punčko in ne mislim tega šparat.
Če prodam za simbolično ceno, npr 50€ je ok? Je pa vse zelo lepo ohranjeno.

Koliko pa je tega? Meni osebno se 50€ zdi veliko. Simbolična cena za eno škatlo robe bi po moje bila okrog 20€. Upoštevaj še morebitno poštnino, pa pride tvoja cena na skoraj 60€, za toliko pa dobiš kar nekaj robe iz KIKa recimo. Tvoja je pa rabljena in vprašanje koliko očuvana.

Napisala je, da je zelo lepo ohranjena, torej NI vprašanje koliko je očuvana !!!
In če je tega dosti, 50€ res ni pretirano, cunje iz KIKA pa tako vemo kakšne so…

Stvari so res odlično ohranjene. Nobena cunja ni zaflekana, zaprana, obarvana. Imam vse kar otrok potrebuje za oblečt od 0 – 2 leti. Pa saj sami veste da skoraj do enega leta se cunje menjajo na 2 meseca. In stvari se ne umažejo tako da se ne bi dalo oprati. Sem pa res skrbno prala in skrbela za to da je bila hčerka vedno čista. Sploh ker je bila prvi otrok, sem želela da je vsak dan oblečena v drugo stvar in zato obleke niso slabe in jih je veliko.
Ah, 20€! Rajši podarim in nekomu naredim veselje!

Pozabila sem povedati da imam oblekice iz H&M, Mothercare, Okaidi, OshKosh in Kanz.

tvoja oblačila so, ti postaviš ceno.
če bo previsoka, jih ne boš prodala, če bo prenizka, bo itak ena kupila, potem pa preprodala naprej. Tu gor bi pa itak ene rade, da se vse razda dalje zastonj.

Jaz jih vedno podarim.

A folk kupuje da prodaja naprej al kako? A se hecaš?

Kakšne pa so cunje iz KIKA? Moja ima dvojne kavbojke in dve majici, super lepi, kvalitetno, ne morem prehvalit, nosi že več kot leto dni. A zato ker je iz kika in je poceni, je slabo? Ima pa eno vetrovko, tole softshell iz Hervisa, znamka Kilimanjaro, stala 50€, pa se je prvič ko jo je oblekla, zadrga strgala. Sem šla menjat, reklamirat, in so rekli da nisem prva s to reklamacijo. Tako da mene to, da je neka cunja iz OshKosh ali kakšna druga firma, kjer so cunje samo drage pa nič drugega, sploh ne prepriča. Narejeno pa je tako in tako danes že vse na Tajvanu ali made in China.

oh seveda, kaj pa misliš.

še nisem odločena – s kje pa ste?
Imam 2 mesečno punčko, pa bi mi oblačila prišla še kako prav.

Kakšne pa so cunje iz KIKA? Moja ima dvojne kavbojke in dve majici, super lepi, kvalitetno, ne morem prehvalit, nosi že več kot leto dni. A zato ker je iz kika in je poceni, je slabo? Ima pa eno vetrovko, tole softshell iz Hervisa, znamka Kilimanjaro, stala 50€, pa se je prvič ko jo je oblekla, zadrga strgala. Sem šla menjat, reklamirat, in so rekli da nisem prva s to reklamacijo. Tako da mene to, da je neka cunja iz OshKosh ali kakšna druga firma, kjer so cunje samo drage pa nič drugega, sploh ne prepriča. Narejeno pa je tako in tako danes že vse na Tajvanu ali made in China.[/quote]

Kakšne so??..podn od podna…mislim, v te trgovine se mi prav gravža hodit, vse razmetano, smrdljivo..cunje obupne..ne vem, kaj folk vidi na teh cotah…raje imam eno in tisto kvalitetno kot pa 10 cotk iz Kika..pa ko že omenjaš hervis in softshellko za 50€..taiste so prodajali tud v sparu..tko da tud tist ni bohve kvaliteta.

Tudi mene zanima, pa kakšna cena je. Doma imam 9 mesečno punčko. Zanimajo me cunce tm od 1 leta naprej.
Jaz imam doma fantka 3 leta starega, če te kaj zanima.
Iz kje pa si?

Kakšne pa so cunje iz KIKA? Moja ima dvojne kavbojke in dve majici, super lepi, kvalitetno, ne morem prehvalit, nosi že več kot leto dni. A zato ker je iz kika in je poceni, je slabo? Ima pa eno vetrovko, tole softshell iz Hervisa, znamka Kilimanjaro, stala 50€, pa se je prvič ko jo je oblekla, zadrga strgala. Sem šla menjat, reklamirat, in so rekli da nisem prva s to reklamacijo. Tako da mene to, da je neka cunja iz OshKosh ali kakšna druga firma, kjer so cunje samo drage pa nič drugega, sploh ne prepriča. Narejeno pa je tako in tako danes že vse na Tajvanu ali made in China.[/quote]

Kakšne so??..podn od podna…mislim, v te trgovine se mi prav gravža hodit, vse razmetano, smrdljivo..cunje obupne..ne vem, kaj folk vidi na teh cotah…raje imam eno in tisto kvalitetno kot pa 10 cotk iz Kika..pa ko že omenjaš hervis in softshellko za 50€..taiste so prodajali tud v sparu..tko da tud tist ni bohve kvaliteta.[/quote]

Že dolgo nima ime firme skoraj nič z dejansko kakovostjo cunj. Tisto, kar plačaš pri znanih firmah, je samo ime. Če bi iste cunje iz kika prodajali za 10 kratno ceno, bi pa večina vas z veseljem to kupovala, ker bi snobi, kakršni ste, mislili da za večji keš dobite tudi večjo kakovost. Zgrešeno! Gledala oddajo, kjer so primerjali kakovost cunj (kakovost blaga, kvaliteta šivanja, obdelavo s kemikalijami…) znane firme s kot žefran dragimi cunjami s kakovostjo cunj enega XY proizvajalca s poceni cotami. Ne boš verjela, drag proizvajalec ni izstopal z ničemer, razen s ceno. Čisto ista kakovost, šivano v isti državi, kemikalije iste. Edino štacune, v katerih so potem prodajali te cote, so bile višjega cenovnega razreda. Kot praviš, vse lepo pospravljeno in poštimano na police. Za tiste snobe, ki padate na formo, okej. Pač plačujte več zato, ker se roba prodaja v v nulo spedenanih štacunah, to pa je tudi vse.:)

http://web.vecer.com/portali/vecer/v1/default.asp?kaj=3&id=2010110905591173

lp

Kakšne so??..podn od podna…mislim, v te trgovine se mi prav gravža hodit, vse razmetano, smrdljivo..cunje obupne..ne vem, kaj folk vidi na teh cotah…raje imam eno in tisto kvalitetno kot pa 10 cotk iz Kika..pa ko že omenjaš hervis in softshellko za 50€..taiste so prodajali tud v sparu..tko da tud tist ni bohve kvaliteta.[/quote]

Že dolgo nima ime firme skoraj nič z dejansko kakovostjo cunj. Tisto, kar plačaš pri znanih firmah, je samo ime. Če bi iste cunje iz kika prodajali za 10 kratno ceno, bi pa večina vas z veseljem to kupovala, ker bi snobi, kakršni ste, mislili da za večji keš dobite tudi večjo kakovost. Zgrešeno! Gledala oddajo, kjer so primerjali kakovost cunj (kakovost blaga, kvaliteta šivanja, obdelavo s kemikalijami…) znane firme s kot žefran dragimi cunjami s kakovostjo cunj enega XY proizvajalca s poceni cotami. Ne boš verjela, drag proizvajalec ni izstopal z ničemer, razen s ceno. Čisto ista kakovost, šivano v isti državi, kemikalije iste. Edino štacune, v katerih so potem prodajali te cote, so bile višjega cenovnega razreda. Kot praviš, vse lepo pospravljeno in poštimano na police. Za tiste snobe, ki padate na formo, okej. Pač plačujte več zato, ker se roba prodaja v v nulo spedenanih štacunah, to pa je tudi vse.:)[/quote]

tte fore lahko ti prodajaš komu drugemu..Kik je na sceni že dolgo in kot mnogo ostalih sem tud sedem..osem let nazaj kupila tam kakšno stvar..ampak vse..prav vse je bilo nikakvo. pa dol mi visi, a sem zato snob ali ne..ampak oblačila so enostavno obupna.

Kakšne pa so cunje iz KIKA? Moja ima dvojne kavbojke in dve majici, super lepi, kvalitetno, ne morem prehvalit, nosi že več kot leto dni. A zato ker je iz kika in je poceni, je slabo? Ima pa eno vetrovko, tole softshell iz Hervisa, znamka Kilimanjaro, stala 50€, pa se je prvič ko jo je oblekla, zadrga strgala. Sem šla menjat, reklamirat, in so rekli da nisem prva s to reklamacijo. Tako da mene to, da je neka cunja iz OshKosh ali kakšna druga firma, kjer so cunje samo drage pa nič drugega, sploh ne prepriča. Narejeno pa je tako in tako danes že vse na Tajvanu ali made in China.[/quote]

KIk je za nižji sloj!

To pa drži. Ko stopiš vKik že zavohaš nek tako odvraten vonj, kot bi bilo vse preperelo in iz srednjega veka. Da ne govorim kakšnikroji so, kot za babice in dedke. Ja no, saj na njih najbrž tud računajo. Aja, pa še prodajalke strošno neprijazne.

V kiku v Kopru ni nobenega odvratnega vonja. jaz sem za ssvojo hčerko kupila poleti nekaj majic Hello Kitty, lepe, kvalitetne, jih je drajsala vse poletje, pa so še vedno kot nove. Tako da ne vem o kakšnih krojih za babice govoriš???

Že dolgo nima ime firme skoraj nič z dejansko kakovostjo cunj. Tisto, kar plačaš pri znanih firmah, je samo ime. Če bi iste cunje iz kika prodajali za 10 kratno ceno, bi pa večina vas z veseljem to kupovala, ker bi snobi, kakršni ste, mislili da za večji keš dobite tudi večjo kakovost. Zgrešeno! Gledala oddajo, kjer so primerjali kakovost cunj (kakovost blaga, kvaliteta šivanja, obdelavo s kemikalijami…) znane firme s kot žefran dragimi cunjami s kakovostjo cunj enega XY proizvajalca s poceni cotami. Ne boš verjela, drag proizvajalec ni izstopal z ničemer, razen s ceno. Čisto ista kakovost, šivano v isti državi, kemikalije iste. Edino štacune, v katerih so potem prodajali te cote, so bile višjega cenovnega razreda. Kot praviš, vse lepo pospravljeno in poštimano na police. Za tiste snobe, ki padate na formo, okej. Pač plačujte več zato, ker se roba prodaja v v nulo spedenanih štacunah, to pa je tudi vse.:)[/quote]

tte fore lahko ti prodajaš komu drugemu..Kik je na sceni že dolgo in kot mnogo ostalih sem tud sedem..osem let nazaj kupila tam kakšno stvar..ampak vse..prav vse je bilo nikakvo. pa dol mi visi, a sem zato snob ali ne..ampak oblačila so enostavno obupna.[/quote]

Si že kupila kaj čudnega. tudi jaz sem se v Okaidiju parkrat osmolila, pa ne pravim, da je tam sam šit. Nazadnje kupila sebi eno črno jakno na zadrgo iz flisa, lani pozimi. Jo nosim še vedno in je kot nova, kaj naj bi se konec koncev s flisom zgodilo?:)) Lep kroj, meni lepa barva, strgalo se ni nič in to je to. jaz imam s koprskim Kikom dobre izkušnje.

New Report

Close