Style.Over.Net

Nega, ličenje in style

Odgovarjajo: Anja CajhenLaura Sardinšek, mag. kozm., dipl. m. s.

A so Syoss barve za lase dobre?

Default avatar

Katera pozna?

Ker je bolj novost na tržišču, me zanima, če je katera že uporabila, so brave dobre? Kolikor toliko obstojne? Prikrijejo sive lase?
Hvala za odgovore!
Default avatar

nimam sivih las

nimam sivih las, drugače pa barva kot barva,
mislim, da so si vse Henklove barve po obstojnosti podobne.
Default avatar

včeraj sem

Včeraj sem jih sprobala. Blond 9 - 1, imam sive lase. Pobarvalo mi je sive lase, ampak narastek je viden, kje je bil. Tako imam zdaj očitno dva odtenka na glavi. Zame so preveč light. Mi je rekla soseda da ima trde lase po njih, in res je. Grem nazaj na Loreal. Kljub nizki ceni nisem zadovoljna ne s tonom, ne z močjo. Morda so črne boljše. Jaz ne bom več. Dam raje malo več, pa je v redu. A je že katera sprobala tele pene za barvanje ?
Default avatar

jaz sem probala

in moram reči, da sem zadovoljna. Uporabila sem temno rjavo, ker je to moja naravna barva in še po 10 pranjih je barva obstojna, lasje sijoči...ma super glede na ceno. Pa niti ne smrdijo, ker mene ta vonj po amoniaku ful moti.
Default avatar

Izobražena

Ti povem, da so povsem zanič. Že takojšen učinek je slab - sedaj po 3 tednih pa se je barva že skoraj povsem sprala. ne priporočam.
Default avatar

včeraj sem

No, čist zanič niso. Res nimajo vonja, po moje so za temne nianse ok. Pa ne moreš biti dva meseca brez farbanja, no. Meni skor vsake farbe po 3 tednih ven tolčejo.
Default avatar

eheh

Resnica pa je, da je temno rjava čisto ok. Sem si barvala in po enem mesecu, ko si moram nujno barvati zaradi narastka, je barva še vedno kot prvi dan. Lasje mehki, sijoči, kaj bi še rada...

Tako da, Izobražena, če je na tvoji glavi izpadla barva zanič, razmisli, če ni kaj narobe s tvojimi lasmi...
Default avatar

tudi jaz sem probala

..in moram reči, da je sama barva kar vredu (imela sem meden odtenek), moti me edino to, da je preveč tekoča in se težko mažem.
Tako da naslednjič bom probala to peno, ki je sedaj ven prišla, da vidim če je res tako enostavno in obstojno.

LP
Default avatar

eheh

tudi jaz sem probala je napisal/a:
..in moram reči, da je sama barva kar vredu (imela sem meden odtenek), moti me edino to, da je preveč tekoča in se težko mažem.
Tako da naslednjič bom probala to peno, ki je sedaj ven prišla, da vidim če je res tako enostavno in obstojno.

LP
Ja, jaz sem govorila o peni. Je enostavno ja, nič ne kaplja :-))) in zdelo se mi je, da je pene bilo več, barve mi je včasih skoraj zmanjkalo :-))
Default avatar

Izobražena

Moji lasje so super, samo očitno ne za cenene barve.
Default avatar

Flika

Jaz sem probala peno, sicer nimam sivih las, pena se mi zdi ok. Tudi sestrični je dobro prijelo, ona pa ima ful sivih.
Default avatar

aja123

Se barvam s sajosom že kar nekaj časa in ne vidim razlike med njo in lorealom, razen v ceni. Izpira se sploh ne, se pa spomnim, da sem pred leti poizkusila enkrat s subrina barvo in mi je obarvala vzglavnik.
Default avatar

eheh

Izobražena je napisal/a:
Moji lasje so super, samo očitno ne za cenene barve.
O kateri ceneni barvi pa govoriš?
Mislim, da je Syoss sploh pa tale pena kar konkretna cena.
Default avatar

**lili**

eheh je napisal/a:
tudi jaz sem probala je napisal/a:

LP
Ja, jaz sem govorila o peni. Je enostavno ja, nič ne kaplja :-))) in zdelo se mi je, da je pene bilo več, barve mi je včasih skoraj zmanjkalo :-))
Pena je res super-bolj enostavno ne gre in lepo enakomerno prekrije!!
Default avatar

Nanita

Jaz sem jo poskusila danes in je ne mislim vec. Kupila sem cokoladno-rjavo, se pobarvala po napotkih in dobila na koncu melancana-crn rezultat. Pa sem se barvala ze z marsikatero cokoladno-rjavo barvo prej in je blo vedno ok. Sploh grem nazaj na Subrino; dobis, kar hoces in pricakujes. Upam vsaj, da se bo hitro sprala!!
Default avatar

a tako

Super, da sem našla tole temo. To je pa tud mene že dolgo zanimalo in zdaj vsaj vem...
Default avatar

anna84

Mene je Syoss zeloooo razočaral. Kupila sem čokoladno rjavo barvo (prej sem imela svetlo rjave lase) in po barvanju postala čisto črna.
Default avatar

suzia

zanimivo, jaz sem pa zaenkrat kar zadovoljna s to barvo. sama imam rdečkast odtenek, ki se načeloma pri vseh barvah zelo hitro spere, že takoj po 4 pranjih, ampak ta pa mi še vedno drži. ne zdi se mi, da bi kaj bolj oziroma manj izsušila lase, kot druge barve. očitno je vse odvisno od tipa las..
Default avatar

bjonda55

Te barve so zelo močne.. jaz vem ko sem šla iz ultra blontne na čokoladno rjavo sem postala črna. Čisto sem bila šokirana. Men osebno niso ušeč. Pred časom sem si kupila blontno za barvanje narastka in me je razočarala bila sem kvečjemu svetlo grda rjava kot blontna.. lasje pa so postali obupni.. nikoli več.. zadnje čase se barva z eno res dobro barvo za ultra blont in je veliko bolj kakovostna kot pa te barve.
Default avatar

barvanje na rdečo

Živjo!
Js se že 7 let barvam na rdeče in do zdaj sem uporabljala Keune barve,
ki so sicer dobre, vendar nikoli mi ne uspe zmešat enake barve, pa še hitro se spere.
Danes sm se pobarvala s syossovo rdečo in rezultat je odličen - kot na škatlici.
Zdaj pa upam da mi bo barva zdržala vsaj 2 tedna...:)

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen
Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.
Laura Sardinšek