Najdi forum

Mi gre malo na jetra, ko stalno nabijajo kako je Nana smotana, Gena pa angelček.
Se je lepo videlo, kako je popi…, ko mu je Činč Nano pipal.
Očitno folku ni jasno, kakšni možje so Albanci.
Tako, da .. Gena je šiptar in kri ni voda.Tista ,ki je bila ali je žena enamu takemu, mi bo pritrdila.
Moj kolegica mu je ušla na drug del zemlje.

a šiptar da je.jaz sem pa mislila da je italjan.to pa spremeni stvari oreng

pa sploh ne zgleda da je šiptar,sem čist paf zdaj,a pa veš za ziher da je šiptar

na to so očitno kar pozabili, da jo je s steklenico šampanjca tako pretepel da je pristala na urgenci… in to zato,ker se je hotela ločit.

gdo ji je kriv kaj se pa peča z šiptarji,a ona je pa slovenka,nebi se čudila če ni

Albanec je zares ja, s Kosova… Je večkrat to omenjal v BB tudi sam.

ma sam to ni šiptarsk ime in primek,ziher je umetno,bogve kako mu je ime v resnici.in z čim se on ukvarja

Ljubezen vse premaga 🙂 Ne bodi no folž.

Je Albanec, samo ne Kosova, ampak njegova družina prihaja iz Kalabrije, tja so pa prišli leta 1945, ko je pod komunizemom kapitulirala Albanija.

in kaj on dela v sloveniji

Kdo je pa potem izpadel? Nisem gledala, pa prosim za info.

Droge in ženske, sej veš…


Seveda da je šiptarsko ime, pa še čisto tipično… Dokaz:
http://www.google.com/webhp?hl=sq#hl=sq&source=hp&biw=1280&bih=619&q=zeneli&btnG=K{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C3{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}ABrkim+n{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C3{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}AB+Google&fp=c4bc0cd44c3121cc


Činč je ful svinja izpadel, nisem mogla verjamet.

gdaj je prišel v slovenijo in z čim se ukvarja

večina slovenčkov bi se samo bedno režala. moj bi tudi popizdil.

kar se po dotičnega šiptarčka tiče in razbijanja nane pa tole, kolikor vem, so to samo natolcevanja, bolj pomembno je, da še noben slovenček ni nikoli udaril žene.

Se na Balkanu kuhajo nove težave? Albanski politik spregovoril o ustanovitvi “Velike Albanije”
Svet – nedelja, 31.10.2010 19:26
Tekst: (index.hr), (ča)

Tirana – Direktor tiranskega inštituta za regionalne napovedi, Koča Danaj, je izjavil, da bi se lahko do leta 2013 ustanovila nova albanska država.

NatisniPošljiPovečaj pisavo.Top iz rubrikeFoto: V Moskvi in Sankt Peterburgu množični protesti proti premierju Putinu

Tadić obžaluje dogodke v Vukovarju: Takšne grozote se ne smejo ponoviti

Financiranja papeževih obiskov iz državnih proračunov vznemirjajo Evropejce

Zadnje objavljenoNova velika zmaga košarkarjev Olimpije, Partizanu ni bilo dovolj niti 16 točk prednosti

Bili smo v Zagrebu: Hebar edini premagal Kristana in Olimpiji prinesel zmago

Clijstersova ugnala Wozniackijevo v finalu mastersa v Dohi, v dvojicah poraz Srebotnikove

Preberite tudiRasmussen: Nato bo zaradi izboljšanja varnostnih razmer prepolovil število vojakov na Kosovu

Evropski parlament prižgal zeleno luč za odpravo vizumov za BiH in Albanijo

Füle in Brammertz v nizozemskem parlamentu o Srbiji, evropski poslanci večinoma za odpravo vizumov za BiH in Albanijo

Izpostavljene temeNEODVISNO KOSOVO

Albanski politik je spregovoril o ustanovitvi “Velike Albanije”. (Foto: Index.hr)

Oglas
Po njegovih napovedih bo nova albanska država zaobjemala vso Albanijo ter Kosovo, pa tudi dele Srbije, Črne Gore, Makedije in Grčije, kjer živijo Albanci.

To idejo je Danaj izrazil na promocijskem dogodku njegove politične liste „Naravna Albanija“. Danaj tudi meni, da bi se morali Albanci v tujih državah prek referenduma odločiti o ustanovitvi velike albanske države in pričakuje, da bo na Kosovu odločitev o tovrstnem referendumu hitro padla.

Danaj meni, da bi nova država lahko nastala po mirni poti in s pogovori s sosedami, hkrati pa dodaja, da bo ustanovitev velike albanske države dobra za stabilnost in razvoj Balkana, hkrati pa bo tudi ugodna rešitev albanskega vprašanja. Povedal je še, da ga v zvezi s to idejo podpira tudi mednarodna skupnost. Danaj je sicer nekdanji svetovalec treh albanskih premierjev, zato ga ne gre jemati kot nepomembno politično osebnost.

Kako se bodo na to odzvale države, ki bi se morale v korist „Velike Albanije“ odreči delom svojih ozemelj, bomo videli v kratkem, dobro pa se lahko spominjamo, na kakšen način so se tovrstni problemi reševali v preteklosti.

Super!!!! Kosovo republik! Kosovo republik!

To je bilo nekaj let nazaj, evo sem izbrskala iz enega foruma:

Hud pretres možganov, zlom leve podočne kosti, nalom in premik vilic v čeljusti za šest milimetrov, premaknjen ugriz, poškodovan center za ravnotežje ter modrice in praske po vsem telesu, to je bilanca poškodb, ki jih je medijsko razvpita glasbena menedžerka Nana Zeneli dobila po hudem družinskem prepiru. V nedeljo zvečer jo je v njunem stanovanju v ljubljanskih Mostah brutalno pretepel soprog Gena Zeneli.
Po naših informacijah naj bi Nani že nekaj časa težil z ljubosumnimi izpadi. Med drugim jo je obtoževal, da ima kup ljubimcev in ljubimk, da pije in se drogira. Zenelijeva je danes dopoldne za naš portal potrdila šokantno novico o pretepu in povedala, da si ni niti najmanj želela, da bi novica prišla v javnost. Kljub težkim poškodbam in šoku nam je vseeno zaupala, kaj se je v nedeljo zvečer v njunem stanovanju pravzaprav zgodilo.
“Vedela sem, da je agresiven, da pa je zmožen storiti kaj takšnega, si nisem mislila niti v sanjah. Teh bolečin ne bom pozabila nikoli v življenju. V nedeljo je imel rojstni dan in zvečer je prišel domov precej pijan. Takoj se je verbalno spravil name, me zmerjal, da sem slaba mama in mi prisolil klofuto. Udarila sem ga nazaj, toda njegov naslednji udarec je bil tako močan, da sem padla po tleh. Potem me je dve uri brcal in boksal, tolkel me je tudi s flašo šampanjca. Na srečo sta otroka spala, zato nista videla, kaj se dogaja,” je Nana Zneli opisovala grozljiv nedeljski večer. Ko se je nasilni soprog naveličal pretepanja in šel spat, se je potolčena in krvava nekako privlekla do telefona ter poklicala rešilca. Kasneje, ko so jo prepeljali na urgenco, pa je o nasilju obvestila tudi policijo.

Nana Zeneli se zdravi na travmatološkem oddelku Kliničnega centra v Ljubljani, po njenih besedah jo bodo zdravniki v bolnici zadržali najmanj do ponedeljka.
Vzrok prepira in pretepa, ki bi se za Nano lahko končal še huje, če ne celo tragično, pijani Gena bi jo namreč lahko ubil, naj bi bila že nekaj mesecev trajajoča zakonska kriza.
“Z Geno sva se že spomladi pogovorila in odločila, da se sporazumno ločiva. Nobeden od naju ni videl več smisla v zakonu. Kmalu potem pa se je začel do mene zelo grdo obnašati. Zmerjal me je in grozil, da me bo zaklal in ubil. Prepričan je bil, da imam ljubčka in še kakšno ljubico za povrh. Če ne bom njegova, ne bom od nikogar, je vpil”.
Ko pride iz bolnišnice, bo Nana Zeneli zoper agresivnega moža vložila tožbo zaradi hudih telesnih poškodb, zagotovo se bo tudi ločila. “Ker je Gena zaposlen v moji firmi, ga čaka izredna odpoved delovnega razmerja zaradi brutalnega napada na direktorico,” je še povedala Zenelijeva.

Gena Zeneli, po narodnosti kosovski Albanec, po poklicu pa koreograf, se je nad svojo ženo znesel skrajno brutalno. Tisti, ki ju bolje poznajo, so v šoku, saj Gena velja za mirnega človeka, poleg tega je vedno dajal vtis, kot da ne zna šteti do pet.

Zakonca Nana (njeno pravo ime je Nataša) in Gena Zeneli sta poročena od leta 1999, imata dva otroka, sina in hčerko. Sta redna gosta družabnih prireditev in medijskih družabnih kronik, toda v javnosti sta vedno delovala kot srečen in zgleden zakonski par. Gena, ki je v Slovenijo sredi devetdesetih prišel iz Kosova, je znan koreograf. Za koreografijo nastopov na Emi ga je najela tudi Saša Lendero, poleg tega vodi Plesni studio Gena v ljubljanskem naselju Stožice. Nana je bila pred leti kot organizatorka prireditev zaposlena v agenciji BeBe, katere direktor je bil razvpiti podjetnik Jurij Schollmayer. Kasneje je šla na svoje, ustanovila podjetje, na slovenski medijski sceni pa je znana predvsem kot glasbena menedžerka.

http://www.diva.si/forum/viewtopic.php?p=367849&sid=4c72591d081ed72d2db1ed5a49275eac

To je bilo nekaj let nazaj, evo sem izbrskala iz enega foruma:

Hud pretres možganov, zlom leve podočne kosti, nalom in premik vilic v čeljusti za šest milimetrov, premaknjen ugriz, poškodovan center za ravnotežje ter modrice in praske po vsem telesu, to je bilanca poškodb, ki jih je medijsko razvpita glasbena menedžerka Nana Zeneli dobila po hudem družinskem prepiru. V nedeljo zvečer jo je v njunem stanovanju v ljubljanskih Mostah brutalno pretepel soprog Gena Zeneli.
Po naših informacijah naj bi Nani že nekaj časa težil z ljubosumnimi izpadi. Med drugim jo je obtoževal, da ima kup ljubimcev in ljubimk, da pije in se drogira. Zenelijeva je danes dopoldne za naš portal potrdila šokantno novico o pretepu in povedala, da si ni niti najmanj želela, da bi novica prišla v javnost. Kljub težkim poškodbam in šoku nam je vseeno zaupala, kaj se je v nedeljo zvečer v njunem stanovanju pravzaprav zgodilo.
“Vedela sem, da je agresiven, da pa je zmožen storiti kaj takšnega, si nisem mislila niti v sanjah. Teh bolečin ne bom pozabila nikoli v življenju. V nedeljo je imel rojstni dan in zvečer je prišel domov precej pijan. Takoj se je verbalno spravil name, me zmerjal, da sem slaba mama in mi prisolil klofuto. Udarila sem ga nazaj, toda njegov naslednji udarec je bil tako močan, da sem padla po tleh. Potem me je dve uri brcal in boksal, tolkel me je tudi s flašo šampanjca. Na srečo sta otroka spala, zato nista videla, kaj se dogaja,” je Nana Zneli opisovala grozljiv nedeljski večer. Ko se je nasilni soprog naveličal pretepanja in šel spat, se je potolčena in krvava nekako privlekla do telefona ter poklicala rešilca. Kasneje, ko so jo prepeljali na urgenco, pa je o nasilju obvestila tudi policijo.

Nana Zeneli se zdravi na travmatološkem oddelku Kliničnega centra v Ljubljani, po njenih besedah jo bodo zdravniki v bolnici zadržali najmanj do ponedeljka.
Vzrok prepira in pretepa, ki bi se za Nano lahko končal še huje, če ne celo tragično, pijani Gena bi jo namreč lahko ubil, naj bi bila že nekaj mesecev trajajoča zakonska kriza.
“Z Geno sva se že spomladi pogovorila in odločila, da se sporazumno ločiva. Nobeden od naju ni videl več smisla v zakonu. Kmalu potem pa se je začel do mene zelo grdo obnašati. Zmerjal me je in grozil, da me bo zaklal in ubil. Prepričan je bil, da imam ljubčka in še kakšno ljubico za povrh. Če ne bom njegova, ne bom od nikogar, je vpil”.
Ko pride iz bolnišnice, bo Nana Zeneli zoper agresivnega moža vložila tožbo zaradi hudih telesnih poškodb, zagotovo se bo tudi ločila. “Ker je Gena zaposlen v moji firmi, ga čaka izredna odpoved delovnega razmerja zaradi brutalnega napada na direktorico,” je še povedala Zenelijeva.

Gena Zeneli, po narodnosti kosovski Albanec, po poklicu pa koreograf, se je nad svojo ženo znesel skrajno brutalno. Tisti, ki ju bolje poznajo, so v šoku, saj Gena velja za mirnega človeka, poleg tega je vedno dajal vtis, kot da ne zna šteti do pet.

Zakonca Nana (njeno pravo ime je Nataša) in Gena Zeneli sta poročena od leta 1999, imata dva otroka, sina in hčerko. Sta redna gosta družabnih prireditev in medijskih družabnih kronik, toda v javnosti sta vedno delovala kot srečen in zgleden zakonski par. Gena, ki je v Slovenijo sredi devetdesetih prišel iz Kosova, je znan koreograf. Za koreografijo nastopov na Emi ga je najela tudi Saša Lendero, poleg tega vodi Plesni studio Gena v ljubljanskem naselju Stožice. Nana je bila pred leti kot organizatorka prireditev zaposlena v agenciji BeBe, katere direktor je bil razvpiti podjetnik Jurij Schollmayer. Kasneje je šla na svoje, ustanovila podjetje, na slovenski medijski sceni pa je znana predvsem kot glasbena menedžerka.

http://www.diva.si/forum/viewtopic.php?p=367849&sid=4c72591d081ed72d2db1ed5a49275eac%5B/quote%5D

TOOOOOOOO, to so naše mone rable! To si bodo zdaj jezike brusile, pa se naslajale! Začnimoooo!

vsaj so zani šiptarji da pretepajo žene,naj bo vesela da jo ni u žakel zavil

Meni je pa Gena ful dober tip, kot tip in vem da je dober tudi kot mož in oče!
On bi moral zmagati, smo navijali zanj!!

Danes sem ga imela tudi priložnost videti v živo:-)
Ste mi kaj “folž”:-))???

In kaj je Činč naredil takega, da je Gena popenil? Je kje posnetek, ali so to samo v oddaji pokazali?

gdaj ? gdaj ?

on je šiptar ! od kje si pa ti prilezla , da si tako nepismena ????


Činč je ful svinja izpadel, nisem mogla verjamet.[/quote]

Oj, povej kaj se je dogajalo?’

New Report

Close