Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako vrnem nazaj?

Kako vrnem nazaj?

Na netu imam odprtih par strani in dva wordova dokumenta pa sem pomotoma nekaj pritisnila in sedaj spodaj nimam tiste vrstice s katero prestavljaš z ene na drugo stran. Kako naj jo vrnem nazaj, lepo prosim za pomoč.

Torej rada bi imela nazaj tisto vrstico spodaj na zaslonu kjer pišejo strani, ki so doprte in s kliki prestavljaš želeno.

vala za morebitno pomoč.

Lucija

S puščico pojdi čisto do dna zaslona in se ti bo spremenila v dvosmerno puščico, s katero potegni navzgor in se ti bo orodna vrstica vrnila.

Zdaj mam neko vrstico na levi strani zaslona. Njo lahko primem z miško in jo raztegnem do sredine zaslona, spodaj pa nimam za kaj prijeti.

Če startne vrstice ne najdeš spodaj, kot ti je Barca napisala (s potegom navzgor), se ti je mogoče premaknila na zgornji rob ali stranski. Se je tudi meni to že zgodilo. “Potipaj” malo z miško okoli po robu ekrana.

Ja, sem prejle napisala, da je sedaj na levi strani ekrana. Kako jo vrnem nazaj, da jo imam kot ponavadi spodaj? Zdaj lahko odpiram le po eno stran hkrati.

Pomoč, prosim ;))))

Ja, sem prejle napisala, da je sedaj na levi strani ekrana. Kako jo vrnem nazaj, da jo imam kot ponavadi spodaj? Zdaj lahko odpiram le po eno stran hkrati.

Pomoč, prosim ;))))[/quote]

klikni z miško na vrstico, drži miško in jo premakni tja, kamor jo hočeš imet

🙂

New Report

Close