Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nasvet iz prve roke – glede krompirjevih počitnic

nasvet iz prve roke – glede krompirjevih počitnic

…pa so že tu…krompirjeve počitnice namreč…vsi smo doma, prmišljujemo pa na veliko kam bi šli. Do sedaj smo redno skoraj vsako leto hotili v ene izmed term. (Podčetrtek, Čatež, Dolenjske …) in vedno smo bili slabe volje zaradi gužve. Zato smo se letos odločili da bi šli pa raje nekam drugam. Mogoče kam na morje. Vendar sem skeptična glede morja, ker se mi zdi da bi bilo otrokoma dolgčas (mojima fantoma se mora namreč ves čas dogajat….drugače je za njiju živvvvvv doooolgčassssss), saj vem da so notranji bazeni, samo to se mi kar nekako zdi premalo. In zato še vedno tuhtamo in tuhtamo, kam bi šli??

če ima kdo pameten nasvet oz predlog iz prve roke bomo res veseli,

hvala

Abano terme pri Padovi, Gardsko jezero, Toskana, Rim…krasne destinacije. Izberi poceni hotele, hrana zunaj je enaka naši ali še cenejša, za videt ogromno, za počet še več…

Vi le tuhtajte in tuhtajte, potem pa bo tako že konec počitnic…:):):)

nova
Uredništvo priporoča

http://www.pohorje.org/mariborsko-pohorje-pozimi/hotel-bolfenk-krompirjeve-pocitnice-po-indijansko-zima

recimo tole…
pa čeprav ste spoznavni večer že zamudili…

Pri nas se najbolj obnese, če imamo vsak dan kaj drugega v planu. Torej en dan na morje (pa ne nujno kopanje), drugi dan bazen v domačem kraju, tretji dan doma dolgcajt past, itd. Najbolj pa so otroci zadovoljni, če dobijo družbo prijateljev ali sošolcev. Ali gredo oni k njim, ali pa drugi k nam.

Kaj pa tole?http://www.bumbar.si/

Z enim stavkom:
Imaš razvajena otročaja!

Z enim stavkom:
Imaš razvajena otročaja![/quote]

Z eno besedo: hvala.

Aja pa še nekaj: res si lahko srečna da tvoji (če jih imaš) cel dan presedijo za računalnikom in ti dajo mir. Če jih pa še nimaš, ti pa svetujem da dobro premisliš če jih bi jih sploh imela.

Se strinjam z Drugačen nasvet: malo se pozanimaj, kateri sošolci so tudi doma, pa se naj obiskujejo. To je super. Pa privoščite si kakšne skupne palačinke in kaj podobnega, pa je popoldan mimo, da ne veš, kdaj.

To je doooolgoooočasnoooo!!!!!!

joj.res so hitro prišle te počitnice. mi gremo v gardaland, gardsko jezero, je pa res napovedano slabo vreme. Upam, da se bomo imeli vseeno lepo. Srečno

Mi tudi. Kdaj greste? Mi samo za vikend. Ampak vreme ni tok slabo, do sobote je ok, sonce in malo oblakov pa cca 13 – 15 stopinj. V nedeljo za enkrat malo dežja, ampak pomoje ne bo kaj bistvenega.

sem malo gledala glede Gardskega jezera in se mi zdi kar fajn…zanima pa me kako ste se organizirali glede prenočišča…ste že rezervirali hotel, ali to naredite kar tam na licu mesta…res nimamo namreč izkušenj…hvala

Hrana v Italiji naj bi bila zunaj enaka ali celo cenejša kot pri nas? Še nikolo doživela kaj takega!

New Report

Close