Najdi forum

Glee

Pravkar imam tv nastavljen na tv3 (ki se je po mojem mnenju razvil v veliko bolj gledljiv program od vseh ostalih slovenskih kanalov – predvajajo več aktualnih serij) in čakam serijo Nadnaravno. To serijo zelo rada gledam zato, ker sta mi glavna lika totalno odbit in zabaven par, kar jih je mogoče trenutno gledati na tv. Ravno včeraj sem skoraj umrla od smeha. Bila je ena najboljših epizod te serije, smešno za crknit. Da sploh ne omenjam, kako sta oba kjut. :-)) Vsebina sicern ni nek scenarijski presežek, ampak pri serijah, ki trajajo več kot 3 sezone tega itak ni mogoče pričakovati. Je pa malo poučno, vzbudi zanimanje za krščansko in pogansko mitologijo, pa gre človek malo po internetu preverih, kdo so tiste pošasti, demoni, angeli,….

In ob čakanju pogledujem k tv in vidim, da vrtijo Glee. Srednješolska soup opera/mjuzikl. Čisto zares se sprašujem, kdo to dejansko gleda. Mislim ta žanr. Spomnim se, da so to serijo zelo oglaševali, človek dobi vtis, da gre za neko hudo uspešnico. Nekaj takšnega, kot je bilo v času naše mladosti Beverly Hills 9210 ali Melrose Place ali kak Knight Rider. S to razliko, da je to mjuzikl soup opera v času, ko se da na tv najti 350 boljših zadev za vse starostne skupine.
Sploh se mi zdijo mjuzikli nekaj najbolj not not not not interesting zadev v filmskem svetu. Čeprav mi je nekaj starih klasik silno všeč (npr. Moje pesmi, moje sanje, Pojem v dežju). Ampak to čisto neprimerljivo. tisti filmi so imeli čar, tole kar se zdaj snema pa je …… Kaj vem, kako naj to sploh opišem. .. Žalost…. Kriza…… Beda..

Saj vem, o okusih se naj ne bi razpravljalo, ampak vseeno….

Mjuzikl soup opera?????

Tudi meni ni jasno, kaj je tako uau na Glee. Z izemo nekaj luštkanih igralcev je čisti poden. Še pri glasbenih vložkih ne moreš zares uživati, ker je ful slabo narejeno, vse na play back, še ust ne znajo prav odpirat …

Pri gleeju je res dober njihov sound track, vse ostalo pa… Meni so zelo všeč njihove priredbe znanih pop komadov, na primer ravno včeraj je bil ful dober del, ko je mali, ki je na vozičku pel I’m dancing with myself.. Ja muzika je fajn, za gledat pa glih niso, čeprav so mi običajno tovrstne teme kar všeč.

Meni je pa tak stupid, da že zaradi tega moram gledat.

Podobno kot BB in Kmetijo (to sem gledala izrecno zaradi bedarij, ki jih je kvasila LT – vedno znova me je namreč presenečala).

Ker so naredili tako reklamo, da je SUPER DUPER HIT, sem si enkrat vzela 10 min časa in si ogledala nanizanko. Obup. Sem mislila, da sem ena izmed redkih, ki se ji je zdelo “kr neki”. Pa sem pomislila, da se staram (imam 23 let).

Punce, kako naj vam čim bolj nežno povem – prestare ste za tole serijo, to je to :-))) Vam je bedna, 12letnikom pa ni.

Moji 13 in 15 letnici to gledata, jst pa iz kuhne poslušam glasbo.

To je ista fora kot High School Musical?

Totalno bedna serija filmov za nas tastare, za mularijo pa svetovni hit.

In Glee definitivno je hit, ker igrajo notri tudi zvezde največjega formata. Vsaj v prihajajočih serijah.

New Report

Close