Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Mamica z otrokom- iščem cimro

Mamica z otrokom- iščem cimro

S hčerko z novim letom iščem stanovanje za naju s hčerko. Zaradi prenizkih dohodkov, bi eventuelno prišlo v poštev sobivanje, torej skupno stanovanje/ gospodinjstvo ter ločene spalnice.

Če se tukaj na forumu ali nekje, ki jo nekdo od vas pozna, pojavlja še kakšna mamica, ki ima podobno težavo in bi jo želela rešiti na tak način, naj mi prosim pusti kontaktni mejl ali telefon.

Hvala.

Dobro bi bilo, da poveš še kraj. Upam, da boš koga našla. Pa oglas daj še na starševski čvek (je največ obiska).

metulka, hvala!

pozabila sem kraj. gre za LJUBLJANO.
hvala pa tudi za namig o objavi na drugem forumu.

vse lepo.

nova
Uredništvo priporoča

če napišeš kontakt bi se morda lahko dogovorile. sem sama s tremi otrocmi

Zakaj pa ne najdeš koga. Če boš fer z njegovim denarjem, bo šlo.

Kaj si pa ti tole izumil, ha ha. Fer z njegovim denarjem? Joj, človek.

Imam svojo hišo, Ljubljana, Trzin. Mansardni prostori so prazni. Imam tri predšolske otroke. V zameno za stanovanje potrebujem pomoč v gospodinjstvu in pomoč pri varstvu otrok, stroške za elektriko, vodo, ogrevanje, internet, TV, plin komunala delimo v sorazmernem deležu.

kontakt na email pri yahoo; tea42(at)yahoo.com

Pozdravljena, si mogoče že našla stanovanje, te še zanima?
lp.

Zdravo,tudi jaz imam podobno težavico,s 16 mesečno hčerko iščeva cimro za delitev najemnine in stroškov..v Ljubljani ali Kranju,ali kje vmes:)
moj kontakt: [email protected]

Ni odgovor na vprašanje, jaz bi avtorici samo čestital za iznajdljivost in pogum! Vsa čast!

Alternativa,

lahko me kontaktiraš na ZS, Imam dve predšolski hčerki in bi mi delitev stanovanja prišlka zelo prav.

New Report

Close