Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo oblači ministrice

Kdo oblači ministrice

Ministrica Radič bi si glede na svojo plačo res lahko dala malo zožiti njene suknjiče.
Pa saj ena navadna šivilja računa 5€ za oženje.

Še jaz, ki imam nizko plačo, ne hodim taka okrog.

Saj ne rečem, da mora nakupovati v Milanu, ampak, ali ji ne more kakšna sodelavka ali tajnica svetovati ?

Ja, to pa je najbolj pomembno. Kako se obleče in kakšno frizuro ima. Če pa ima kaj soli v glavi, pa ni važno, anede.

Za človeka na takem položaju JE pomembno kako se oblači. Tako za ženske kot za moške.

nova
Uredništvo priporoča

Upam, da bo gospa kot ministrica vzela to kot kompliment. Ko se ljudje vtikujejo v tvoja oblačila običajno nimajo pripomb čez tvoje delo. Tako kot so Hanžku tudi ves čas oporekali tiste kariraste srajce. 😀

Joj, s čim se ti ukvarjaš. Saj ni čudno,da nam lahko peljejo deželico v bankrot.

Ministrica med drugim predstavlja tudi našo državo, saj je vendar visoka državna funkcionarka. Zato je prav, da je njen videz urejen in njeni poziciji primeren. Tudi ravno prav široki suknjiči sodijo zraven. Pa saj to bi ji ena šivilja uredila čez vikend za vseh njenih n suknjičev.

Maš prav. Meni je ministrica tudi zaradi tega simpatična, ker je simpl in preprosta.

Se strinjam. Ljudje na položajih mrajo imeti spoštovanje do svojega statusa in se primerno oblačiti. S tem kažejo tudi svojo energijo in če znajo urediti sebe, znajo še kaj drugega. Noben izgovor ni, da ima tak stil, ali da je bolj na easy… To je le lenoba!!!

Kakšna dvoja morala. Ko gre pa Katarinca v Milano po nove cunjice, da bo oblečena položaju primerno, se pa tretjina slovenskih zafrustrirank še cel mesec zgraža nad njenim početjem in bruga ogenj, da kako naj raje kaj naredi kot pa da skrbi za svoj videz in oblačila. Potem imamo pa primer ministrice, ki ne da toliko na cunjice, pa spet ni prav. Aj, aj…

Poleg tega je Radičeva oblečena čisto primerno, se pač boljše počuti v malo večjih številkah. Pa kaj potem.

Kaj pa obrvi obrambne ministrice, vas tudi kaj motijo….

Najlepše je oblečena Širca:-))))))))))))))))))))
Njeni kulturi primerno:-(

BRAVO!
RES SO SLOVENKE ZAFRUSTRIRANE, DEBELE, GRDE, NEOKUSNO OBLEČENE, NEDOJEBANE…ZATO JIH PA MOTI VSAK KURAC

Meni je pa ful dolgočasna, ker je že celo življenje enaka-enaka oblačila, frizura, barva las.Očitno nima poguma za spremembe, kar tudi veliko pove o osebi.

Jaz sploh tega nisem opazila, ker ministre poslušam in ne gledam.

Jaz tudi poslušam, kaj imajo pametnega za povedati. In tale Radičeva se mi zdi kar v redu.

Ministrica Radičeva mi deluje zelo simpatično in iskreno. Zdi se mi preprosta, je pa res, da večkrat opazim, kaj ima oblečeno. Mogoče, bi potrebovala stilista, ki bi ji dal par smernic, kako se obleči postavi primerno. Drugače pa, kot že napisano, mi je ona zelo všeč in me njen stil oblačenja pravzaprav ne moti…Bi se pa dalo marsikaj doseči…

Radićeva deluje kot tazadnja packa. Enako njena oranževka Cvetača Oražem, ki je videti kot prva – babura, ne pa ženska. Melita Župevc je dolgočasnega videza, takšna kot je po značaju in pameti, njeni sekreterki Nataši Siter bi pa človek svetoval, naj si zazačetek pobarva pol leta star narastek, da bo vsaj konkurenca ptičjemu strašilu.

Ženske v parlamentu in okoli njega… z izjemo treh, so sramotnega videza. Res je, važno je, kaj se dela ali vsaj govori, ampak žal, človek, ki niti v osnovi ne poskrbi zase mi ne daje zaupanja, da bo poskrbel za druge.

New Report

Close