Forum.Over.Net

Starševski čvek

Femme fatale 2010 - Nika Kljun

Default avatar

ne vem no

To je ena mlada, luštna punca, ki se ukvarja s plesom, ne?

Hm, ne vem, kakšen je bil nabor žensk, ampak femme fatale tole res ni.
Default avatar

na radiator

Če imaš centralno kurjavo, daj na radiator, se hitro odmrzne. Do 13 bo pa že odtajano, brez skrbi.
Default avatar

tračarka

Zmagala je v veliki meri po zaslugi svojih staršev, ki so organizirali glasovalni stroj.
Med drugim so v njihovi plesni šoli in na spletni strani organizirali glasovanje, ki je vsakemu prineslo nagrado.
Default avatar

rdeca strela

Ma ne vem no, saj zenske so lustne, simpaticne, atraktivne, ampak za moje pojme usodna zenska mora nujno imeti karizmo. A tele nase usodnice in misice so pa...

Pa kaj se tiste res lepe zenske ne prijavljajo ali jih skenslajo na predizborih? Saj ce gres v Citija, jih vidis vsaj 5 lepih...
Default avatar

kaj je to zdej

na radiator je napisal/a:

Ti si pa malo skrenula s puta se mi zdi.
Default avatar

lahko

hja zmeraj bolj nefetalne ženske so v izboru. zame osebno. se mi zdi se je to vse zreduciralo na mladost, "lepoto" in slavo ... čudno da ni bilo nobene igralke, kakšne znanstvenice, prodorne ženske, podjetnice ... hm

nisem pa vedela da je to od janje hči, madonca a ni ona sama tok stara :-), ne pa da ma tok staro hči.
Default avatar

fatalka.

Nika je sicer ful lušna, ni pa fatalka.
Pa tudi nobena od ostalih nominirank ni.

Fatalka oz. fatalna (usodna) ženska je zrela ženska, ki ve kaj hoče. Po možnosti črna in ne blond.

Zame je fatalka Svetlana Makarovič, pa Violeta Tomič.
Default avatar

ni tko zlo mlada

lahko je napisal/a:
Janja ima že kar nekaj čez 40.
Default avatar

starostna zapoved

Tudi tudkaj bi bilo potrebno, da bi organizator postavil meje starosti , kdo je lahko fatalen se ve....
Default avatar

žalost

Ne vem zakaj jo tako opevate, meni je pa antipatična in če ne bi bila tako spedenana je prav ena povprečnica ali pa še to ne. Njeno obnašanje pa tu mač vzvišeno (ne poznam je osebno, gledala sem eno oddajo o njej).

Da so jo izbrali mi je pa jasno, saj so bile nominiranke živa žalost, hočem povedat, da nikakor ne sodijo v kategorijo femme fatale, žalitev do tistih, ki so bile izbrane prva leta. Ženske pod 30 ne morejo bit femme fatale. Mogoče pa se drugo leto uvrsti Lina.
Default avatar

ena xx

baje predlagajo fatalke bralke revije in glasujejo o njih tudi bralke revije...za fatalko leta pa je izbrana tiste, ki dobi največ glasov. Ker dotična revija pač ne more izbirati več miss "kar nekaj", si je pač izmislila fatalko. Če je prvi, drugi izbor še kar šel skozi, naslednji so popolnoma mimo, ker žensk fatalk v Slo skoraj ni, vsaj ne med kvazi estradnicami.