Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Simona Dimic: “Jaz nisem premožna”Simona Dimic: “Jaz nisem premožna”

Simona Dimic: “Jaz nisem premožna”Simona Dimic: “Jaz nisem premožna”

“Jaz sem zaprosila za kredit kot vsi drugi ljudje. Izpolnjevala sem pogoje in kredit so mi odobrili,” je o najemu 350.000 evrov kredita za obnovo hiše v Murglah povedala Simona Dimic.

ki jo je obnavljal VEGRAD

Po pisanju Financ sta skupaj s partnerjem prenovila hišo v Murglah in pri državni banki pridobila 350.000 evrov posojila. Ob tem naj bi njen partner lani kupil stanovanje v ljubljanskih Kosezah in dobil za 530.000 evrov posojila, prek lizinške pogodbe pa naj bi odplačeval tudi jahto, zaradi davkov registrirano v Avstriji.

http://www.rtvslo.si/slovenija/simona-dimic-jaz-nisem-premozna/241623

A ti je prišlo?

kaj pa pričakujete od vladajočega razreda?

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Ona je vendar tako lepa in pametna in nič ne laže.

”Jaz sem zaprosila za kredit kot vsi drugi ljudje. Izpolnjevala sem pogoje in kredit so mi odobrili,” je o najemu 350.000 evrov kredita za obnovo hiše v Murglah povedala Simona Dimic.

ki jo je obnavljal VEGRAD

Po pisanju Financ sta skupaj s partnerjem prenovila hišo v Murglah in pri državni banki pridobila 350.000 evrov posojila. Ob tem naj bi njen partner lani kupil stanovanje v ljubljanskih Kosezah in dobil za 530.000 evrov posojila, prek lizinške pogodbe pa naj bi odplačeval tudi jahto, zaradi davkov registrirano v Avstriji.

http://www.rtvslo.si/slovenija/simona-dimic-jaz-nisem-premozna/241623%5B/quote%5D
Joj, slovenclji, kaj vas muči? Njen kredit, ostalega pa tko ne veste, ampak ste slišal, je eden reku, je soseda od svoj tete zvedla. A ti je zdej bolj, k žviš tuj lajf?

Jo že preiskujejo, najbrž bodo imeli kaj najti.
http://www.rtvslo.si/slovenija/simono-dimic-preiskuje-protikorupcijska-komisija/241928

Ker pa je prijateljica KK in BS (ter seveda zelo tesna Pahorjeva sodelavka) ima verjetno določeno imuniteto.
Če bi začeli odkrivati gnoj pri njej, bi jih pripeljalo še k mnogim političnim in gospodarskim veljakom, ki jim kaj takega ne bi bilo povšeči.

jaz sem slišala od osebe,katera je na visokem položaju in pozna veliko ljudi,da je ona simona dimić ,z mehkim č ,zdaj pa seštejte dva plus dva

Seštejte še s kom ima otroka. No, saj mu je podoben.Lepotec mali.)))

In s kom ga ima?

Z enim tipom.

Kdo je pa najlepši v vladi?
kokodak

Je Kahrli.

Hahaa, mater ste me nasmejali, vsaka vam čast, da znate iz vsake svinjske stvari potegnit ven humor in prav je tako, saj drugače bi se nam zmešalo od same svinjarije.

Smeh je pol zdravja, pa še zastonj je.

Madonca, napiši kdo je. Jaz ne znam seštet dva in dva… Pliiis.

kdo

Madonca, napiši kdo je. Jaz ne znam seštet dva in dva… Pliiis.[/quote]
ja pahorja ima v mislih,kdo je pa lep-kdo drug kot pahor haha

Če so ji hišo res obnovili z materiali in načinom dela kot v Celovških dvorih, bo že naslednje leto hiša cela zgnita in razpadla.
Pa bo treba še kak kredit vzet za popravilo.

Dvojno dozo cementa.

Mene pa v prvi vrsti zanima kako porabiti 350.000 eur za prenovo. Lepo vas prosim, no.

Vse kar ima so ustvarili starši, je rekla:-)))
Mene bi bilo sram!!!

Jaz grem pa stavit, da bo po hitrem postopku dobila službo v Bruslju.

Daj naj nekdo link do slikce njenega sina prilima.

To je sicer res, da je hčerka edinka premožnih staršev. Oba sta delala v tujini še v času socializma in ji nikoli ni nič manjkalo. Tudi hišo v Murglah sta ji prepustil in jo zdaj pač obnavlja po svoje. Mama ji je vzgojila sina, da je lahko delala kariero, najprej hot “hostesa” v protokolu in kasneje kot tesna sodelavka Boruta Pahorja, kjer se je začela njena pot navzgor. Sicer se pa nihče ne sprašuje od kje si lahko privošči s 2200 neto plače, vse obleke, torbice in razkošje s katerim se kiti. Logično je, da je dobila kredit, saj bi ga vsak s toliko plače in jamstvom, ki ga ima kot lastnica stanovanja v Trnovem, ki ga oddaja. Ni slaba oseba, samo izkorišča položaj, ki ga ne bo imela več dolgo. Tako kot vsak na njenem mestu, skuša poskrbeti za svojo prihodnost. Po volitvah se bo njena kariera začela spuščati in ženska pač pametno dela zaloge, da bo še naprej furaja lajf, ki ga je navajena od otroštva.

New Report

Close