Najdi forum

marihuana in psihične bolezni

veliko sem prebral o tem, da marihuana lahko povzroči psihične bolezni (shizofrenija), če imaš predispozicije za te bolezni. shizofrenijo ima moja babica, tako da imamo to v družini in imam tudi jaz predispozicijo za to. tudi sam se mi zdi, da trpim za depresijo, ker imam vse znake ki veljajo za to bolezen. ampak se ne zdravim, ker zaenkrat še ni tako hudo. zanima me pa predvsem če marihuana res tako vpliva na te bolezni kot je zaznati v medijih. ker tudi za cigarete lahko preberemo kako zelo škodljivi so in koliko bolezni povzročajo, čeprav iz prakse vem da se to pojavi v zelo malo odstotkih in šele po desetletjih kajenja. jaz po marihuani skoraj vsakodnevno posegam, ker se potem počutim zelo dobro tudi takrat ko zaradi določenih razlogov postanem depresiven, ampak me zelo skrbi zaradi teh psihičnih bolezni. prosil bi vas res za iskren odgovor če je marihuana res tako škodljiva za te bolezni kolikor lahko preberemo

Marihuana niti slučajno ni tako škodljiva, kot jo prikazujejo!

Bo ti pa vsak slovenski zdravnik rajši predpisal antidepresive, analgetike………., pa še kaj. Izven Slovenije pa marihuano že predpisujejo za zdravljenje glavkoma, astme, psihoz, depresije, ………

Mi smo pa itak slovenčki, ki slepo verjamejo tistim, ki nas vsak dan zasipavajo z reklamami, po katerih nam zdrdrajo še opozorilo, ki ga nihče ne sliši: O morebitnih stranskih učinkih se posvetujte z zdravnikom ali farmacevtom! Kot da bi nam kdaj povedali s čim nas futrajo!

Dajte se zbudite že enkrat!

Dobro juto, jaz sem se že zbudil!
Tukaj vidim, kako imajo nekateri ljudje za cilj- POLNITI ŽEPE Z DENARCI. Kako to doseči čim hitreje, ne glede na človekovo dostojanstvo, počutje…
To je zaznati pri nekaterih proizvajalcih zdravil, kakor žal pri nekaterih zdravnikih-cah.
Tako, da podatki, kako drugje dopuščajo nekaj kar naši zdravniki ne, je na ledu zgrajen argument, kar pravzaprav izničuje pojem -argument.
Tudi, če Marihuana nebi bila tako škodljiva kot jo prikazujejo, ni ustrezno sredstvo, ki bi zapolnjevala neki manjk, ki ga oseba doživlja.

Človek, spomni se kdo v svojem bistvu si, da bi lahko živel sebe. ČLOVEK, LEPO JE, DA OBSTAJAŠ!

New Report

Close