Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Odprava celulita v 40 min

Odprava celulita v 40 min

Katera se bo javila za preskus te zadeve?

http://glina.onios.si/index.php?src=najdi&ad=str1&nsclid=8CjMHqtIraSrtnSCFmtyqQg

monovke ji bomo večno hvaležne

To je nekaj takega kot tista kroglica za ranje…spet bo eden polnil žepe na račun neumnih monovk…
Ne more kar celulit izginit….lepo vas prosim…kdo je tako neumen??

Verjemi, da jih je veliko neumnih!! Celulut si nalagajo leta in leta, potem pa še verjamejo, da se ga bo dalo odpravit v pol ure. In čisto prav se mi zdi, da folk služi na takih naivnicah.

43 let, 2 otroka brez celulita, krčnih žil itd. Tudi koža in lasje so kot novi

2x na leto naredim kuro z silicieo, to delam že 7 let

S čim, silicieo? Kaj vpišem pod iskanje, ker mi siliciea in silicia celulit ne data ven opisa proivoda prosim?


Ma pusti jo, vidiš da te zajebava!

saj otroci ponavadi še nimajo celulita in kčnih žil

nimajo moji otroci krčnih žil in celulita. jaz sem rodila 2:)

Ja silicea balzam. Tukaj imaš opis http://www.lekarnar.com/izdelki/silicea-balsam

Noben te ne more zaščitit pred lastno neumnostjo in spretni nategatorji to vejo. In kljub temu, da so notr take bedarije:

… obseg pasu lahko zmanjšate do 4cm že po prvi uporabi, prve učinke pa boste opazili že po 40 minutah…

se bojo najdle trape, ki padajo na take glupe fore.

Drugač pa je glina (čist navadna slovenska) dost uredu stvar, pomaga pri bolečinah, čudežna pa ni.


nimajo moji otroci krčnih žil in celulita. jaz sem rodila 2:)

Ja silicea balzam. Tukaj imaš opis http://www.lekarnar.com/izdelki/silicea-balsam%5B/quote%5D

A to se potem pije al kako? Pa si ti sploh imela kaj celulita, pa ti je z uporabo tega izginil al si mela samo nevidnega oz. tistega, ko stisneš kožo pa se vidi?
Hvala za priporočilo.

imela sem ga, sedaj pa se malo vidi ko stisneš kožo-pa ne nobnemu povedat;) lep vikend

[/quote]

Ker jaz mam ful vidnega, pa nisem debela in ne pretiravam, da je viden, ker je res. Bom poskusila. Hvala pa lep vikend tudi tebi 🙂

Sem klicala v lekarno in vprašala o tem. Stane isto kot na spletni lekarni. Je pa rekla lekarnarca, da tisti ki poznajo ta izdelek ga zelo pohvalijo in pridejo novega kupit ko zmanjka.
Tudi jaz ga grem danes kupit.
Mogoče je pa res tako fajn. Ni nujno, da ni uredu, če mi ne poznamo. Za teh 7 evrov pa tudi ne bo ob vse.

Heh, sej na to pa računajo!
Če se najde vsaj 1000 ljudi, ki pravijo, da jih za 7 € ne bo konec, je to krasen zaslužek. Vse deluje na tem principu glupih ljudi.
Če bi bilo res tako enostavno odstraniti celulit, ne bi razne slavne ženske, pa bogate filmske igralke hodile s celulitom okoli. One imajo toliko miljonov dolarjev, da si lahko kupijo karkoli, si najamejo najdražjega in najboljšega maserja, pa jim nič ne pomaga. Imajo svoje dietne kuharje in vso to šaro – pa še vedno imajo celulit. Na srečo jih potem fotošopirajo, pa izgledajo lepe.
Če si tip za celulit, ga imaš, če nisi, ga nimaš. Moja mama je bila debela vse življenje. Nikoli ni imela niti sledu celulita, ne strij, ne karkoli drugega, pa se v življenju ni z ničemer mazala, imela diet, telovadila ali počela karkoli drugega. Do smrti je imela lepo napeto kožo.
Moja prijateljica je mlada, visoka, vitka, v obleki fantastična. V kopalkah pa ni za med ljudi, toliko celulita še nisem videla po celem telesu. Pa se masira z vsemi temi žavbami, pa hodi na masaže, pa je neke kapsule, ampak je kar jo poznam je ista, ni nobene razlike.

Sicer pa, denar je vaš, vsaka šola pa pravijo, nekaj stane, a ne?

Kaj pa si pričakovala, da bo rekla? Da je še en nov nateg. Tudi lekarni se gre za dobiček.

Zakaj pa pridejo po novega, če pa celulit izgine? ;-)))

prej bi rekla,odprava minusa na racunu podjetja(ki je izdelek dalo na trzisce) v 40minutah..

Zakaj pa pridejo po novega, če pa celulit izgine? ;-)))[/quote]

Ker ni eden dovolj za celo kuro. preberite in izobrazite se malo o siliciju kako pomemben je za telo in boste potem lažje razumele.Poznam to zadevo-zelo priporočam.

New Report

Close