Forum.Over.Net

Starševski čvek

abnormalen račun za elektriko

Default avatar

wtf

kr 317€ sva dobila ? se kdo dobu kj tacga dans?
Default avatar

Financ ministr

Jah, račun za vaš omiljeni stadion je prišu! Ne ljute se, čoveče, ampak pravilno voli na volitvah.
Default avatar

mona iz bona

wtf je napisal/a:
Neee... Ej, malo se pozanimaj, od kod, ker normalno gospodinjstvo pa res ne more toliko elektrike porabt...
Default avatar

nevedna79

poračun?
Mi smo ga dobili prejšnji mesec, sicer je bil račun občutno nižji.
Default avatar

wtf

emore bit tolksen poracun... neki ni ok.... i hope :)
Default avatar

rdeca strela

[quote=""Financ ministr""]
Jah, račun za vaš omiljeni stadion je prišu! Ne ljute se, čoveče, ampak pravilno voli na volitvah.[/quote]

Ja, seveda, za vse je kriv Jankovic :)
Za stadion, za racun za elektriko, za neubogljive otroke in za to, da je dedec v gostilni, namesto doma, hehe
Default avatar

nevedna79

Seveda je lahko tak poračun, recimo večja družina, več pranja, nov sušilni stroj ... opa, pa se nabere takoj okol 300 evrov na leto.
Default avatar

wtf

mlad par sva... nc ekstra ne kurva stroma...
Default avatar

ali pa---

Lahko bi bil tudi nakup toplotne črpalke / slabše kvalitete seveda.. Noben problem porabit 300€ za elektriko potem..
Default avatar

mona iz bona

Ma ne more bit tak poračun, no.. Ne se hecat...
Default avatar

wtf

mahkje kaka toplotna heheh nc no... kuhava na strom pa pereva na strom.. pa tv komp pa likalnik ipd... to je to... nemogoce da je tak poracun... ce pa je... pa j.... jim m.... kretenom..
Default avatar

elektro števec

Zahtevaj ponovni izračun porabe.
Potem se pa logiraj na spletno stran Elektra in vsak mesec sproti javljaj porabo elektrike. Tako se boš izognila neprijetnim presenečenjem.
Default avatar

Ego

Preveri odčitane cifre z dejanskimi.Mogoče potrebuje kdo nova očala.Lahko je pa tudi s števcem kaj narobe. Pri nas je enkrat že podivjal,čisto zares!
Default avatar

mogoče manjka vejica?

...pa je samo malo čez 30? Bolje, da pokličeš na Elektro...
Default avatar

wtf

sva ze zabelezla kok j dans na stevcu in kok bo jutr.,.. bomo vidl ka se bo izcimlo,,,
Default avatar

vsepreveri

Tem na Elektru ni nič za zaupat. Meni so poslali pred leti večji poročan, kot sem pričakovala. In sem šla vse knjižbe skozi po položnici. In kaj ugotovim, da kar nekaj plačanih položnic ni bilo knjiženih. Oziroma so knjižili na napačno številko, tako da je bil denar nakazan na davčno. In potem so od mene zahtevali, da uredim, da se denar prenakaže. Halooooo, tak sem se drla, da so me mirili, da bodo vse uredili in da je vse vredu. Jaz naj njihove napake popravljam? Jaz sem napisala prave številke, če pa so oni narobe vnesli, je njihov problem in jaz nimam nič s tem.

Tako da vse preveri!!!
Default avatar

težkaje

Mi smo dobili 29€ težko položnico:-)
Default avatar

reklamacija

Mi smo dobili 26 €, pa veliko elektrike porabimo.
Smo pa nekaj let nazaj tudi dobili tak poračun in se je izkazalo, da se je ura pokvarila na števcu in ni preklapljala na poceni tok, tako da je celo leto vse šlo na dragi tok. Ker pa ura ni blizu stanovanja, ni nihče gledal nanjo. Poglej na račun, če je tudi pri tebi kaj takega, če ne, pa takoj reklamiraj in naj preverijo porabo.
Default avatar

kak je pavšal?

koliko elektirke sta plačevala čez leto? sta nova v tem stanovanju?

namreč, ko se je moja prijateljica vselila na novo v stanovanje (novo kupljeno), je skozi celo leto plačevala en minimalen znesek, potem pa dobila poračun za 300 evrov in jo je skoraj kap, samo je bilo čisto realno, ker so ji tisti pavšal enostavno čisto prenizko obračunavali. potem so ga povišali, da se je vse enakomerno porazdelilo skozi vse leto.
Default avatar

Peti84

Najboljše je javljat vsak mesec,ker če to ne delaš v večini primerov je obračun šok :)

In ja,je lahko takšen poračun