Najdi forum

kaj bi naredili na mojem mestu?

Imam problem, ki ga sama ne morem rešit.
Prebrala sem že kar nekaj forumov, nazadnje sem se odločila, da prosim za odgovore vas. Pred enim letom sva se spoznala na FB, jaz sem bila ravno v dilemi naj se ločim ali ne. Približno pol leta sva imela več kot idealno zvezo, ki je ne bom nikoli pozabila. On se je potem odločil, da se ne bo ločil, zato sem sklenila, da najino zvezo prekinem. To sem res naredila, obojestranska želja pa je bila, da sva še naprej prijatelja. To se je zgodilo, imava zelo lep odnos, občasno se slišiva, oziroma greva na kavo.
Pred parimi dnevi pa nas sodelavka začne zabavati z zgodbo o tipu, s katerim se dopisuje na nekem sexy portalu. Povedala je, da ji je poslal tudi fotografijo, (oziroma , da je fotografija tudi objavljena na portalu) ki smo jo vse hotele videti. Ko jo zagledam, me je skoraj vrglo po tleh, kajti takoj sem prepoznala prevleko na postelji in tudi razgaljen penis. Zgrozila sem se ob misli, kaj moj prijatelj sedaj počne. Sodelavka nam je nič hudega sluteč dala prebrati tudi nekatere maile, takoj sem prepoznala njegov stil pisanja.
Ko sva se v petek na njegovo željo srečala v trgovskem centru, kjer sva nakupovala, sem ga naravnost vprašala, če še kdaj gre na internet. Gledal mi je v oči in mi kategorično zanikal. Dejal je celo, da me je lahko sram, da mu podtikam take insinuacije. Bila sem tiho, kaj sem hotela drugega. Doma sem si vzela čas in šla prečekirat vse možne portale za spoznavanje. Pod drobnogled sem vzela starost, telesno težo, leta, izobrazbo…..njegovo prisotnost sem našla POVSOD.
Ko sem ga pod xy imenom kontaktirala, se je takoj javil, že po dveh mailih mi je zaupal svoje pravo ime in telefonsko številko. Povedal mi je že znano zgodbo, zakaj išče drugo žensko. Zdel se mi je kot bi bil zasvojen. Upam, da ni tak zato, ker ga je potrla moja zavrnitev. Po nebesnem znamenju je dvojček, mogoče naj iščem razloge za njegovo nenormalno obnašanje tukaj?
Ne vem, kaj naj naredim. Malo sem zmedena. Predstavljam si, da se s to četo žensk res spušča v spolne odnose in to brez kondoma, katerega sovraži. Posledice so lahko grozljive. Prosim, ne me obtoževati, da sem ljubosumna, ker nisem. Trenutno me samo skrbi.

To niso problemi, to so neumnosti.

Trenutno te lahko skrbi samo to, če ima kje tvoje fotke. A ja, pa k zdravniku pejt. Mislim tistemu za ženske zadeve ne k šrinku. K šrinku pejt, če te zamika nadaljnje srečevanje tega osebka.

nova
Uredništvo priporoča

čas je, da obiščeš svojega ginekologa.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

s to osebo nimam nič in ne bom imela nič več. Do mene je bil zelo dober in zelo fer, zato mi njegtovo obnašanje ne gre v račun.

saj ni to, da nimaš več nič z njim. samo sprijazniti se moraš, da ni tak zaradi tebe in da si verjetno samo ena izmed mnogih.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Hudooo!

Saj ne vem, kako se temu reče…naivnost? Praviš, da je bil dober in korekten do tebe (navidezno) in ti ves čas nisi niti za trenutek pomislila v njegovo neiskrenost? Ni bilo nobenega znaka? Ok, gledanje za nazaj ne bo spremenilo ničesar. Kot so ti že zgoraj svetovali…čim prej do ginekologa.

Lovec na glave! Morda na riti.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

….bodi vesela,da nisi več na njegovem spisku…
….upam ,da pri ginekologu bo vse v redu…

Po eni strani kar občudujem ženske, da bi opravičile ravnanje določenega dedca še celo v horoskopu iščejo izgovor:)
Poznam veliko rojenih v astrološkem znamenju dvojčka, ki jih je njihova pregovorna frfotavost preskočila in ki so se sposobni zavezati odnosu in eni osebi za leta, bi ti pa vsak ki se s tem ukvarja resneje znal povedati, da je to odvisno še od kupa dejavnikov, ne zgolj od tega, v katerem položaju se nahaja sonce.

Če imata s temle bivšim loverjem lep, spoštljiv in korekten odnos, ne vidim razloga, zakaj ga ne bi soočila z znanimi dejstvi… hudiča, če bi jaz imela prijatelja ( kar vidva sedaj po pisanju sodeč sta), pa bi zaznala da se nastavlja po vseh internetnih vogalih in to ne čakajoč Godota, marveč avanturo, bi ga zagotovo pobarala čemu in zakaj je to potrebno, pa če se zaveda neodgovornosti svojega početja, če zaradi drugega ne, zaradi zdravstvenih razlogov, da o tem da takle športni ribolov ne izpričuje ravno zrele osebnosti, ki ve kaj hoče in kam gre ne govorimo.

Čez palec bi rekla, da si mirno lahko opereš roke, saj nisi bila ti tista, ki je njegovemu egu dala še poslednji udarec, da se more mozakarcek takole dokazovat naokol, poenostavljeno rečeno, verjetno je biblično rečenico “ljubi svojega bližnjega” vzel preresno, pa tudi bližnjih mu kar ne zmanjka..

prav je, da prej, preden grem iz službe, rečem: res sva imela in ga še imava zelo lep odnos. Meni se zdi zelo dober človek, do mene je bil ves čas zelo korekten, mogoče tudi zato, ker sem bolj resna oseba in nekako že s tem, kakršna sem, ne dovolim neprimernega obnašanjA. Lahko da je imel v najini polletni zvezi še kakšno, vedar mislim, da ne.Časovno bi se mu ne izšlo.
Problem je v tem, ker NE prizna, ker taji. Danes sem se pogovarjala z nekaterimi osebami, ki so sicer rekle, da to, kar počne moj prijatlej ni nič takega, oziroma, da je imel samo to smolo, da je bil zasačen.
mimogrede sem tudi sama ugotovila, da res ni edini, ki se pojavljal na vseh podobnih forumih. Enaki opisi na različnih forumih se pojavljajo tudi pri ženskih Psevdonimih.
Vesela bom, če bom dobila še kakšen konkreten odgovor, vam alisca pa res hvala, ker ste se potrudili in mi napisali malo več.

PS
Že zjutraj sem bila pri ginekologinji in je vse ok.

…. Danes sem se pogovarjala z nekaterimi osebami, ki so sicer rekle, da to, kar počne moj prijatlej ni nič takega, oziroma, da je imel samo to smolo, da je bil zasačen….

…ma daj,zakaj tako pišeš,ker če si resna kot praviš,veš da ni glih normalno,da mož svojega kaže po netu,…veš ,da je to nenormalno,vsaj zame,da je prijavljen po vseh takih foromih in da je stalno na preži…
…včasih je težko resnici pogledati v oči…težko je preboleti,da nekdo ,ki si ga imel rad in si ga spoštoval ni to,za kogar se je izdajal….
…ne skrbi,čas poskrbi za vse…Srečno*

ja in kako ti je ginekologinja lahko po pregledu rekla da je vse v redu?
Kaj pa tisto kar ginekolog ne vidi, tisto kar lahko pride za tabo?
Pojdi raje čim prej na test krvi !!

Na forumu Enostarševske družine obstaja tema z naslovom ONA-ON, kjer se vpisujejo nicki takšnih in podobnih prevarantov. Glede na to, da je tega spoznavanja prek neta veliko, bi bilo zelo lepo od tebe, če bi tam zaupala tiste osnovne podatke, s katerih se ga da s portalov prepoznati, da ne nasrka še kakšna ženska, ki išče resnega fanta.

Praviš, da sta 6 mesecev imela zelo lepo zvezo? Je bila to partnerska ali bolj prijateljska zveza?

In ali res misliš, da je edini njegov problem ta, da je bil zasačen? Sicer pa, če sta prava prijatelja, mu menda lahko poveš svoje pomisleke – razen, če ne bi rada pokvarila svojega “slovesa”, ki ga bojda imaš pri njem.

Pri svoji ginekologinji dobi “papirček” za vse bolj znane spolne bolezni, hiv še zdaleč ni edina, pogostejše so gonoreja, hpv, glivice – ter tudi trdovratnejše. Povej, da si šele po končani zvezi ugotovila, da je tip imel veliko nezaščitenih spolnih odnosov in da se želiš celostno pregledati.

Priferija,

zelo bi bila vesela, če bi še kaj več povedala o tem dvojčku….zdi se mi znano….mogoče od kod je in koliko je star…

Sonce, najraje vidim, če me kontaktiraš na mail
[email protected]

Kako točno je lahko zate šok in presenečenje, da tvoj poročeni fukfehtar še zmeraj dela to, kar je počel že takrat, ko je v svojo posteljo spravil tebe?

Pozdravljena,

mislim, da lahko še tu daš kakšno informacijo, če seveda želiš…..saj verjetno (vsaj upam 🙂 ) ne gre za isto osebo…

SONCE

še moj feedback:
-Približno pol leta sva imela več kot idealno zvezo, ki je ne bom nikoli pozabila. = to v reali ne pomeni nič, to je bila še zaljubljenost
-obojestranska želja pa je bila, da sva še naprej prijatelja = kaj imaš ti od tega odnosa?
-sem ga naravnost vprašala, če še kdaj gre na internet. Gledal mi je v oči in mi kategorično zanikal. Dejal je celo, da me je lahko sram, da mu podtikam take insinuacije. Bila sem tiho, kaj sem hotela drugega. = nekje pišeš o ‘lepem in korektnem odnosu’, laganje v obraz to po moje ni, prav tako ne njegovo vzbujanje krivde pri tebi
-Povedal mi je že znano zgodbo, zakaj išče drugo žensko. Zdel se mi je kot bi bil zasvojen. Upam, da ni tak zato, ker ga je potrla moja zavrnitev. = prevzemaš odgovornost za njegovo obnašanje (in ne, nisi odgovorna zanj, on je). In četudi je zasvojen, to ni tvoj problem. NI.
-Po nebesnem znamenju je dvojček, mogoče naj iščem razloge za njegovo nenormalno obnašanje tukaj? = ga opravičuješ in se slepiš, jz poznam takega leva in takega devičnika, so what?

-Predstavljam si, da se s to četo žensk res spušča v spolne odnose in to brez kondoma, katerega sovraži. Posledice so lahko grozljive. Prosim, ne me obtoževati, da sem ljubosumna, ker nisem. Trenutno me samo skrbi. =jaz ti tudi toplo priporočam testiranje za vse spolno prenosljive bolezni (hiv 2x v razmaku pol leta)

Dobila sem občutek, da imaš nikakvo samopodobo (kar je označeno z boldom), zato si se tudi zapletla z njim. Si ti mogoče tista ‘ta resna’ aka nesamozavestna/kontrolirajoča/prestrašena, on pa tak ‘na easy’ aka sebičen/patol.lažnivec/z nihanjem razpoloženja?

New Report

Close