Najdi forum

..ki imajo priložnost? Pa niti ni nujno, da se vse konča v postelji, ampak ali kje obstaja moški, ki tako ljubi svojo žensko, da nobeni drugi na daje signalov, da mu je všeč..?
Predvsem me zanimajo POŠTENA mnenja moških forumašev (oni pač najboljše vedo kako je s tem)..
Hvala!

mene tudi zanima…sicer upam, da ne. Mislim, pa da je to predvsem vprašanje karakterja in privzgojenih moralnih vrednot pri človeku. Ogromno jih vara, vrednote so kar šle nekam po gobe, poznam pa tudi par takih posameznikov, za katere bi lahko dala roko v ogenj, da partnerke ne bi nikoli prevarali. Ampak zares nikoli ne več.

Obstajajo.

Se pa morate ženske vprašati, če si takega tipa zaslužite.

Preprost test
Ali bi se v službi in drugje obnašale kaj drugače, če bi vaš tip/mož lahko videl 24/7 posnetek vašega dne skozi vaše oči? To seveda pomeni, da sliši vse vaše pogovore, da vidi vse kar počnete in pišete…

Če je vaš odgovor pritrdilen, si ga ne zaslužite. Za tak tip odnosa je treba delat, oba morata delat na tem, ker drugače ni možen.

nova
Uredništvo priporoča

Nisem pošten moški, pa vseeno:)

Po mojih izkušnjah jih bi varalo, če bi imeli DOBRO priložnost, vsaj 90%.

Skoraj ni moškega (razen ko je sveže zaljubljen do ušes), ki bi rekel NE lepi, postavni in simpatični ženski, če se bi mu ponudila.

Ampak to pa ne pomeni, da 90% moških IŠČE prevaro. Zares iščočih je po mojem kvečjemu kakih 20%, ostalih 70% pa ne išče, bi pa zagrabili priložnost, če bi se jim ponudila.

Pa še nekaj bi pripomnila – videz VARA! Kar precej moških sem imela priložnost spoznati, ki so res izgledali kot najboljši možje, očetje, kot bi imeli oči samo za svojo ženo. Pajade, kako hitro so se znali obrniti, ko se jim je ponudila priložnost. Po drugi strani pa sem spoznala par moških, ki so precej šarmirali, ko pa so imeli priložnost, niso varali.

@realitychec

Če je to res, potem je za vsako prevaro kriva izključno samo pokvarjena lovača, ki si je dotičnega izbrala za žrtev.

Govoril bom zase. Jaz nisem varal, dokler sem imel doma občutek zaželjenosti. ko je ta občutek izginil (in z njim tudi vse ostalo, kar je povezano z ntimnostjo) se je pa začelo. Naj dodam še, da sem se kar dolgo časa trudil, da bi se vrnilo na stare tire, ampak sem bil pri tem bolj “osamljen” oz. ni bilo odziva z druge strani.

V času ženine nosečnosti nisva smela seksati od prvega dneva nosečnosti naprej, pa nisem niti enrkat pomislil na varanje. Ampak po enem letu (po porodu), ko je pa še kar živela za vse druge stvari, samo zame ni bilo nikoli ne volje ne časa (niti za kakno manj radikalno dejanje, kot je ravno klasičen seks), sem pa začel iskat drugje.

Pa še to.Jaz nisem iskal zgolj seksa. Iskal sem nežnosti (božanja, crkljanje, lupčkanje) in zraven je prišlo tudi so seksa.

Le moje skromno mnenje. Da bi ostal zvest bi bilo potrebno si že v štartu reči.
Ne glej okoli in se ne vodi v skušnjavo. Da se pogledati vstran. Moraš pa enostavno reči pri sebi ali je vredno. Za tisto eno noč. tisti en sex.
Je pa to zagotovo težko v teh današnjih časih.

In ja. Nekoč je ni bilo take da bi me zapeljala. Pa sem imel šans veliko.

lp

Če še jaz na tak način posplošim, potem pravim, da varajo vse ženske in sicer:

moškemu vzbujajo prepričanje, da ga imajo rade, celo da ga ljubijo, da je dober ljubimec… Vendar samo do poroke in otrok. Šele potem jasno pokažejo, da ga želijo le kot oplojevalca, starša, vzgojitelja svojih otrok, vzdrževalca doma, vir sredstev za preživetje, zaradi oblutka varnosti in kot piko na i pri popolnem izgledu družine.

Ej moški!

Mogoče si celo moj bivši…

A si pomislil, da je bila mogoče preutrujena. Si ji stal ob strani in pomagal, da bi mogoče imela zvečer voljo za seks? A si se pri njej potrudil tako, kot pri novi lubici glede “crkljanja”? Če bi to energijo usmeril v svojo ženo bi bil mogoče odziv ravno tak kot pri ljubici? Že stari ljudje so vedeli, da ženskam v času nosečnosti in po porodu “hormoni naredijo svoje”…problem je, da vi svoje hormone težko krotite..:o)

Tudi do varanja pride zato, ker hormoni naredijo svoje. Vendar pravijo, da ima človek razum in lahko hormone kontrolira. Kako zdaj? Ali je (ne)delovanje hormonov potem v enih primerih bolj upravičeno kot v drugih?

Kar pa se energije tiče, je pa tako, da morata tudi v tem primeru biti pripravljene OBE strani: ena, ki jo je pripravljena dajati in druga, ki jo je pripravljena sprejemati. Drugače bi lahko čisto vsak bil z vsakim.

Mislim, da nisem tvoj bivši :))))

Kar se pa tiče truda in ostalih zadev, sem pa že full napisal v temi BITI LJUBICA

“moški
Re: biti ljubica
20.09.10 07:18″

Pa si lahko pogledaš, ker se mi ne da vse še enkrat pisat. Pa to ni edini post, sem jih pol še nekaj napisal, ker so mi mal pritisk dvignili nekateri :)))

Pa lep pozdrav.

Gre preprosto za razmišljanje. Oziroma ne razmišljanje kadar te popeljejo hormoni.
V tvoji moči je verjetno le toliko da se ohladiš na primeren način na začetku. Verjamem da ko prestopiš mejo ni več povratka. Pa je v današnjih časih ob poplavi interneta, vsemogočih revij in podobno zelo težko. Kako dopovedati mladim da svet ni tak kot je na internetu oz je ravno tak, a ni potrebe da bi sam padel v to. Da so prave vrednote družina, partner. Pa ne gre samo za mlade.

lp

se podpišem! Ko bi se le ljudje bolj trudili eden za drugega.

Jaz ne govorim samo o seksu!! Govorim tudi o nežnostih, crkljanju, lupčkanju, mogoče oralne seksu. Mislim, da tukaj ni toliko težava v hormonih, ampak v volji ali pa prioritetah. Mož mora vedno počakati, ane. Ko se pa naveliča čakati je pa ogenj v strehi.

Verjamem in vem, da ste/so ženske preutrujene, ampak treba je pa ukrepati. Za preutrujenost je lahko krivo pomanjkanje železa (in ponavadi tud je), ampak je treba do zdravnika in razložiti zadeve. Isto je s hormoni. Spet je potrebno k zdravniku in razložiti kakšne težave imaš. Jaz sem doma dobil naslednji odgovor: VEŠ KAJ, K ZDRAVNIKU PA ZARADI TEGA NE BOM ŠLA, SE RAJE POMATRAM IN “POTRPIM”. Pa ni blo tud iz tega nič. In po določenem času sem se enostavno naveličal “težit”.

ne vem če obstaja. Še za tiste, ki sem mislila, da so dobri možje in očetje-se je izkazalo, da so zelo dobri očetje – za seboj pa imajo afero ali dve, v vsakem primer, pa je žena tista, ki je po njihovem kriva za to (v večini primerov se je za afero izvedelo). Iz tega me zanima: ali sploh poznamo partnerja s katerim živimo? Ali sploh obstajajo partnerji, ki bi si vse povedali in bili iskreni med seboj?Pismu-se mi zdi, da nekateri namesto, da bi reševali probleme, begajo k ljubicam ali ljubimcem in se zatekajo k aferam, kot da bo to rešilo probleme z ženo/možem.

Mah, ne bom več težila, danes je pač tak dan-lepo bodite vsi skupaj.
srečno

Na žalost smo vsi le iz mesa in krvi. Torej ne moremo pričakovati, da bi bili lahko drugačni. Enako velja tudi za vas drage moje :).
To so dejstva življenja in živalskega sveta iz katerega bi se tako radi dvignili na nek višji nivo … pa vedno trdo pristanemo na tleh, ker … ko je kriza … je kriza in smo samo egoistična sebična bitja. Nesebičen si lahko samo takrat ko imaš polno rit. Pa še to je stvar odločitve ponavadi. Ampak odločamo se ponavadi s polno ritjo. S prazno pa delamo tisto kar nam nagon veleva 🙂
Welcome to reality ____

Veš, tudi za reševanje takih problemov morata biti oba. V praksi pa je zelo redko tako, vsaj dokler ne pride do kakšnih posledic ali pa so te že precej na vidiku.

se podpišem! Ko bi se le ljudje bolj trudili eden za drugega.[/quote]

Ob ta post se pač moram spotakniti in stopiti na stran moških, dobrih moških (pa še ne pomeni zvestih).
Kar se tiče ženskih hormonov med nosečnostjo je tako, da je del nosečnosti zelo živahen, libido zaradi bombardiranja hormonov na vrhuncu, del nosečnosti pa z vsemi značilnimi nosečniškimi zapleti. Zagotovo, ali pa skoraj zagotovo možje ne “rinejo” v svoje žene, ko jim je slabo ali če se ob koncu neprijetno počutijo. Zaželjeni otroci imajo pogosto že pred rojstvom očete, ki jih želijo zaščititi in poznam več očkov, ki so se iz skrbi, da bi utegnili s seksom škoditi otrokom bolj izogibali spolnosti kot mamice.

Običajno dobri moški naredijo vse, da bi ženi olajšali materinstvo in gospodinjstvo, skozi celo pretirano pozornost si skušajo priboriti dostop do njih, a žene še vedno ostajajo preveč “samo matere”, ženskost v njih se nekam izgubi. Verjetno same tega ne pogrešajo, ampak če živijo v partnerstvu, je to problem dveh, ki ga je potrebno reševati, četudi v posvetovalnicah. A svojo pravico raje uveljavljajo skozi utrujenost in materinstvo in ne prevzemajo nobene odgovornosti do svoje “težave”, ki je pravzaprav moževa “težava”.

Glede na žensko počutje, bi se moral moški odpovedati seksu dve ali več let, zato da bi žena izvrševala svoje višje poslanstvo kot mati? Ženskam, ki moškega odklanjajo dve leti (ali se zanj “žrtvujejo”), je tudi kasneje bližina in spolnost španska vas.

Je zvestoba v takšnih primerih še vedno SVETA stvar? NE (po mojem). Mož, ki si omisli skrito ljubimko, ki mu nudi vse tisto, kar mu žena odreka, je lahko še vedno odličen oče, soliden partner, otroci imajo dom, žena pa zagotovo sluti in ji to ustreza, da ima mir (samo v javnost ne sme priti). Velikokrat ženske rečejo “… naj dela kar hoče, samo da imam mir!” in tudi dobesedno mislijo, dokler… se ne počutjo ogrožene!!!

se podpišem! Ko bi se le ljudje bolj trudili eden za drugega.[/quote]

Ob ta post se pač moram spotakniti in stopiti na stran moških, dobrih moških (pa še ne pomeni zvestih).
Kar se tiče ženskih hormonov med nosečnostjo je tako, da je del nosečnosti zelo živahen, libido zaradi bombardiranja hormonov na vrhuncu, del nosečnosti pa z vsemi značilnimi nosečniškimi zapleti. Zagotovo, ali pa skoraj zagotovo možje ne “rinejo” v svoje žene, ko jim je slabo ali če se ob koncu neprijetno počutijo. Zaželjeni otroci imajo pogosto že pred rojstvom očete, ki jih želijo zaščititi in poznam več očkov, ki so se iz skrbi, da bi utegnili s seksom škoditi otrokom bolj izogibali spolnosti kot mamice.

Običajno dobri moški naredijo vse, da bi ženi olajšali materinstvo in gospodinjstvo, skozi celo pretirano pozornost si skušajo priboriti dostop do njih, a žene še vedno ostajajo preveč “samo matere”, ženskost v njih se nekam izgubi. Verjetno same tega ne pogrešajo, ampak če živijo v partnerstvu, je to problem dveh, ki ga je potrebno reševati, četudi v posvetovalnicah. A svojo pravico raje uveljavljajo skozi utrujenost in materinstvo in ne prevzemajo nobene odgovornosti do svoje “težave”, ki je pravzaprav moževa “težava”.

Glede na žensko počutje, bi se moral moški odpovedati seksu dve ali več let, zato da bi žena izvrševala svoje višje poslanstvo kot mati? Ženskam, ki moškega odklanjajo dve leti (ali se zanj “žrtvujejo”), je tudi kasneje bližina in spolnost španska vas.

Je zvestoba v takšnih primerih še vedno SVETA stvar? NE (po mojem). Mož, ki si omisli skrito ljubimko, ki mu nudi vse tisto, kar mu žena odreka, je lahko še vedno odličen oče, soliden partner, otroci imajo dom, žena pa zagotovo sluti in ji to ustreza, da ima mir (samo v javnost ne sme priti). Velikokrat ženske rečejo “… naj dela kar hoče, samo da imam mir!” in tudi dobesedno mislijo, dokler… se ne počutjo ogrožene!!![/quote]

BRAVO TESSA!!! Kot, da bi brala moje misli. Še posebej tisto o reševanju težav. Jaz sem hotel poskusit tudi to, pa sem dobil odgovor, ki sem ga že napisal.

@ Tessa

Odlično rečeno. Moški smo za ženske dostikrat krivi vsega in velikokrat ni nič dovolj dobro. To sceno poznam, ker sem jo enkrat že dal skozi.

Moški imamo dostikrat problem, ki je sledeč.

Če se trudimo za svojo žensko nas ima ta lahko za copato ali pa prične trud izkoriščati in se “poleni”. Nisem še srečal ženske, ki bi rekla, da se njen trudi in da mu ona to vrača, ker ceni trud za katerega ve, da ni samoumeven.

Če se za svojo ne trduimo, da nam je pomembno, da se ona dobro počuti, nudimo pa finančno, in vse ostale opore, smo brezčutni, egoistični in ne vem še kaj.

Sam zase vem, da sem raje sam kot pa z žensko, ki mi greni življenje. Problem je le, ker so pred poroko/otroci stvari dostikrat boljše kot po dogodku, ki dva “veže” skupaj. Ženske se znate dobro pretvarjat in nam le redko poveste kaj je dejanski problem. In dokler se tip trudi, da bi vam ustregel, bo naletel na probleme in na koncu se ti strga. Če pa daš žensko na “ignore” pa imaš vsaj mir, ker gre njeno tečnarjenje notri skozi eno in ven skozi drugo uho.

Recite kar hočete toda ženske ste s svojim tečnarjenjem krive za dosti problemov. Tukaj lahko dodamo še vašo nesamozavest in ovinkarjenje in imamo dovolj problemov in razlogov, da tipi varajo.

Sam vem, da ne bom varal, ker bom, če pride do tega, pobral svoje stvari in enostavno odšel oziroma izselil ženo in stanovanja.

Raje sem sam v miru kot pa imeti živcosesa. Poleg tega ima takrat ženska možnost, da si najde enega, ki jo bo zadovoljil v vseh pogledih in bo končno srečna. Raje imam, da ni z menoj in je srečna kot z menoj in ni srečna, če sem že sam slab oziroma neprimeren.

Ko dolgo časa poslušaš z njene strani, jaz bi to, jaz bi ono, jaz, jaz, jaz, jaz, jaz… te mine in na žalost takšne ženske prevladujete.

Zakaj ne bi katera rekla, dragi, danes greva kupit tiste gume, ki jih želiš za tvoj avto in kaj podobnega? Zakaj ne rečete, dragi, kdaj boš kupil tisti motor, ki ti je všeč in se bova šla peljat? Kje ste take ženske?

Zakaj morate tako komentirati stvari, ki jih počnejo moški? Nič čudnega, da vas tipi varajo.

Pišika no. Bodite ve take do tipov, spoštljive in upoštevajte naše želje in bomo tudi mi veliko več naredili za vas, ker bomo to želeli.

Dragi, kdaj mi boš rožico prnesu? Kdaj mi boš to dal? To bi si želela in podobno. Ja ženska no, nehi mal in mi dej priliko, da ti dam to rožco, ker ti jo želim dat, ampak ne bom ti je dal, ko mi boš rekla, ker to zgleda, da sem ti jo dal samo zato, ker si mi rekla. A nas lahko razumete?

Res je, da nas je del malo bolj počasnih in ne dojamemo takoj stvari. Dejte mal počakat, poglete, če smo tipi res tok slabi. In če smo raje pejte naprej in ne nam morit life, ker nismo to, kar bi hotle, da bi bli. Zakaj niste tega rekle že, ko vam je bilo všeč, da smo se “vrteli” okoli vas?

Evo, tukaj notri imate razloge zakaj vara del moških, ki jim na začetku ni vseeno. Tudi tipi imajo/imamo čustva in neko osebno dostojanstvo in eni tipi po določenem času več ne kažejo čustev, ker vidijo, da ni razlike, ko so vas nekaj prosili že 1.000x.

Na koncu pride do varanja, ker nam je VSEENO za vas in vaša čustva, ker smo spoznali, da je tudi vam VSEENO za naša čustva in podobno.

Ne pozabite, da to velja za del tipov, ki niso nagnjeni k varanju. Vsak človek si želi boljše življenje in kdaj je varanje pot k temu čeprav vodi v katastrofo.

Sam ne podpiram varanja in nikoli nisem varal, da ne bo pomote.

p.s. Napisano na hitro in neprebrano/popravljeno. Upam, da kdo najde kaj smisla v vsem.

New Report

Close