Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek hotel evropa

hotel evropa

Celjanke, mi lahko prosim poveste vase mnenje o hotelu Evropa v Celju.
Hvala

Celjani ne spimo v hotelu sredi Celja.
Hodimo pa tja v kavarno na kavo. :)))
Fajn je, če gledam od zunaj iz iz kavarne.

No, saj taksna mnenja potrebujem 🙂 Kakšna je restavracija in kavarna. Hvala za mnenje.

Restavracija je precenjena, kavarna pa poplavljena z mamicami in deročimi se ter neubogljivimi otroki. To je na kratko.
Danes je sonce, lahko še sediš zunaj, kar je super, drugače pa notri, kot že rečeno. Če hočeš miren klepet, odsvetujem.
Lahko bi pa bolj definirala svoje vprašanje.

Sem ga na netu zasledila in mi je bil zanimivo predstavljen. Predvsem restavracija.
In malo razmisljam o kratkem oddihu (vikend), razvajanju v dvoje z eno dobro vecerjo…

V Celje bi šla na vikend oddih v Evropo?
Sicer ne vem, od kod si, ampak če ti paše, ti kar. Turistov ni nikoli dovolj.

Če bi pa res rada vikend oddih z dobro hrano, se odpravi raje bolj severozahodno od Celja. Proti Lučam, se nastanita v Hiši sonca (najdeš na netu spletno stran) in si privoščita kulinarične užitke v penzionu Raduha (recimo, da je hrana v rangu michelinove kakovosti).

Evo, super. Taksno mnenje sem rabila. Res hvala!!!!
Pač sem gledala samo po fotkah, kjer pa imajo hrano dobro predstavljeno (neke vrste slow food).
Hvala se 1x! Evropa definitivno ne 🙂

Malenkost 🙂
Hrano res imajo krasno pofotkano, pa realno gledano ni slaba, ni pa tudi ne nek presežek (ki se bolj odraža v ceni).

Ampak za nekaj kakovostnega in sproščujočega pa res priporočam tisto v Lučah, lahko gresta tudi v Logarsko (tam je ogromno nastanitev, če bi rada v hotel, potem vsekakor v Plesnika, ima tudi bazen in savno), tam naokoli pa je tudi ogromno stvari, ki jih lahko počneš, da odkopiš glavo ni se naužiješ narave.
Vsekakor uživajta!

Hvala, bom res se malo pogledala.

s te plati pa jaz tudi NIKOLI ne bi šla v Evropo. Celeia nasvet je zelo na mestu.

New Report

Close