Starševski čvek

Lastniki avtomobilov Citroen C1 ali Peugeot 107

Default avatar
Razmišljam o nakupu enega od teh dveh avtomobilov in me zanima kako ste, lastniki teh avtomobilov, zadovoljni?
Lp, A...
Default avatar
Peugeota 107,že 2 leti, fura povsod, pa kolker vidim dela sam redne servise z njim.
Default avatar
Razloži zakaj ravno enega od teh dveh...
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Ne prekidaj ženu dok šuti...
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Default avatar
Mazda 2
Default avatar
Priporočam Hondo CR-V.
Default avatar
DRRR je napisal/a:
Izbiram med tema dvema, ker je to drugi avto in ker ga rabim samo do službe ter vrtca. Avto bi imela do konca (torej, dokler bo zdržal) in da bi zdaj kupila največ 2 leti starega (vem, da si ljubitelj BMW-jev in Audijev :))), torej za ceno do 6.500 €. Rabim pa mali avto s 5. vrati in klimo ter najmanj 70 konji.
Lp, A...
Default avatar
Kaj pa Toyota Aygo - enak avto, karoserija je bila narejana za te tri avtomobile. Jaz sem se zanimala zanj avgusta in je bil nov 7.180 EUR.

Poglej, če še poteka akcija.
Default avatar
ne glede na tvoje želje
poglej še fiat pando....za manj kot 7 jurjev..nova. z vso opremo.....sicer 55 konjev, vendar so živahni, ker je avto lahek. plus ugodna registracija.
Default avatar
NB je napisal/a:
Ja, za Aygo vem, da je isti kot C1 in 107, vendar je Toyota in takoj kakšnega jurja dražje, pa čeprav rabljen. Nov je bil 7.180€? Grem takoj pogledat, če je še. Hvala.
Lp, A...
Default avatar
Ja nov je bil natančno 7.180 s klimo...
Default avatar
Če že misliš vzet novega in ga terat do konca, se definitvno raje odloči za japonca-Nissan Micra, Toyota Aygo, Mazda 2, al pa Smart forfour,.. vsi ti avti vsaj ceno držijo in se manj kvarijo kot jebeni francozi...
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Ne prekidaj ženu dok šuti...
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°