Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tilen, Saška, ljubica

Tilen, Saška, ljubica

…dajmo malce čvekat, saj je to čvek, kajne?? Kaj je novega..Tilen že pestuje otročka?

Take babe kot si ti, bi pa s takim veseljem na gobec, da bi za zmeraj nehale čvekat.
Me pa zanima, kdo si. Če napišeš VSE o sebi, bom pa pri volji za čvekanje.
No, začni!

jebotečuk, če že misliš neki pljuvat, vsaj foruma ne zruši ob tem.

Uf, nekdo je na levo nogo danes vstal… Jaz nisem nobena javna oseba, da bi se zdaj tu razgalila, če pa samo vprašam, ali je Tilen vnovič očka, pa mislim, da nisem nobenemu naredila nobene škode, ali pač… Pa neko naslajanje nad tujo (ne)srečo zame to tudi ni… take nasilne babe kot si ti pa bi jaz dala v kak krožek za obvladovanje jeze. Punca ti si ja grožnja na dveh ta..ups nogah…

Kaj pa si potem TI????
Že tisočkrat si odpirala temo o Saški, pa se še nisi dovolj načvekala.
Meni pa diši čvekanje o tebi, draga ____________.

Še nekaj sem pozabila napisati o tebi. Si opravljiva, škodoželjna, nesramna………..
itd. Sicer se pa poznaš!

??????????????????????????????????????????????????????????????

No, pa da nekako zadovoljim tvoji radovednosti – pa boš verjetno potem še bolj nesrečna. Ne, tilen ne ziba novega otročička, ker ljubica sploh ni bila noseča z njim in tudi ne živi z njo. Trenutno živi sam in mu je žal za vse, kar je naredil slabega in se zelo trudi, da bi zadeve popravil. Sicer verjetno nazaj skupaj ne bost prišla, v dobro otrok pa je, da se starša nekako sporazumeta in da med njima ni sovraštva. Si zadovoljna? Potešena?

Pikca26, a si videla to? Ker se opravljiva čarovnica ni mogla drugače izsaditi, ti je za tvoj korekten in informativen odgovor dala minus dve točki. Babe, da te kap:)))))

Videti je, da ima ga. Saša tudi tu svoje privržence, ki napadajo vsako vprašanje o njej. Ali pa ona sama komentira tu. Če ona tok lapa in se dela svetnico in če je javna oseba, se lahko o njej govori. s3 ti, te popdpiram, kar čvekaj, saj je dovoljeno malce počvekat. Sicer pa se ga. Saša sama razgalja na svojem blogu in med vrsticami se takoj prebere, da je totalno neuravnovešena oseba.

Če je to letelo name – jaz Saše ne poznam in njen smeh mi je do konca zoprn. Če jo vidim na TV – preklopim. Sem pa Tilnova prijateljica iz ranega otroštva naprej. Tudi nimam nič proti čvekanju in res je, če je oseba javna in če se sama razgalja na blogih, lahko pričakuje da se bodo ljudje o tem pogovarjali. Samo napisala sem dejstva. Saše v mojem prejšnjem vpisu nisem omenjala. Nisem njen privrženec in menim, da sta za težave v zakonu vedno kriva oba.

Ti si pa mal zatežena. Ne vem, zakaj se tako razburjaš za prazen nič??

Kokošnjak na kurji lojtri ! Tema je že, spat!

Pikica 26 nimaš pojma!

Tilen ima otroka z vzgojiteljico Vlasto, fantka z imenom Lovro, ki mu je na las podoben.
Ona živi pri starših s svojimi otroci, Tilen pa je zelo redko viden na temu naslovu.
To pomeni, da ga je tudi “ljubezen” do vzgojiteljice hitro minila.

ima ima – ne bi o tem, kdo nima pojma. Sicer sem pa svoje povedala in ne bi več o tem. Over & out.

New Report

Close