Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jure robič donacija????

Jure robič donacija????

na facebooku zdaj gledam ,da je umrl jure robič In da so odprli TR ,da bodo donirali njegovemu sinu- a mogoče ve kdo zakaj donacija?Saj niso bili in tudi zdaj ne bodo ogroženi

In kaj te briga, vešča? A moraš otresat svoj strupen jezik? Če imaš namen, doniraj, drugače ne. Konec debate.

hja, ni nujno, ne vemo.

mogoče je bil zaposlen v družini le on in brez zavarovanja v primeru smrti…

tudi takrat ko so se na blanci ponesrečili so zbirali za njih denar, pa čeprav ga načeloma nihče ni bil potreben…

nova
Uredništvo priporoča

Ponavadi se take donacije, RK in podobno končajo s ponikom denarja neznano kam, TRR ta in ta lopov odpre in dvigne ter jo pravočasno pobriše. Še vedno je bilo tako in bo tako. Če ni iz rok v roke, jaz ne verjamem. Jelenić je za tak denar obogatel in si kupil parcele pri Ankaranu. In to je bil denar RK. Pa za Posočje, Železnike, Kozjansko (če se še kdo spomni) tudi ni ne vem koliko prišlo do ljudi. Tako je to na tem svetu. Ali samo v tej p. državi?

Zakaj se pa vtikate v take zadeve? Če komu ni kaj všeč, naj gre pač mimo.
A zdaj bi blo treba objavit še komplet življenjepis cele familije, finančno stanje pa še kaj, da bi bli eni zadovoljni?
Človek je umrl, otrok je ostal brez očeta in če so se nekateri odločili kaj zbrati zanj, se mi ne zdi nič narobe.

Počivaj v miru, Jure!

Kaj pa, če je naredil samomor? Takle brezumno derkat po gozdnih poteh in zapeljat pred avto, kot bi iskal…podobno, kot tista dva, ki sta izkoristila poplave za samomor – eden je kar zapeljal v vodo, pa so ga opozarjal, drugi pa je skočil v vodo. To je očiten samomor in bi moral biti kazniv! Da o Humarju, Zaplotniku, Knupležu, Žajdeli, Viktorju Avblju, Pepci Kardelj, Vidi Tomšič in še kom sploh ne govorim.

Kaj vse eni skup zmešajo!!!!

Aaaaaa?

ker ljudje pri tragičnih dogodkih izjemno radi pokažejo kako dobrodušni so… organizirajo akcije, pomoč, tekoče račune, odpirajo facebook rip skupine, kamor se potem vključuje na tisoče ljudi, tudi takšni, ki so za človeka prej komaj kdaj slišali…

takšna je družba, ponuja podporo samo ob uspehih in tragedijah, vmes, ko bi jo marsikdo še bolj potreboval, jih pa ni…
ok malo sem zašla, ampak vseeno

no ja konc koncev, zdej je cel halo, če bi pa rekl, da je preč pršu “kr en” kolesar, pa neb blo ne donacij, ne tolkšnga zgražanja, ne tolk obžalovanja, se strinjam z bttt, eni k bi resnično nucal donacijo je pa ne dobijo ker niso dost pomembni. Važn da mamo majdičke k so herojke k s polomljenimi rebrci odsmučajo tisto progo, pa ene par kozmusov, k jamrajo kolk majo “premal” keša za svoje dosežke itn. in da se za njih skrbi, ostali so pa tko nepomembni oz. nevidni/prozorni.
Na konc pa pridemo do tega, da tist k ma že tko dost, dobi še več, tud če “ne rab”, un k ma pa mal al pa nč mu pa še to razni mrhovinarji poberejo če so že donacije, drgač pa nč ne dobi vsaj familje ne kar se tiče pokojnikov.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Mene zanima, ali Robiceva druzina kaj ve o tem? Saj se najbrz vsi spomnimo, kako so zbirali denar za Peterko pa on ni nic vedel o tem…

Robič pač ni bil “kr en kolesar”, kar tebi kr enemu povprečnežu nikol ne bo jasno.Ti, razen tega, da si đek tu na forumu, nisi očitno še nič večjega napravil, sicer tudi pod razno ne bi v nič dajal Majdičevo, Kozmusa, itd…
Tako kot si zgoraj napisal lahko napišejo le zakompleksani in zafustrirani osebki z majhnimi curami in možgani.

Robič pač ni bil “kr en kolesar”, kar tebi kr enemu povprečnežu nikol ne bo jasno.Ti, razen tega, da si đek tu na forumu, nisi očitno še nič večjega napravil, sicer tudi pod razno ne bi v nič dajal Majdičevo, Kozmusa, itd…
Tako kot si zgoraj napisal lahko napišejo le zakompleksani in zafustrirani osebki z majhnimi curami in možgani.[/quote]

važn, da je robič bil oh in sploh, ti jst povem kdo je resničn heroj, ena recimo mama samohranilka, k dela 3 šihte,pa je še zmer zakreditirana, da prežvi svoje 3 mejhne oz. šoloobvezne otroke, da ji znese še vse ostalo doma narest itn. in recimo k se takmu človeku kej nardi, al da pride do delovne nesreče s smrtnim izidom, al da pregori, ji odpove srce itn. bo pol kaj? otroc bodo dobil tist “penzion” po njej pa kar je blo življenjskega zavarovanja če je blo, tolk da se krije stroške pogreba, ostalo bi najbrž tko še banka pobrala v primeru da je zakreditirana in je to to, sam tazga človeka nau noben porajtal ker ni naredu “nč pomembnga” in je neprepoznaven, ne bo donacij, ne bo evforije, pač nekej nevidnega in nepomembnega, k se pa kšn športnik strese gre pa gmajna v luft tud če za njih osebno al pa kakor kol že ni naredu nč pomembnga, mogoče za ime države pa zase, to je pa to. Nism nč zafrustriran, sam za enga “pomembnga” neznanca, k je delal “ugled” državi mi je pa bolano, da se ga gor dviguje pa njihove familje, čeprav majo dost vsega.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

v glavnem, da skrajšam, tle v tej temi in podobnih pač zmer pogrnete na izpitu iz vaše previčnosti in enakopravnosti, mate se za enokpravne, tle se vid, da to ni res, ker kdor kol reče kej kontra favorizirancu je itak avtomatsko idiot, strupen itn. tko da se počas odločte za kaj se boste zavzemale predn pluvate čez druge, al za enakopravnost al ne?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Gunnar, se popolnoma strinjam s tabo. Žal je veliko ljudi, bolj potrebnih pomoči, pa ne dobijo niti evra.

glede na to, da robija ni bilo nikoli doma in da je njegov sin odraščal brez njega…
kaj bomo pa rekli o tem

Gunči, “popolne” monovke tega ne razumejo ;)).

eh preklet dobr razumejo 🙂 sam narodni heroj je mogoče bolj pomemben, kt ene par vasi poplavljencev recimo, k so zgubil vse.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Da je tega že navajen.

gunči je tipičen povprečen slovenček, ki se zaveda, da nikoli v življenju ne bo dosegel ničesar pametnega, zato pljuva po vseh, ki jim je to na tak ali drugačen način uspelo. Njegov vzor pa so brezposelne reve, ki štepajo otroke z moškimi, ki jim za lasten zarod dol visi.

sicer pa dvomim, da je kdaj v zgodovini človeštva uspelo komu zlit toliko gnojnice na kakega športnika, ki ni naredil nič drugega kot to, da je osvojil medaljo. pustimo to, če je slučajno ob tem še prevaral ženo, ki mu je rodila devet frocov.

če bi bila majdička američanka, bi ji do smrti peli hvale, o njej pa bi že zdaj snemali vsaj dva filma, od katerih bi eden zihr pobral emmija.

ampak ker je pač reva slovenka, si zasluži samo tisto

kaj pa si ona misli, da je…

ti si pa tipičn primer človeka za kerga se zmage merijo v medaljah ne v lastnih doživetjih, kar pa športniki nardijo je pa praktično nič, dosežejo tud nič razen športnega uspeha. če je en športni dosežek oh in sploh, pol se pa čudm, zakaj je pol pr nas tolk mal enih športnikov?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

In kaj potem ? Ne vidim potrebe, da bi se sploh spraševali o tej temi. Kdor hoče naj donira, kdor ne pač ne.
Naj počiva v miru !

ti si pa tipičn primer človeka za kerga se zmage merijo v medaljah ne v lastnih doživetjih, kar pa športniki nardijo je pa praktično nič, dosežejo tud nič razen športnega uspeha. če je en športni dosežek oh in sploh, pol se pa čudm, zakaj je pol pr nas tolk mal enih športnikov?[/quote]

nimaš pojma o tem, ne kdo sem, ne kaj sem in ne kakršnih mojih dosežkih. Šport mi dol visi, bruha pa se mi, ko začnejo ljudje gnojnico zlivat po nekom, ki je uspel, samo zato, ker je uspel. Pa naj bo to šprtnik, kirurg ali pa umetnik.

Ali ni bil jure ločen in imel že tudi novo žensko in so bile fotke s tanovo žensko že tudi objavljene?

ti si pa tipičn primer človeka za kerga se zmage merijo v medaljah ne v lastnih doživetjih, kar pa športniki nardijo je pa praktično nič, dosežejo tud nič razen športnega uspeha. če je en športni dosežek oh in sploh, pol se pa čudm, zakaj je pol pr nas tolk mal enih športnikov?[/quote]

nimaš pojma o tem, ne kdo sem, ne kaj sem in ne kakršnih mojih dosežkih. Šport mi dol visi, bruha pa se mi, ko začnejo ljudje gnojnico zlivat po nekom, ki je uspel, samo zato, ker je uspel. Pa naj bo to šprtnik, kirurg ali pa umetnik.[/quote]

isto ti nimaš pojma kdo sm jst in kaj sem dosegel, če se teb bruha ni moj problem, mam pa pravico tko kt vsi ostali do svojga mnenja, pa kt sm že reku športniki, umetniki itn. še niso nevem kaj uspešni, je pa res, da uspehov obstaja več vrst, pa kt sm že reku, če se maš za enakopravno bod pol še pr uspešnih in manj uspešnih, ker so mende tko al tko vsi ljudje pa nej se pol tud za vse enako poskrbi, če se že drugje more folk enačit nej se pa še tle.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

New Report

Close