Politični čvek

Janša: Imam le različico obtožnega predloga in ta je sramotna

Default avatar
RTV SLO je napisal/a:
Default avatar
Hihihihi?????pa potem?
Default avatar
Janša je večni blefer.
Default avatar
To me spominja na moj obtožni predlog, ki sem ga dobila ,ker se je bivši zmislil tri datume dve leti nazaj, ko mu ne bi omogočila stikov z otrokom. (jaz sem imela priče, ki so povedale, da sploh ni prišel po otroka)
No, po dodatnih treh letih je bil obtožni predlog zavrnjen.
Tri leta si je pa bivši trkal po prsih in mahal z obtožnim predlogom, češ , poglejte kakšna je , ima obtožni predlog na sodišču...
Zdaj je zaprl gobec. Dokler ne dobim novega obt. predloga, oz ko se spet kaj ne zmisli... .
Podobnost z JJ je naključna.
Default avatar
Čvekam neumnosti:-)))
Default avatar
Imaš prav.
Default avatar
Še najbolj sramotno je, če je kaj v tistem obtožnem predlogu tud res.
Default avatar
Janša in Bavčar me spominjata na leto 1945. Vsi so krivi "oko njih".
Omenjeni so naši in naša je odgovornost, stroški so od volilcev in od nikogar drugega.
Pravzaprav je žalostno gledati takšne ljudi, ki simpatizirajo in verjamejo takšnim in sličnim, kot je omenjen s svojimi....obkoljenimi.
Takšnim, ki so na komunistični način, brez znanja in izkušenj izkoristili "svoj boj" v politične in gospodarske namene in nam uničili vrednote in vrednost, ki jo (smo) imamo.
Stanje v državi, pa naj bo to gospodarstvo, zdravstvo, šolstvo-visoko_uni, srednje in osnovno.....
Več ali manj je vse pri tleh, tudi danes stavkajoči so neodgovorni.1/3 jih naj ostane kar zunaj in nadomestijo jih naj brezposelni in mlajši.

Krizo, ki je kuhana in pečena je potrebno imenovati in ji določiti vsaj deset letno trajanje z izhodom iz nje