Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek po dolgem času-kaj bomo kuhali?

po dolgem času-kaj bomo kuhali?

Zbiram jedilnik za soboto in nedeljo:)

Danes bom naredila kokošjo juho, pečeno kokoš, rižoto in fižolovo solato.

kaj bo dobrega pri vas?

Ps. da malo razjezim mone, ki so alergične na teme o kuhanju:))
Lep dan!

Nič, ker se je nabralo preveč brisač, ki je treba oprat.

; ))))

petek: juha z jurčki, palačinke

sobota: mesno-zelenjavna lasagna, zelena solata s fižolom

nedelja: goveja juha z rezanci, piščančji file z gobami in sirom, pekarski krompir, korenje+cvetača, solata

Jutri bom spekla tudi Sacher torto:-)

Mi pa ne bomo kuhali. Bomo jedli samo veeeeeeeeliiiiiiiiiiiiiiiiko skledo solate! 😀

P.S.
Danes bodo ribice in testeninska solata.
Jutri bomo jedli juho, ene take kruhove cmoke v katerih je narezana slanina in zelenjava, omaka iz lisičk in solata.
Za v nedeljo pa še nimam pojma 😀

Ta teden smo pri nas malo na dopustu. Otroci vsak na svojem koncu (beri eden na taboru, drugi v gimnaziji, tretji še na dopustu), zato tudi kuhamo malo po kavbojsko.

Torej med tefnom jemo kakšne rižotke, testenine (jih najbolj obožujejo), kruhove cmočke z golažom ali gov. zrezki…….

Sicer pa ponavadi konec tedna, če le ne gremo na vikend kuhamo malo bolj “slavnostna” kosila.

Torej kakšna pečenka s pečenim krompirjem ali kipnikom,
kakšen biftek
romb iz pečice
pečen piščanec…
seveda brez juh in solat tudi ne gre.

jutri kokošjo juho, makarone in zeleno solato,
v nedeljo pa gremo na trgatev :)))
med tednom pa ne kuhamo doma

Kdo pa so te MONE? Ne vem, meni je še moj blesavo razlagat kaj kuham. Ti pa očitno nimaš drugega dela kot gospodinjo špilat, pa se imet nekaj veeč od ostalih.

Kdo pa so te MONE? Ne vem, meni je še moj blesavo razlagat kaj kuham. Ti pa očitno nimaš drugega dela kot gospodinjo špilat, pa se imet nekaj veeč od ostalih.[/quote]Preberi MONE ALERGIČNE NA TEME O KUHANJU! Res imam veliko časa špilat gospodinjo in mi je v veselje, nimam se za nekaj več od ostalih, saj drugače nebi obiskovala tega foruma ane.
Ah sveta preproščina, ne razumem kaj se nekaterim hudega dogaja v življenju, da se vedno in povsod naduvajo nad drugimi. Trikrat globoko vdihni, vzami si pavzo(čik ali kofe) in takoj ti bo bolje, lep dan in veliko pozitivnih misli ti želim:)

Kdo pa so te MONE? Ne vem, meni je še moj blesavo razlagat kaj kuham. Ti pa očitno nimaš drugega dela kot gospodinjo špilat, pa se imet nekaj veeč od ostalih.[/quote]

Kako negativna oseba, omg!!
Ker tip bi tako žensko maral se sprašujem??? Ubogi on:-)

Kdo pa so te MONE? Ne vem, meni je še moj blesavo razlagat kaj kuham. Ti pa očitno nimaš drugega dela kot gospodinjo špilat, pa se imet nekaj veeč od ostalih.[/quote]

Kako negativna oseba, omg!!
Ker tip bi tako žensko maral se sprašujem??? Ubogi on:-)[/quote]

Blesavo se ti zdi razlagati, temo si pa odprla. Kako to???

Jaz tudi nimam kaj za delat, razen gospodinjstvo furat in zamislite, da celo uživam zraven.

Danes: fižolov zos (tako pravimo pri nas), palačinke.

Jutri: špageti s polivko, solata (radič, endivija, motovilec).

Nedelja: juha, pečene svinjske rebrce, ajdova kaša, restan krompir, zelena solata.

Ne vem če komu to pomaga, danes sem jedla stročji fižol, kuhan, zabeljen in s precej mlade čebule čez in prepražene puranje kockice (puranje meso pakirano za golaž samo spečem in začinim s česnom, rožmarinom, timijanom…)

Jutri bom verjetno naredila mešanico kuhane zelenjave in sicer cvetača, brokoli, korenje pa zraven piščančja nabodalca,

V nedeljo pa ne vem še, mogoče špinača in krompir.

jaz pa rada berem tele teme, ker pač tudi rada gospodinjim (ja tudi taki obstajamo), enim gre pa itak ves čas nekaj na živce, kaj češ.

huda ko kača ti kar odpri še kdaj tako temo….

pri nas smo imeli danes pasulj iz skrinje, popoldne pa jabolčni zavitek,

jutri bo na željo sina pomfri in radič v solati

v nedeljo pa goveja juha, lazanja, radič s krompirjem

Jaz sem imela pa zeljne krpice in solato iz kumar, radiča, zelene solate in koruze. Njami 🙂

O, hvala, lajbah, za idejo, par kosov od domačega petelina imam že od jutra iz skrinje ven, bo za kurjo juhco, nisem vedla, kaj bi zraven, no torej makarone, zabeljene z drobtinami prepraženimi na maslu in sirom ter zeleno solato. Super njami in poceni!

Iiiiiiiiiii, zdaj vem celo za tri osebe, ki jejo zeljne krpice!!!! :-)))))))))) Ker drugače (doma, v službi, kjerkoli) dobim samo zgrožene poglede, če samo omenim to jed. Meni so pa tako dobre…

Tudi jest jem in kuham krpice z zeljem pa se teli makaronatji zgražajo okog mene. MONE! Meni je to moja nona kuhala in takrat mi je bilo škifo zdej so mi pa ful dobre

New Report

Close