Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Pošta Slovenije gre na roko Jankoviću

Pošta Slovenije gre na roko Jankoviću

Pošta Slovenije je zavrnila pošiljanje letakov ljubljanske civilne iniciative, ki želi razpis referenduma o Prostorskem načrtu – trnu v peti župana Zorana Jankovića. Po mnenju Pošte so bili letaki pomanjkljivo opremljeni. Objavljamo protest Civilne iniciative.

Se pošta Slovenije obnaša po podjetniški ali po politični logiki?

Zaradi zbiranja podpisov za razpis referenduma o Prostorskem načrtu – strateški in izvedbeni del, smo pripravili letak. Obrnili smo se na Pošto Slovenije, da bi dostavila letake v nabiralnike občanom posameznih predelov Ljubljane. Pripravili so nam ponudbo po uradnem ceniku. Čeprav v civilnih iniciativah nimamo denarja, smo se zaradi medijske blokade, odločili seči v žep in plačati razpošiljanje letakov.

Včeraj zjutraj smo letake dostavili Pošti Slovenije na Mestni log v Ljubljani. Ko smo hoteli plačati račun, nam je uslužbenka Pošte povedala, da mora razpošiljanje našega letaka odobriti uprava v Mariboru. Kontaktirala je upravo in nam čez približno uro telefonsko odgovorila, da letakov ne morejo dostaviti. Najprej domnevno zato, ker naročnik ni poznan (čeprav na letaku jasno piše, da gre za Civilne iniciative Ljubljane, poleg tega pa je na letaku naveden tudi kontakt in oseba c.i. Tržnice ne damo!), potem pa domnevno zato, ker na letaku ni spletnega naslova civilne iniciative. Ko smo vprašali, če dotiskamo spletni naslov, ali bodo potem (proti plačilu, seveda) razposlali letake, je bil odgovor jasen: NE.

Če si župan Janković prizadeva, da zbiranje podpisov ne bi uspelo in k temu nagovarja Ljubljančane, je žal tako. Da pa Pošta Slovenije v teh kriznih časih zavrne plačan posel, pa presega zdrav razum civilnih iniciativ.

Civilne iniciative Ljubljane

http://www.revija-reporter.si/index.php?option=com_content&task=view&id=4095&Itemid=59

Kaj točno ima Jankovič s PTT mi ni čisto jasno. Uprava PTT je iz MB torej je to najbrž Kanglerjevo maslo. Aja pa še to direktorja PTT je nastavila Janševa vlada. Logično pa je da PTT ne bo razpošiljala brošur za katerimi stojijo neke anonimne Civilne inicijative Ljubljane. Če smo ravno pri tem sigurno vas ne podpirajo čisto vse civilne inicijative iz LJ, torej je naziv naročnika zavajujoč.

Bo treba malo zakonodajo v roke vzet, pa prebrat kaj je Pošta dolžna dostavljat, kam se pritožit in kako, če tega noče storiti itd.. Ne boste verjeli, pisuni, da obstoja celo zakon, pa cel kup pravilnikov. Sam v strička gugla je treba odtipkat, pa bo. In nenaslovljeno pisanje neke samozvane inciative, ki vzbuja sovraštvo in nestrpnost Pošti v skladu z zakonodajo ni potrebno dostavljat.

………… da letakov ne morejo dostaviti. Najprej domnevno zato, ker naročnik ni poznan (čeprav na letaku jasno piše, da gre za Civilne iniciative Ljubljane, poleg tega pa je na letaku naveden tudi kontakt in oseba c.i. Tržnice ne damo!), potem pa domnevno zato, ker na letaku ni spletnega naslova civilne iniciative. Ko smo vprašali, če dotiskamo spletni naslov, ali bodo potem (proti plačilu, seveda) razposlali letake, je bil odgovor jasen: NE. …………….

Logično je da ne pustijo če pa je pošiljatelj neka anonimna inicijative. To da so gor napisali nekega bebčka je druga stvar (vprašanje je še model sploh ve da so ga gor napisali). Tudi če grem jaz na pošto in poskusim poslati nek paket anonimno mi ga ne bodo vzeli.

poleg tega pa je na letaku naveden tudi kontakt in oseba c.i. Tržnice ne damo!

O ja, seveda. Vsi drugi so bebčki, ti pa izobražen (vsaj tako se ti zdi).

Verjami mi da bi sigurna znal oddati tiskovino na pošti.

Saj bi vam tudi jaz iz strička Googla prenesel sem, na vašo žalost sem preveč len in raje samo kvasim neumnosti!

Prav je. Že tako je tega papirja po kaslcih preveč.

Dajte no, če bi pa Jz poslal svoj ostanek wc papirja, bi ga pošta z veseljem poslala.

Od kdaj se ljudi, ki se združujejo v Civilne iniciative zmerja z bebčki?! Malo kulture prosim, saj sploh ne veste zakaj se gre.

Zares se krepi na Pošti

Pošta Slovenije. Vlada bo v četrtek razrešila nadzornike in postavljala nove.

Hauc na odletu
Ministrica za gospodarstvo in podpredsednica Zaresa Darja Radić tlakuje pot za menjavo direktorja Pošte Aleša Hauca, trdijo poznavalci. Odločitev o menjavi nadzornikov je včeraj presenetila celo nekatere vidne člane SD.

http://www.zurnal24.si/slovenija/zares-se-krepi-na-posti-187020/clanek

[hr]

[u]Janković podprl “levo koalicijo”, Kučan SD[/u]

Kako je vse to povezano – ne moreš verjeti!

Zares se krepi na Pošti

Pošta Slovenije. Vlada bo v četrtek razrešila nadzornike in postavljala nove.

Hauc na odletu
Ministrica za gospodarstvo in podpredsednica Zaresa Darja Radić tlakuje pot za menjavo direktorja Pošte Aleša Hauca, trdijo poznavalci. Odločitev o menjavi nadzornikov je včeraj presenetila celo nekatere vidne člane SD.

http://www.zurnal24.si/slovenija/zares-se-krepi-na-posti-187020/clanek

[hr]

http://www.rtvslo.si/volitve-v-dz/jankovic-podprl-levo-koalicijo-kucan-sd/92334

Kako je vse to povezano – ne moreš verjeti!

Itak da jih je treba zamenjati, saj so požegnali nelegalno plačo Haucu. Ko so jih odkrili so namesto da svojo napako odpravili, naročili več tisoč evrov vredno mnenje, da so delali prav.

New Report

Close