Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kam po lušne, a ne predrage čevlje?

kam po lušne, a ne predrage čevlje?

Drage dame, že dva dni iščem čevlje za ta letni čas, ki bi bile “nosljive” zraven kavbojk in mogoče tudi kakšnih hlač, ne preveč odprte, takšne bolj športna varjanta, a spet ne preveč…pa jih nikjer ne najdem, če pa so že kje kakšne pa jih ni izpod 70 evrov…:(
Torej kam? (sem iz Celjskega konca)

Jaz bi ti priporočala, pa čeprav bi prevozila kar nekaj km,ampak se ti splača. Trgovina Pittarrelo v Italiji – Gorici. Greš na mejni prehod Rožna dolina, in od meje imaš približno slab km.
Jaz sem bila prejšnji teden tam in imaš čevlje po izredno ugodnih cenah. Takšne kot ti iščeš, imajo tudi znižane kao lanski modeli, in se cene gibljejo med 10 pa do 30 evrov. Letošnji modeli pa so od 22. evrov naprej.

Pittarello je tudi zame ena boljših štacun s čevlji.Jaz sem za…vedno. 😉

Peko:

Da ne odpiram nove teme bom kar tukaj vprašala. Kje malo bolj natančno je v Gorici Pitarelo ? Čez Rožno in potem ? Levo, desno ?

Živi in pusti živeti

pojdi pogledat v žiri v alpina.imajo trgovino z fabrškimi cenami.jaz sem bila ravno prejšni teden tam in sem zase kupila super dvojne čevlje.cena dvojnih sem dala 74 ev.je ogromno izbire.poskusi.

A imajo tud letošnje ali samo starejše modele?

kar hočeš.saj pravim pogledat pojdi.enim je všeč to drugim drugo.mogoče najdeš kaj zase in še za ostale družinske člane .vsaj zame cene niso tako visoke.če boš šla se javi in povej če si zase kaj našla.jaz vem da zase sem.naslednjič pa gremo tja iskat čevlje še za otrke in moža.

Pittarello – Gorica.

Greš na mejni prehod Rožna dolina, ko se pripelješ čez prehod na križišču zaviješ LEVO, in se pelješ skoz naravnost (na poti imaš par nekih križišč), greš vedno naravnost. Pelješ se po cesti, kjer so prodajalne z avtomobili (tam je sedaj malo nerodna cesta, ker jo obnavljajo). Imaš pa dober kilometer od mejnega prehoda. Trgovino pa vidiš iz glavne ceste, je na levi strani. Za orientacijo, na desni strani je trgovina Lidl.

Hvala za natančen opis.

Živi in pusti živeti

New Report

Close