Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek sex s popolnim neznancem

sex s popolnim neznancem

Spoznala sva se preko nekega erotičnega portala.Kr tako,brezveze sem se registrirala,za foro.Sem pa seveda poročena,stara sem 33 let.Mi pošlje po mailu sliko,mislim,dec je ful dober.Tudi on poročen seveda,12 let starejši.Par dni klepetava nato se pa zmenva za sex,ki je bil najbolši od vseh sexov v mojem življenju.Prvič sva se videla,greva v hotelsko sobo in igra se že začne.Čeprav vem,kak bo reakcija od vas,ampak tip sexa božansko.Še pred tem sva sklenla dogovor,da samo enkrat…ampak mene še ima,da bi še in še…ampak ne smem več,ker če zve moj mož….
Je imela ktrea tako izkušnjo???

Glavno, da si ti uživala.Pazi zdaj, ko se mone zbudijo in spravijo nate:)

Imela. Vsaka druga jo ima. Izkušnjo mislim.
V končni fazi, pa kaj si ti misliš, da koga tvoj seks zanima?

ne sexam z neznanci

hahhahahhahahhaa….ti sexaš s poročenimi znanci , al kako ?

hahhahahhahahhaa….ti sexaš s poročenimi znanci , al kako ?[/quote]

po tvojem komentarju sodeč pa ti sploh ne seksaš:-)

hahhahahhahahhaa….ti sexaš s poročenimi znanci , al kako ?[/quote]
ti hmmm imas pa resne tezave ,nemores da nebi kajne..
ja sexam s porocenim-ki je porocen z menoj..te se kaj zanima?

Avtorici posta nimam povedati kaj, česar ne bi že sama vedela, če bere MON že vsaj dva dni. Bi pa povedala medijem, ki berejo MON, ker rabijo teme, da je že čas, da razglasijo rdeč alarm za stanje v družinah.

hmmmm, zanimivo… Vsekakor izkušnja, ki mogoče mika marsikoga, sama pa se (zaenkrat) še ne bi šla teh igric…Dokler imam doma vse poštimano glede sexa, mi pač še ni potrebe bezati v sršenje gnezdo:)
Če bi sama to storila, moje življenje ne bi bilo več tako kot sedaj, kar naprej bi me begala misel na ta nori sex in na tega čudovitega neznanca. Jaz bi s tem težko živela naprej kot da ni nič bilo.

Zavidam ti to izkušnjo. Sanjarim o tem, vendar se nikakor ne morem sprostiti s popolnim neznancem. Potrebujem vsaj nekaj zmenkov in pogovorov, preden postanem intimna z moškim.
Sem pa poročena, z otrokom in sem v zadnjih petih letih poleg moža imela le dva ljubimca.

LOL

hahhahahhahahhaa….ti sexaš s poročenimi znanci , al kako ?[/quote]
ti hmmm imas pa resne tezave ,nemores da nebi kajne..
ja sexam s porocenim-ki je porocen z menoj..te se kaj zanima?[/quote]

LOL

In potem je svizec zavil čokolado…..

Komu? Tukaj je ene par kandidatk za svizca.

Še dobor, da moški za sex sploh še najde kakšno poročeno žensko. Ker kot zgleda tukaj, poročene sexajo samo doma z možem.
Japajade….

Še dobro, da moški še sploh hočejo seksati … s pujčami :)))

Dobra si da se lahko takole sprostiš.
Samo to ni bil popolni neznanec, ker sta imela nekaj kontakta prej
Popolni neznanec je tist, ki ga zvečer na žurki pobašeš – drug dan se pa spomniš, da si ga pozabila vprašati kako mu je ime 🙂

Srečno – pa radi se imejte

Pri tebi očitno vse ne štima.
Sicer pa: vsak po svoje.

a zavidaš?
o, bog pomagaj ubogim na duhu, kajti tako zablojenih ku.b že dolgo nisi imel za videt

poročena pa sanjari o drugem descu!!
smiliš se mi, ful bedn je tvoj lajf, res tko bedn
da te ni sram, tu gor pridejo naši otroci to brat pa sestra pol si od teha ves bled in bohinj

Če je kaj sramotnega tu, so to kvečjemu ljudje, ki drugim predpisujejo česa bi se morali sramovati.
In ki pljuvajo po drugih ljudeh, ki jih niti ne poznajo.

In potem naj to berejo naši otroci tu gor…
Alo… takoj v kot stat!

a zavidaš?
o, bog pomagaj ubogim na duhu, kajti tako zablojenih ku.b že dolgo nisi imel za videt

poročena pa sanjari o drugem descu!!
smiliš se mi, ful bedn je tvoj lajf, res tko bedn
da te ni sram, tu gor pridejo naši otroci to brat pa sestra pol si od teha ves bled in bohinj[/quote]

hahaaaaa
sm se nasmejala, maš dobr stil za črn humor

podpišem prec!

kaj si ravn iz dojčlanda pršu!?
tam seka, a ne

Če si ti plačala sobo, je bil ziher moj mož, če sta si delila – možno, če pa je on plačal je bil pa kateri drug. Ampak – božanski sex – to zna moj, pa sem mislila, da so redki taki moški.

:-)))

Hahahaha ona s svizcem je najbolša…drgač pa sama nimam takih izkušenj.

New Report

Close