Forum.Over.Net

Starševski čvek

Femme fatale 2010

Default avatar

flikka

Tanja Bivic
Default avatar

qrc

to so po večini še vse bolj smrkave ...
Default avatar

a to oni resno???

A je to kakšna zajebancija al je resno? Ker tele punčare, ki so naštete tam...o đizs, no...pa organizatorji vedo, kaj pomeni femme fatale?

No, roko na srce, femme fatale v Slo ne obstaja, vsaj med znanimi imeni, ne. Uglavnem, dokler bodo titule za femme fatale pobirale tanje Ribič, Sanje Grohar, Nine Ivanič in podobne potem bi se človek lahko resnično zjokal.

Nika Kljun femme fatale? Za popizdit, no.
Default avatar

brBla

flikka je napisal/a:
Meni tudi Tanja Bivic. Še ona ni femme fatale, samo je najboljša od vseh.
Default avatar

GrOzA

To so feeme butal.
Ali prireditelji sploh vedo kaj je feeme fatal? Tudi sanja se jim ne! Primitivci. In primitivke tiste, ki sodelujejo v taki bolni izbiri.
Default avatar

rdeca strela

Hm, za kaksno bi tezko rekla, da je famme, kaj sele fatal...
Drugace pa sta meni se najboljsa priblizka Iryna in Nadiya.
Default avatar

flikka

GrOzA je napisal/a:
Meni se tudi ne sanja, kaj je to feeme fatal
Default avatar

lynx lynx

Od našetih Oriana.

Je bila pa smrklja mala enkrat moja stranka in je res high...kar nekaj..
Default avatar

bravo mon-e :)

Uau!! Se je stanje mal spremenilo.... sem vesela, sam da ni smrklja na vrhu.:)
Default avatar

GrOzA

Feeme fatal pomeni v slovenskem prevodu usodna ženska.
Sedaj pa razmislite kateri od teh bi dali ta naziv.
Usodna ženska? Te ženske, ki so jih postavili za kandidatke so čisto navadne ženske, ki se pač malo več izpostavljajo javnosti. In recimo Oriana je samo v toliko feeme fatal, kolikor je imela starega čičota za moža, ki ga je na nek način izkoristila. Za ostale pa sploh ne vem nobene pametne definicije, vsekakor je to premlado, da bi sploh lahko naredilo kakršenkoli vtis na nas, kot usodne ženske. S tem izbiranjem bi Eva?? rada samo povečala svojo popularnost in nek zaslužek.
Default avatar

ja itak

[quote=""a to oni resno???""]
A je to kakšna zajebancija al je resno? Ker tele punčare, ki so naštete tam...o đizs, no...pa organizatorji vedo, kaj pomeni femme fatale?

No, roko na srce, femme fatale v Slo ne obstaja, vsaj med znanimi imeni, ne. Uglavnem, dokler bodo titule za femme fatale pobirale tanje Ribič, Sanje Grohar, Nine Ivanič in podobne potem bi se človek lahko resnično zjokal.

Nika Kljun femme fatale? Za popizdit, no.[/quote]

Ja res. In čemu že služi tale izbor???
Default avatar

flikka

GrOzA je napisal/a:
Feeme fatal pač ne pomeni to. To, kar ti opisuješ, je femme fatale.
Default avatar

metulka

Mislim, da so že pred leti izčrpali vse možnosti, tako da skoraj ne morejo predlagati več kake nove :) Tanja Ribič je recimo že bila izbrana za fatalko (po mojem kar upravičeno).
Gotovo je še kje kaka Slovenka, bo kateri človeku res vzame dih (razen Miše Molk, kjer ti sapo vzame iz drugih razlogov). Škoda, ker Lepa Brena ni Slovenka.
Default avatar

GrOzA

flikka je napisal/a:
Imaš prav, hvala za popravek.
Upam, da so me dekleta tu gor vseeno razumela.
Default avatar

po moje

Ma, po moje je že to narobe, da se ženske ukvarjamo s tem ... o tem naj pa res odločajo moški, no. Pa stari bi morali biti 30+, da vsaj majčkeno vedo, za kaj gre v življenju. Tole je pa vse neki izrojeno in bogo in na silo, na koncu pa ženske glasujejo za fatalko. He, he, to mi je pa res joke.
Default avatar

fatalkaaaaaaa

GrOzA je napisal/a:
Ti si primitivec,ker tako drugim govoriš čeprav jih ne poznaš.
Default avatar

nika36

Evo, sem glasovala za Niko. Jaz jo ful "obrajtam"
Default avatar

inči

Kaj za fatalno žensko moraš imet določena leta????????Raje Nika kot Oriana, saj je Nika v svojih "mladih" letih že marsikje uspela-s svojim trdim delom......,Kaj pa Oriana-razen tega, da je bila nekoč ga.Cavazza, če je tako dobra bi lahko uspela kot voditeljica doma v Italiji?????A ni prav, da zmaga Slovenka?????