Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nikoli več ne darujem niti centa

nikoli več ne darujem niti centa

Vedno smo doma darovali v dobrodelne namene za pomoč ljudem ob naravnih nesrečah. Zdaj pa vidim koliko žlehtnobe je v ljudeh in žalitev na račun Ljubljančanov…. Ne morem verjet !

Jebemti ste podli in nizki in hudobni. Nikoli več ne dam niti centa!

Ma dej, ne bit taka, no. To so samo bedaki, v naravnih nesrečah nastrada pa tudi kup čisto fajn ljudi … Pa konec koncev, bedaka tudi ne moreš kar pustit, da ga voda odnese.

ah bejž bejž iščeš izgovore. Zaradi par tečnih bab si zaznamovala vse slovence.

nova
Uredništvo priporoča

Res se sliši veliko na račun prebivalcev metropole. Morda bi se pa bilo za vprašat, ZAKAJ je temu tako?
Ljubljančani se velikokrat obnašajo kot da so edini nekaj vredni na svetu in da je ” tist ruralni folk” (= celotna preostala Slovenija) “tko primitiven in preprost”. Če zalije eno klet v Ljubljani, so že vse TV postaje v luftu in govorijo o katastrofi za Slovenije, istočasno pa nekje drugje zalije celo vas, pa “nikome ništa”. In ljudje, ki živijo v Ljubljani, o sebi mislijo, da so res nekaj posebnega, pa razen, da se visoko nosijo, ni kaj videti.
Pa brez zamere.

Se podpišem…………..kajti vse je resnica……je pa res če mački stopiš na rep zacvili in tako je sedaj z ljubljančani.

LP
Belokranjka

Ampak če sem čisto iskrena, jez veliko več pripomb in pljuvanja slišim od drugih na račun Ljubljančanov kot obratno. Morda gre pa le za dobro domačo foušijo, da oni sami pač živijo nekje bogu za plombo in se počutijo zapostavljene.

Tudi na račun ljubljanskega župana imajo največjo moč udrihat ravno vsi ostali, ljubljančani skoraj ne. Zanimivo….

A vidš, kako si samozadostna? Narcisoidna?
Glede Jankovića pa, kar mejte ga, samo ne potem od nas zahtevat, da prispevamo ojrote za sanacijo zašuštranega.

Eh,sej ne gre tolk za ljubljančane ampak za govedino v parlamentu,ki je v Ljubljani!

Ma itaq. Jaz se sploh ne sekiram, ampak se sladko smejem, ko vidim to pljuvanje peščice nezadovoljnih, zafrustriranih osebkov.


He he he, očitno smo narcisoidni in samozadostni tudi ostali. Sama sem namreč iz goriških Brd.

Glejte, mislim, da noben ni imel čisto nič proti ljubljančanam. Meni je zmotilo to stokanje, da jim noben ne pomaga, da so brez hrane, vode.Pa sploh ni bilo važno iz katerega kraja. Moje mnenje je, da ima pa vsak toliko doma, pa če tudi samo kakšne piškote in sokove, da se preživi 2 dni. Pa če tudi so majhni otroci. Pač s sosedi malo skupaj pregledate, kaj ima kdo.
Naše naselje trenutno zaradi plazov in poplav tudi ni dostopno z avtomobilom, najbližja trgovina 2 km stran, od ceste, kjer lahko pustimo avto in do doma je 3 km. Pa smo vsi šli v službe, otroci v šolo in vrtec.
Enako tudi, da ni nobenega gasilca, ja kaj bodo pa naredili, če voda sproti še teče notri, saj ne morejo ne vem kaj narediti.

Mene je tudi to zelo zmotilo – pri vseh prispevkih na tv so edino iz LJ pljuvali po gasilcih. Nikjer drugje.
Možno je seveda, da so bili od drugje nergači izrezani…

Evo če si noben ne upa povedat bom pa jaz.

Na posnetkih iz Ljubljane so bili večinoma južnjaki ki tam živijo (Rakova jelša).

Bajte na črno (lahko da so jih kasneje legalizirali),
riti se jim ne da premaknit niti v sušnem obdobju kaj šele ob poplavi.
Vsi jokajo, nič ne naredite za nas, jao jao, kako smo bogi… Tipično.

Še tista peščica Slovencev tam pa se ni imela časa nastavljat tv kameram.

??? Kje ste vi to gledali?
Jaz sem na posnetkih videla Tbilisijsko in Reško ulico, Tržaško, Vrhovce, Dolgi most…

Pa včerajšnji posnetek nekoga iz Ljubljane, ki mu je vse poplavilo pa je samo stokal.Kamere pa so pokazale, da so po stanovanju plavale še knjige pa druge take drobnarije,ki jih lahko pospravi še otrok.Mislim sram naj ga bo lenuha.

Ampak naslajate se pa res.

Z veseljem te obveščam, da smo jo na Rakovi tokrat izredno dobro odnesli. Imamo nekajkrat na leto vodo v hiši (zdaj se šele ureja kanalizacija), tokrat pa kot po čudežu niti lužice. Mogoče pa je zalilo samo južnjake. Bogisgavedi.

KMETICA!

Sej te kar razumem. Tudi mene čudi ta privoščljivost. Tudi jaz sem prvo pomislila, jebentiš naj se grejo solit, vedno nekaj prispevam, darujem, celo pomagat sem šla………potem pa poslušam tole. Zamalo se mi zdi.
A ugotavljam, da gre res za problem nekakšne nevošljivosti. Metropola – ostalo. Najbrž je povsod tako. Pa nismo mi v Lj nič krivi, tako je. In ja, nek naš sorodnik, neljubljančan, nas je obvestil, da ne bo prišel k nam na obisk dokler je Zoki župan. Saj nismo vedlei a naj se smejemo al kaj. Ja kaj ga pa briga koga imamo za župana?!?! Mi že vemo zakaj smo ga izvolili, to je pač naš problem. Tako kot imajo svoje občine svoje župane. Ampak v Lj in lj.župana se pa uspe vtakniti čist vsak iz države.
pa še nekaj je za upoštevat. Mediji ustvarjajo javno sliko. Če novinarka prvo zašiba na Vič in snema tam bloke, nismo mi iz Lj krivi, ampak RTV in POP. Jamrajo najbrž VSI, ki jih je doletela ta naravna nesreča. Sam da do večine ne pride noben novinar………

Ne zivim ravno bogu za hrbtom, za Ljubljano se pa ne sekiram skupaj z vsemi tezaki. Ni prav, da vas je poplavilo, vendar so poplave tudi drugje to je pa tudi vse.

Hmmm….!!

No, ne vem jaz sem kar dosti spremljala objave iz kriznih območij in jokali in stokali so po vseh koncih, ne samo v Ljubljani. Nekateri neljubljančani so tako zavijali v svojem narečju, da jih pri najboljši volji ni bilo za dešifrirat.

New Report

Close