Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? za tiste, ki likajo

za tiste, ki likajo

Dobro jutro, imam vprašanje … že navsezgodaj zjutraj. ;-))
Imam slab likalnik, zato bi rada kupila novega. Mercator Tehnika ima te dneve akcijo in me zanima kakšni so dobri. Takšnega navadnega imam in mi je odpovedal po 2 letih, zdaj pa bi kupila boljšega.
Kako se vam obnesejo likalni sistem, parni sistemi, za npr. 300 eur? Kaj pa likalno mizo – kakšno imate? Zauzamejo veliko prostora? Se res splača dati ta denar za likalnik + še za mizo okoli 200 eur? Ali res toliko boljše likajo od tistih za 40-60 eur?

V zadnji številki Vipa imaš test parnih likalnikov in parnih postaj, tam imaš tudi razložene osnove. Parni likalniki so v bistvu vsi okej, edino tisti najcenejši za 20 evrov ne.

Jaz imam takšnega, da se da likat brez kabla in se mi zdi zelo praktično.

Jaz imam likalnik in mizo podjetja Karner. Že cca.10 let deluje bp(vmes sem dvakrat očistila kamen v posodi za vodo). Zadovoljna še in še. Mislim, da imajo sedež nekje na Koprski v Ljubljani. Je bil dražji a je v vseh teh letih odslužil že 5x. Tudi likan je je lažje ker ima 4 bare pritiska in ni treba majice in ostalo nič obračat in pritiskat.
Priporočam

Živi in pusti živeti.
nova
Uredništvo priporoča

Moj likalnik Philips za 100€ se zelo obnese, parni, bistveno mi je bilo to, da se sam izklopi, če je dalj časa pri miru, ker me je vedno preganjalo, a sem izklopila likalnik ali ne 🙂

New Report

Close