Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj rabite vibratorje?

Zakaj rabite vibratorje?

Ena se je mal bolj dol hvalila, da je porabila 135 evrov za nek nov vibrator. Jaz bi raje kupla 2 para tekaških copat za ta denar! Škoda toliko evrov stran metat za nek umeten penis, že naravnih je preveč na tem svetu.

Sprašujem se, čemu sploh to rabite. A tok vam nonstop delajo te sluze-muze, da si jih morate kar naprej drgnit? Kar naprej filat tisto nesrečno luknjo, sprednjo, ritno, katerokoli že. Tolk vas jebe biologija, da sam na fuk mislite ves čas?

A tok vam je do tega, resno? A ni lepš knjige brat? Ne razumem vas.

vibratorja tudi jaz ne rabim, imam raje naravne. Da pa je lepše brat knjige, to se pa ne morem strinjat:)))

pa rada berem knjige, da ne bo nesporazuma

Verjetno uporabljamo vibratorje in ostale pripomočke zato, ker je fajn in uživamo. Uporabljam ga lahko sama ali s partnerjem.
Ti si pač misionarski tip ženske in ti te reči ne dišijo, jaz pač rada seksam. Vsak po svoje.

smeh 🙂 tist z vibratorjem ni seks, kvečjemu samozadovoljevanje. Drgač so vam pa razni vibratorji, dildoti sam potuha da kao ne varate partnerjev 😉 kr priznejte manj “boli” si zarint tist dildo al pa vibro k je večja od partnerjevga kurca kt iskat enga soseda z večjim otepačem od partnerjevega, za tiste vibracije sm pa že tko reku, da mate štemarce.

:))))))))))))))))

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

– rada berem
– veliko berem
– rada seksam a daleč od tega da bi mi po glavi hodilo samo to
– imam dva vibratorja za popestritev seksualnega življenja, ki ju uporabljam izključno skupaj z možem
– z veseljem bi tudi tistega iz spodnjega posta dodala zraven, pa se mi trenutno zdi malo predrag

zadovoljna?

aja – zanima me še, kje bi dobila dva para dobrih tekaških copat za 135 €. resno 🙂

smeh 🙂 tist z vibratorjem ni seks, kvečjemu samozadovoljevanje. Drgač so vam pa razni vibratorji, dildoti sam potuha da kao ne varate partnerjev 😉 kr priznejte manj “boli” si zarint tist dildo al pa vibro k je večja od partnerjevga kurca kt iskat enga soseda z večjim otepačem od partnerjevega, za tiste vibracije sm pa že tko reku, da mate štemarce.

:))))))))))))))))[/quote]

bo pa nekaj resnice na tem, res

smeh 🙂 tist z vibratorjem ni seks, kvečjemu samozadovoljevanje. Drgač so vam pa razni vibratorji, dildoti sam potuha da kao ne varate partnerjev 😉 kr priznejte manj “boli” si zarint tist dildo al pa vibro k je večja od partnerjevga kurca kt iskat enga soseda z večjim otepačem od partnerjevega, za tiste vibracije sm pa že tko reku, da mate štemarce.

:))))))))))))))))[/quote]

Po tvoji razlagi je samozadovoljevanje prevara. Za normalen zdrav odnos je potrebna tudi kakšna popestritev in nezavrtost para.
Zaradi takšnih tradicionalnih žensk in še bolj staromodnih moških pa prihaja do prevar, ker odnos postaja dolgočasen in enoličen.

aha zdaj vemo, zakaj ene babe tako ponorelo laufate

Haha, nisem se nič hvalila koliko sem dala za vibrator, če pa me nekdo vpraša, povem. Ja?

In ker sem normalna, zdrava ženska v najlepših letih in z najboljšim partnerjem na svetu – zame, jasno, da se razume, se pač rada ljubčkava in počneva še več… in ker sva normalna uporabljava za popestritev marsikaj, ker to paše obema in sva potešena in zadovoljena ter zadovoljna, kar je osnova za kvalitetno življenje.

No, kdor pa raj bere knjige, kot se ljubi in uživa s svojim najdražjim, pa tud ok… Sprejmem.

jaz osebno nikoli nisem imela potrebe po vibratorju, odkar pa sva s fantom 1500km narazen po par tednov pa ga pač imam. pride prav, tudi njemu ko me opazuje pri videoklicu 🙂 imam dva, enega pri meni in enega pri njem in kadar sva skupaj ga uporabljava skupaj.
in ker smo anonimni lahko pa se tole napisem, da se bosta zgražale 🙂
jaz ležim on kleči zraven mene in jaz mu ga fafam, on pa me zadovoljuje z vibratorjem. tukaj vedno oba skoraj umreva 🙂
še hujši orgazem pa je, kadar mi ga da v ritko in je nekaj časa čisto pri miru, hkrati pa mi v drugo luknjico da vibrator in ga premika ven in not.. ko meni prihaja se začne premikati se on in kaj hitro pride tudi njemu, na njemu skoraj najljubse mesto 😉

imejte rade tudi seks, ne samo tek in knjige… je fajn 🙂

Wuh, vsaj ena normalna….

Sex je fajn, ja… in ker ima moj partner samo enega tiča, je fajn, če mi zapolni še katero luknjo z vibratorjem… in ker meni paše v ritko, v ritko paše tudi njemu… saj so tam najbolj občutljive cone in dajejo največ užitka pri orgazmu… mmmm… Jasno pa, da je veliko ljudi zavrtih in furajo misijonarca v temi, pa še to pred poroko nič, po poroki pa samo enkrat na mesec…, pa še to mu ženska da, če je priden in če izpolnjuje vsa njena pričakovanja…. jao… Pol pa ni čudn, da je toliko bolezni ženskih spolnih organov…
Ampak sej, ni panike, treba je pustit, da ljudje, ki jih je sram seksat, in se jim vse zdi vulgarno in nedopustno, da tko razmišljajo, živijo, se zgražajo… in ne vedo kaj je vibrator. Jaz pa pravim, dokler sem zvesta sebi in svojemu partnerju in dokler noro uživava, se ljubiva in se imava nadvse fajn, mi res ni treba imeti slabo vest, ker sva si za še več užitka privoščila nov vibrator. Veste kolk je faaajn! Najboljši vibrator do sedaj, pa sva jih imela že precej…

aha zdaj vemo, zakaj ene babe tako ponorelo laufate[/quote]
laufaš, ker premalo seksaš, a tam si iščeš uteho,

smeh 🙂 tist z vibratorjem ni seks, kvečjemu samozadovoljevanje. Drgač so vam pa razni vibratorji, dildoti sam potuha da kao ne varate partnerjev 😉 kr priznejte manj “boli” si zarint tist dildo al pa vibro k je večja od partnerjevga kurca kt iskat enga soseda z večjim otepačem od partnerjevega, za tiste vibracije sm pa že tko reku, da mate štemarce.

:))))))))))))))))[/quote]

bo pa nekaj resnice na tem, res[/quote]

moji sosedi majo vsi manjše kurce od mojegamoža, tko da …. jest bi, eč bi hotla med kaj večjega v luknji, pa res morala kupit vibrator. al pa osla v kaki štali poiskat, al pa … hm, pes je že predrag. :)))))))))))))))))))))))

bo pa nekaj resnice na tem, res[/quote]

moji sosedi majo vsi manjše kurce od mojegamoža, tko da …. jest bi, eč bi hotla med kaj večjega v luknji, pa res morala kupit vibrator. al pa osla v kaki štali poiskat, al pa … hm, pes je že predrag. :)))))))))))))))))))))))[/quote]
Jst osebno imam raje meso v sebi kot plastiko……..obstajajo moški z velikimi to že veste?
Za ritko rabim mal manjsi kaliber….

skor me je bruhat prijel ko sem prebrala tvoj zapis.

ja pa a vam sam fuk hod pobeticah? pejte raj v dom za ostarele pomagat, pa starčkom delat družbo, osamljeni so in brez vere v soljudi, folku pa očitno do 50. leta samo drgnjenje sluznic hodi po glavi… kdaj boste ugotovili, da je to samo PREVARA MATERE NARAVE & BIOLOGIJE, KI NAS SILI V BREZUMNO RAZPLOJEVANJE?

Hervis in Intersport imata trenutno velike akcijske razprodaje! Raje tečem ko fukam, fukat se mi ne da že par let, to je brezvezno.

Meni pa samo nekaj ni jasno – a resno mislite, da je samo vaš in izključno vaš odnos do seksa edini zveličavni in pravilni? Kdor ga ne rabi, naj se ne sili, kdor ga rabi, naj si da duška. Na srečo ni prepovedan, ni nemoralen in ne redi 🙂

hahaha sam da se vam gravza 🙂

jaz rada tečem, kolesarim, hribolazim, berem, gledam filme, kuham.. in vse to z mojim skupaj. ampak zelo rada tudi seksava. brez orgazmov, mojih in njegovih, mi pač zveza ne bi bila ista. morda se pa pri 50 premislih, zaenkrat mi se par desetletij manjka do tja. ampak upam da ne bo tako hehe 🙂

Po dobrih 20 letih spolnosti z 6-7 različnimi partnerji, zavoženim zakonom, trem otrokom, kjer se mi je vse, kar ni bilo zgolj “meso” upiralo, še več, še gledat nisem mogla tega, pa sem vedno uživala, orgazmirala, sem spoznala sedanjega. Hm, očitno je pravi. Pri meni so v trenutku vsi tabuji padli (razen analnega seksa), pri njem in z njim mi je vse naravno, vse prav, vse sprejemljivo in vse daje še več užitka. Tudi z vibratorjem. Pa ni bilo nobene prisile, nobene manipulacije, nobenega pregovarjanja, vse je prišlo skoraj sočasno z njim spontano. In je tako lepo … Jep, očitno je to to. Mora biti “pravi”.

smeh 🙂 tist z vibratorjem ni seks, kvečjemu samozadovoljevanje. Drgač so vam pa razni vibratorji, dildoti sam potuha da kao ne varate partnerjev 😉 kr priznejte manj “boli” si zarint tist dildo al pa vibro k je večja od partnerjevga kurca kt iskat enga soseda z večjim otepačem od partnerjevega, za tiste vibracije sm pa že tko reku, da mate štemarce.

:))))))))))))))))[/quote]

Že zopet se strinjam s tabo.

Sicer z velikostjo in iskanjem ne, ampak z premalo prisotnega stoječega domačega.

Zdaj mi je pa jasno(po nekaterih postih zgoraj) zakaj nekateri možje varajo in iščejo avanture če imajo pa žene ki so totalno zavrte, brez domišljije…skratka zdolgočasene “gospodinje”

Se popolnoma strinjam s tabo. Res mora bit dolgočasno s tako žensko, ki ji ni do sexa, če pa že, je samo za misjonarca. Zato pa moški iščejo potešitev drugje.

Se popolnoma strinjam s tabo. Res mora bit dolgočasno s tako žensko, ki ji ni do sexa, če pa že, je samo za misjonarca. Zato pa moški iščejo potešitev drugje.[/quote]

……ženske pa vibratorje kupujejo…..

Sploh še kdo sexa iz ljubezni tu gor?

Jaz verjamem, da mi ga moj vtika v ritko iz ljubezni. Pa istočasno vibrator v tadrugo luknjico, spet iz ljubezni. Ker zraven reče.. oh lubica to je tolk dobro jst te mam tok rad res te je tok lepo v ritko fukat.
Temu se reče zaljubljen umazan seks. Res je noro dobr

New Report

Close