Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek moti pouk

moti pouk

Učiteljica je sinu napisala v zvezek “Zakaj motim pouk?” Sin nima pojma kaj naj napiše.
Hoče, da mu vsaj namignem. Ne vem kaj naj bi mu rekla oz. če sploh kaj? Za zvezkom sedi že 2 uri in mu je uspelo napisali “Ne vem” . Ali bo to dovolj?

O tem, da ne sme motiti pouka in da tega ne bo več delal smo se pogovorili.

ker mi je dolgčas
ker me učna snov reeeeees ne zanima
ker rad nagajam.

a se ti zdi, da učiteljica pričakuje odgovor na to?

nova
Uredništvo priporoča

Hm, a od 7.45 sedi za zvezkom in kao dela domačo nalogo?

Zakaj pa ni v šoli?

Pouk začne ob 10.15. Je v kombinaciji 3 in 4 razred, podružnična šola.

http://24ur.com/novice/slovenija/ucitelje-pri-delu-ovirajo-tozbe-starsev.html

Ne vem zakaj učitelji mislijo, da so nedotakljivi, da se njih pa NE sme tožit. So ljudje kot vsi ostali. Če kršijo zakone ali naredijo karkoli kaznivega, se jih obravnava kot vse ostale ljudi. Na sodišču. Če niso naredili nič narobe in starši pretiravajo, se pa itak nimajo česa bat.
Zakaj potem takšen halo??? Oni že vedo!!!

bogi sončki, nekdo jih postav na realna tla pol pa kr avtomatsko tožba zato k so užalil sončke, res ste fuknjeni jst bi uvedu nazaj tist k so včasih z ravnilom al pa šibo po prstih tolkl, po možnosti še za starše k razmišljajo o tožbah.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Gunčy, pa ti sploh veš kok fin občutek je ko prfoks zgubi tožbo na sodišču? Hehehehe, pol ti pa morjo še odškodnino plačat. Govorim iz lastnih izkušenj. Ko bi se le še več staršev odločlo za tožbe. Zadnji čas je da prfukjene prfokse nekdo na realna tla postav. Pozivam starše, ne dovolte več da teptajo vaše otroke- uprite se!! Zmaga je na vaši strani.

Gunčy, pa ti sploh veš kok fin občutek je ko prfoks zgubi tožbo na sodišču? Hehehehe, pol ti pa morjo še odškodnino plačat. Govorim iz lastnih izkušenj. Ko bi se le še več staršev odločlo za tožbe. Zadnji čas je da prfukjene prfokse nekdo na realna tla postav. Pozivam starše, ne dovolte več da teptajo vaše otroke- uprite se!! Zmaga je na vaši strani.[/quote]

Z lepim se hvališ in si otroku pravi vzor.

A ne bi tožila še kelnarja ker ti je prepočasi kavo prinesel?

Gunčy, pa ti sploh veš kok fin občutek je ko prfoks zgubi tožbo na sodišču? Hehehehe, pol ti pa morjo še odškodnino plačat. Govorim iz lastnih izkušenj. Ko bi se le še več staršev odločlo za tožbe. Zadnji čas je da prfukjene prfokse nekdo na realna tla postav. Pozivam starše, ne dovolte več da teptajo vaše otroke- uprite se!! Zmaga je na vaši strani.[/quote]

Avtoriteta in vzgoja:

V prvi vrsti naj bi mel glavno avtoriteto in vzgojo starši oz. skrbniki ampak te ni, so le vam avtoriteta lastni sončki namest obratno. Naslednji z avtoriteto in vzgojo so učitelji, ti so mel do neke mere avtoriteto ampak jo zarad vas glupih staršev nimajo več, potlej so tu še policisti, vojska, zdravstvo… skratka falirate vi, starši in posledično za sabo vlečete še druge avtoritativne osebe, se naslajate nad tožbami, me pa zanima kaj bo, k bodo sončki “odrasli” teli pač nikol ne bodo, pa bo pizdarija, ga bo legitimiral policist, sonček mu bo kej nazaj spucal, policaj bo ukrepal in pol bo spet kriv policist k se je grdo vedel do vašega nedolžnega sončka itn. ampak to vas bo slej al prej štrafal tko al pa drugač in zna bit, da k bo potreba po pomoči vam, da se bodo ravno te avtoritativne osebe začele snobovsko obnašat do vas in bodo rekla ko vas jebe, sami se znajdte in si pomagajte kt veste in znate. pa če bi že tko radi sesul fokse, pol najboljš da učite svoje froce doma.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

p.s. zanima me če bi še tko ponosno razmišljal o tožbah če bi se večinski folk odloču tožit vas k mate fuknjene sončke k delajo povsod pizdarije? al pa da bi en prfoks tožu vas k bi vaš sonček bil nesramen?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

če on ne ve zakaj moti pouk, kdo pa bo vedel…naj ne laže in pošteno pove zakaj moti pouk in to napiše!!

Gunčy, pa ti sploh veš kok fin občutek je ko prfoks zgubi tožbo na sodišču? Hehehehe, pol ti pa morjo še odškodnino plačat. Govorim iz lastnih izkušenj. Ko bi se le še več staršev odločlo za tožbe. Zadnji čas je da prfukjene prfokse nekdo na realna tla postav. Pozivam starše, ne dovolte več da teptajo vaše otroke- uprite se!! Zmaga je na vaši strani.[/quote]

Z lepim se hvališ in si otroku pravi vzor.

A ne bi tožila še kelnarja ker ti je prepočasi kavo prinesel?[/quote]

Jaz pa pravim takole. Vsakega, ki naredi kaznivo dejanje, se lahko toži. Zakaj bi bili učitelji izjema? Niso bogovi, čeprav jih večina misli, da so. Zadnji čas je, da padejo s svojega piedestala.

Kolikor mi je znano, tožbe niso zastonj. Stane odvetnik, stane sama tožba, in če izgubiš, plačaš stroške za oba.

Iz tega sledi, če se neki starši odločijo za tožbo, so očitno prepričani v svoj prav. Ni človeka, ki bi plačeval, če bi obstajala možnost, da bo izgubil.

In tudi jaz se sprašujem, zakaj se zdaj učitelji tako napihujete, če vas kdo toži? Če niste naredili nič narobe, če imate čisto vest, se lahko na tožbe samo smejite. A vi se ne smejite, vi se razburjate, kar kaže na to, da se bojite, bojite pa zato, ker dobro veste, da ste naredili nekaj, kar ne bi smeli in nekaj, kar se kaznuje.

In če je tako, je povsem prav, da ste kaznovani kakor vsak drug državljan. Niste nedotakljivi, tudi vam se lahko na prste stopi. Še dosti premalo staršev se odloči za ta korak.

Sicer pa, če poslušam ministra, se itak ni kaj čudit. Šolstvo je gnilo, od vrha navzdol.

Z lepim se hvališ in si otroku pravi vzor.

A ne bi tožila še kelnarja ker ti je prepočasi kavo prinesel?[/quote]

Jaz pa pravim takole. Vsakega, ki naredi kaznivo dejanje, se lahko toži. Zakaj bi bili učitelji izjema? Niso bogovi, čeprav jih večina misli, da so. Zadnji čas je, da padejo s svojega piedestala.

Kolikor mi je znano, tožbe niso zastonj. Stane odvetnik, stane sama tožba, in če izgubiš, plačaš stroške za oba.

Iz tega sledi, če se neki starši odločijo za tožbo, so očitno prepričani v svoj prav. Ni človeka, ki bi plačeval, če bi obstajala možnost, da bo izgubil.

In tudi jaz se sprašujem, zakaj se zdaj učitelji tako napihujete, če vas kdo toži? Če niste naredili nič narobe, če imate čisto vest, se lahko na tožbe samo smejite. A vi se ne smejite, vi se razburjate, kar kaže na to, da se bojite, bojite pa zato, ker dobro veste, da ste naredili nekaj, kar ne bi smeli in nekaj, kar se kaznuje.

In če je tako, je povsem prav, da ste kaznovani kakor vsak drug državljan. Niste nedotakljivi, tudi vam se lahko na prste stopi. Še dosti premalo staršev se odloči za ta korak.

Sicer pa, če poslušam ministra, se itak ni kaj čudit. Šolstvo je gnilo, od vrha navzdol.[/quote]

kakšna kazniva dejanja neki? bodte realni, sam kt sm reku, lih tko, kt vi lahk tožte prfokse lahk oni vas. Glavni vzrok so pa itak vaši “pridni” sončki. Zakaj potem ne tožite kar sebe ker ste padl na starševskem izpitu konc koncev vi vzgajata sončke k delajo probleme, ne prfoksi k jih učijo.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

.-)))))))))))))))), zdaj si me pa nasmejal. Pa ZAKAJ se razburjaš? Samo dokazuješ, da imam prav. In ja, tudi učitelji lahko naredijo kaznivo dejanje, pa ne samo eno. Ne bi zdaj naštevala.

In sploh, zakaj pišeš v temah, o katerih pojma nimaš? Ali si učitelj ali pa si neploden in posledično alergičen na otroke?!

Še enkrat, učitelj je čisto navaden človek, nič več in nič manj kot vsi ostali. Če krši zakon, mora za to tudi odgovarjati. Če ne gre drugače, pač preko sodišča. Čisto prav je tako! Naj zmaga pravica!

Zdaj se pa še malo jezi :-)))))))))))))))))))))))))

jst se nč ne razburjam 🙂 sam ne dojamem kako ste folk lahko tko idiotski, da bi za svoje napake tožil druge. Za vas je pa itak kaznivo dejanje če kdo sončka grdo pogleda, to je pač dejstvo.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Glej, sem ti rekla, da ne veš o čem pišeš.

Samo nekaj bi te vprašala. A je moja napaka, če učitelj krši zakon in dela po svoje? Je moja napaka, če v pravilniku piše, da mora narediti tako in tako, on pa naredi drugače? Je moja napaka, če ponareja uradne dokumente?

Evo, zadeva bila pred dobrima dvema letoma na sodišču in končala v prid staršev.
Zgodilo se je na eni od ljubljanskih srednjih šol.

(toliko o tvojem pojmovanju kaj je kaznivo dejanje)

Draga Suzyka, lahko, da si doživela zadovoljstvo in zadoščenje ob sodbi v korist staršev, vendar nima to neke blazne veze s tem, kar je tule v postu. Če učitelj krši zakon naj odgovarja, se strinjam.
Če pa se gre tu za vzgojne metode ali prijeme, ki bi jih morali obvladati in se jih posluževati starši v skupnem družinskem življenju IN TEGA NE STORIJO ( čeprav so roditelji) in vse breme vzgoje prelagajo na šolo in učitelje, da so oni zato tam, pa se ne strinjam.In kar je žalostno – zmeraj več je takih staršev, ki se vtikajo in pametujejo, kako bi morali DRUGI narediti tisto reč po imenu vzgoja, ne vidijo pa sebe, ki imajo dolžnost, da to opravijo…..Vsi ti starši se potem ob prvih znakih pubertete čutijo popolnoma nemočni in se nekateri celo bojijo svojih lastnih otrok t. i. opevanih brihtnih sončkov, za katere so redno skakali v šolo in napadali učitelje, kako krivico so storili njihovemu otroku…..To je današnja realnost , to je naša prihodnost – naši predragi sončki, ki na koncu z granitnimi kockami obmetujejo parlament ……ja, to je naša svetla bodočnost.

Ja, vem, da tele tožbe nimajo nobene veze z začetnim postom. Vendar je nekdo zgoraj omenil tožbe, nekdo drug ga je napadel, češ kako grozni so starši, ki bi kar tožili učitelje in morala sem se oglasiti.

Namreč zato, ker ni vedno tako, kot je hotel Gunnar prikazati, da so vedno krivi otroci, ker, če ga učitelj grdo pogleda, starši že skočijo v zrak. Hotela sem povedati, da tudi učitelji delajo svinjarije, za katere se navadno niti ne izve, ker večina staršev pač to mirno požre, bodisi zato, ker se ne upa oglasiti, bodisi zato, ker ne ve kaj sploh lahko naredi.

Otroci so različni, eni so pridni, drugi pač malo manj. Tale dečko, ki se mu je zgodila krivica, je bil ful priden fant in si tega nikakor ni zaslužil. Njegovi starši so zadostili pravici pač preko sodišča, ker z učitelji niso našli skupnega jezika.

In šola še zdaleč ni več to kar je bila. Da ne govorim o učiteljih. Vsak dela kar hoče, predčasno zaključuje ure…

Seveda so tudi učenci, ki si zaslužijo kazen. Vendar to ne velja kar apriori za vse. Učitelji pa so navajeni, da so starši vedno sklonili glave v smislu, gospod učitelj pa že ve kaj dela in zdaj nikakor ne morejo sprejeti, da se lahko tudi starši uprejo in mirno ne gledajo kako pada po njihovem otroku (povedano karikirano) ampak tako je.

Jaz pa še vedno mislim, da če moram za svoje napake odgovarjati jaz, mora tudi učitelj. Zakon velja za vse.

mal si izven konteksta, nisem navedel, da so krivi otroci ampak starši ker so oni tisti k majo na čez vzgojo in pol za svoje felerje krivijo druge, k mogoče hočejo za njimi “popravljati”. Torej če ma starš nevzgojenga sončka, pa ta sonček nardi pizdarijo ker ne pozna avtoritete nima niti odnosa do nje, ker njegovi starši nimajo avtoritete nad njim in prikazujejo kako slaba avtoriteta so šele drugi ker se jo da “zjebat”. in pizdarija je tle, avtoriteta ga “useka po prstih” in že se pripravlja tožba te avtoritete ker je “škodila” vašemu produktu. In ja prfoksi so samo ljudje, tud oni delajo napake ampak so še zmer avtoriteta, tko kt policija itn. vsi ljudje ampak majo pa avtoriteto, če avtoritete ni, mamo anarhijo, to pa vsi vemo kaj pomen…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

sem slišala te dni tole, da je biti učitelj v teh časih ob tako nemogočih starših in seveda so nato taki tudi otroci, kajti otrok je ogledalo starša…ja, biti v teh časih učitelj nekaj zelo hudo in težko!

Jaz verjamem, ker če se le ozrem okoli sebe, kaj vidim, eno hordo podivjanih, nevzgojenih odraslih ljudi in le te imajo otroke, ki so enaki staršem…ubogi učitelji!

Da o takih norcih, ki ti v šolo napoti odvetnike ne izgubljam besed, to je noro in čisto podobno temu svetu, brez bontona, brez vzgoje, ena sama podivjana samovšečna horda norcev, ki mislijo kaj da so, niso pa nič, nula so, ništa!!! In taki nam vladajo…sramota, ni čudno da tonemo, bo še res konec sveta, vam rečem.

ma to ni podivjana horda, to so idioti, starši k ustvarjajo še večje idiote, dons bodo tožil prfoksa k bo dal sončku neupravičeno uro ker med poukom dela pizdarije, jutr bodo tožil policaja ker bo sončku napisal kazen, ker bo sonček napihal za volanom al pa koga zbil ( najbrž po krivdi policaja oz. napake na aparaturi če napiha) itn. skratka idiotizem brez primere.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

A sta vidva nad mano sploh normalna? Ali sta nepismena ali pa popolnoma, oprostita izrazu, butasta! Da sta učitelja, pa itak ne moreta skriti :-))) Normalen človek namreč ne bi kar obšel dejstva, ki je navedeno zgoraj. Da je bil učitelj zasačen pri ponarejanju dokumenta. Vajina reakcija pove vse.
In ti Gunnar, prosim, nehaj že enkrat pisat o “sončkih”. Sama sicer tudi imam otroka, ampak kot si prebral, imam OTROKA, sončka imaš pa mogoče ti. Čeprav po tvojem pisanju sodeč mislim, da jih sploh nisi sposoben imeti. Meni se namreč ob tem izrazu obrača želodec.
Kakorkoli, jaz tukaj debato končujem, ker vidim, da vsi nimate vse na svojem mestu. Sem pa zelo vesela, da se je končno našlo nekaj staršev, ki jim ni vseeno, kako postopajo z otroki učitelji, ki jim je očitno poklic stopil v glavo. In res je, kot sem prebrala nekje, za pedagoško šolo se odločajo tisti, ki jim na drugi šoli ne bi uspelo, takšni, ki so šolo končevali s kupom popravnih in zdaj svoj bes znašajo nad svojimi učenci.
Ampak kot zgleda, bo zdaj takim tipom odklenkalo, ali boš učitelj kot je treba ali pa boš letel.
Vidva se pa lahko kar razpočita od jeze, očitno imata ogromno masla na glavi, da sta se tako razbesnela. Lep dan vama želim :-))))))))))))))))))))))))))))))))))

Sm brala to jaro kačo in res Gunar, se na dalč vid da si pristranski. Če se ne motm kr je blo omenjen da se je to dogajal na srednji šoli mislim da vem za koga gre. Sva bla sošolca. In vse kar piše je res. Če je to pravi fant je biu Igor nastradau je po krivici ampak na sodišču so rekli da ma S O N Č E K prou. Gunar veš kako kazen je dobiu prfoks? 3 mesce pogojno in čist prou je tko. Ti pa misliš da bi morau bit S O N Č E K tih in butast starš tut al kok? Ma nevem zakaj se tolk jeziš, ma koga briga če bojo starš tožl policaja kaj to tebe tolk žuli? Nihče se ne odloč za tožbo breze zveze tak da boljš da si tih in pejt rajš spat jeben prfoksek

New Report

Close