Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek PROMET SKOZI ŠKOFJO LOKO

PROMET SKOZI ŠKOFJO LOKO

Zadne čase je skozi Škofjo Loko nenavadno veliko prometa.Od Name naprej proti Plevni je cel dan strnjena kolona počasi meter za metrom premikajočega prometa .Nič čudnega ne bi bilo,da je kolona v času,ko ljudje gredo iz služb,ampak to, kar se pa sedaj dogaja,to je nedopustno.Zakaj?Ker se semafor pri LTO(bivši Petrol) tako hitro preklaplja in zelena luč sveti samo 20 sekund v smeri proti Ljubljani.In če kak tovornjak potrebuje 10 sekund ,da spelje in prevozi križišče,potem ostane še 10 sekund za 5 do 10 avtomobilov da prevozijo to počasno križišče.Če bi zelena luč svetila vsaj 10 sekund več bi križišče prevozilo več vozil tako pa je vožnja skozi Šk.Loko za Selško dolino prava počasna mora.In takega prometa do sedaj ni bilo!!!Po informacijah so spremenili oziroma skrajšali čas zelene luči pri omenjenem semaforju in zato so vsakodnevni zastoji skozi Šk.Loko .Le kdo se je zopet izmislil tako neumno idejo ,da se kaj takega stori?!!!Ministrstvo za promet in nesposobni Škofjeloški župan Draksler.

se vozim vsak dan, včasih v konici, ponavadi ne… ja, promet je gost, pa kaj? če bi podaljšali zeleno za to smer, bi pa v smeri proti poljanski dolini nastajala kolona… sploh pa je ta odcep dolg 800 metrov, zaradi teh 5 ekstra minut ne bo nikogar konec

Ob konicah je že leta gužva, imaš pa tudi kakšen obvoz, če prideš iz Lj. greš lahko skozi Suho, če pa greš v sevško dolino pa tudi skoz Sv. duh.


Zadne čase je skozi Škofjo Loko nenavadno veliko prometa.Od Name naprej proti Plevni je cel dan strnjena kolona počasi meter za metrom premikajočega prometa .Nič čudnega ne bi bilo,da je kolona v času,ko ljudje gredo iz služb,ampak to, kar se pa sedaj dogaja,to je nedopustno.Zakaj?Ker se semafor pri LTO(bivši Petrol) tako hitro preklaplja in zelena luč sveti samo 20 sekund v smeri proti Ljubljani.In če kak tovornjak potrebuje 10 sekund ,da spelje in prevozi križišče,potem ostane še 10 sekund za 5 do 10 avtomobilov da prevozijo to počasno križišče.Če bi zelena luč svetila vsaj 10 sekund več bi križišče prevozilo več vozil tako pa je vožnja skozi Šk.Loko za Selško dolino prava počasna mora.In takega prometa do sedaj ni bilo!!!Po informacijah so spremenili oziroma skrajšali čas zelene luči pri omenjenem semaforju in zato so vsakodnevni zastoji skozi Šk.Loko .Le kdo se je zopet izmislil tako neumno idejo ,da se kaj takega stori?!!!Ministrstvo za promet in nesposobni Škofjeloški župan Draksler.[/quote]

volitve bodo pa kmalu, res pa je, da se ve, kdo bo spet zmagal…

Toliko semaforjev na kupu brez potrebe. Večino se bi jih dalo zamenjati s krožnim prometom in zastojev ne bi bilo.Vsakič, ko grem v Loko gledam,če ni spet kakšen nov. Meni se zdi loški promet katastrofalen.,zaradi nepotrebnih semaforjev.

Pojdi z vlakom, pa te semaforji ne bodo več ovirali.

meni je pa super, ker živim na obrobju in so ti semaforji edina možnost, da se v nekem normalnem času vključim na glavno cesto


Zelo brihtno si tole napisal.Promet je gostejši iz dneva v dan in mene to zelo moti.Tebi je vseeno,ker imaš najbrž časa na pretek in se zabavaš v čakanju v strnjeni koloni in v njej uživaš,vsakodnevno.Res nenormalno uživanje,kot tudi mnenje.

[/quote]
Nič se še ne ve kdo bo zmagal.Podpreti je treba primernega kandidata.

Pojdi z vlakom, pa te semaforji ne bodo več ovirali.[/quote]
Ja mimo Name in naprej do Plevne in Starega dvora jaz do sedaj še nisem opazil železnice in vlaka,bedak!

V četrtek sem se od Name do Starega dvora vozila točno 25 minut in zaradi tega zamudila zelo, zelo pomembno zadevo!!!!! Škoda da sem zaj**** tako pomembno priložnost, ker je ne bo več! Le kdo bi si mislil, da moram za 3 prevožene kilometre računati skoraj 45 minut vožnje!

Drakslerju se fučka, saj se on vozi tam takrat, ko ni prometa! On misli, da bo vse rešil, če bo posekal drevesa okoli avtobusne postaje! Sploh ne ve, da je problem križišče na Spodnji trg in križišče Stari dvor.
Ja, pa še en velik problem je! Vozniki, ki nepravilno, čez polno črto, (levo) zavijajo na OMV! Ti tudi delajo kolono! Tam bi morali na cesto našraufati pregradne robnike, pa bi bil mir!

Ampak važno je, da semafor na slepem križišču pred Suho, dela!

Se strinjam z napisanim, saj se skozi Šk. Loko vozim dvakrat dnevno. V zadnjem času je vedno gneča in se premikamo po polžje. Loški župan je pa tako svoja zgodba. Upam, da bodo Ločani na letošnjih volitvah končno že izvolili nekoga drugega.

New Report

Close