Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek popoldanska malica 3. in 4. razred, imate?

popoldanska malica 3. in 4. razred, imate?

Na naši OŠ od lani ni popoldanske malice, tisti, ki ostanejo po 15. uri, dobijo kruh in sadje, večinoma jabolka. Naše dete velikorat ne poje vsega kosila, ker ne mara prav mesa in je nasplošno slab jedec, potem pa je do 17 lačen, saj nas prej ni doma. Zdi se mi nesmiselno, da mu pripravljam kakšno malico in jo ves dana mečka po torbi, pa še pojesti bi jo moral ob drugih, tudi lačnih, hkrati pa mi ni vseeno, ker je tolikokrat lačen. Popoldansko malico je sicer imel rad.

Ali otroci pri vas v 3. in 4. imajo popoldansko malico (če želijo), ali tudi le sadje in krug?

Imamo malico – sadje, jogurt, kakšen rogljiček, kruh, puding,…različno pač.

lep vikend

Pri nas imajo vsi, ki ostanejo v OPB, možnost, da se naročijo na popoldansko malico, ki je ob pol treh ali treh. vendar resnično ne vidim problema, če otrok dobi sadje in kruh. saj to je čisto ok za malico, ali pač??

JA kaj pa je narobe s kruhom in sadjem???? Pismo ste eni razvajeni!

Jaz pa podpiram pobudo ministrstva, da so na vseh šolah, ves čas, VSEM na voljo jabolka in kruh,….tako noben ne more rečt, da je lačen! To je ja najbolj zdrava malica ever!

Moj je imel samo 1 mesec popoldansko malico, pa jo je vedno domov prinesel, ker so vsi jedli krou in sadje in je želel še on. In tako je od takrat.

Na naši šoli je že od nekdaj tako, za vse razrede.

Popoldanska malica je sadje in kruh. Meni je to dovolj.

Ekstra popoldanske malice pri nas ni za noben razred v podaljšanem bivanju. Je pa res, da se pri nas PB konča že ob 15.30 in se mora vsak znajti po svoje, tudi če do takrat še ne konča službe.

Pri nas popoldanska malica je, se pa vsak, ki je v OPB naroči nanjo. Pa ni samo sadje in kruh, tudi razni namazi, skute in pudingi so na jedilniku. kakšna je cena pa še ne vem, jo še ni na spletu.

New Report

Close