Med.Over.Net

Iščete delo, delavca?

Odgovarjajo: Moja zaposlitev = Optius

čiščenje stanovanj - Ljubljana-okolica

Default avatar

majamaja27

Pospravim vam stanovanje in pomijem okna v dopoldanskem času.

Nisem poklicna čistilka, sem pa natančna in čista in trenutno brezposelna.
Cena: 7€ /ura
Lokacija-Ljubljana z okolico.

Kontaktirate me lahko na naslov:

[email protected]
Default avatar

lplp

Sem vam pisala na mail.
Default avatar

8 eur

Mislim kje je zdaj inšpekcija???
Firme imajo 8 eur/h,pa plačujejo državi vse,imajo zavarovano v primeru nezgod,...
Tukaj pa eni lepo z zavoda vlečejo denar in še služijo takole.
Škoda besed res za tole našo državo.
Default avatar

fuj si grda!

[quote=""8 eur""]
Firme imajo 8 eur/h,pa plačujejo državi vse,imajo zavarovano v primeru nezgod,...
Škoda besed res za tole našo državo.[/quote]

Upam, da boš tudi ti kdaj brezposelna in brez vseh sredstev za preživetje in da bodo drugi v tvoji največji stiski pljuvali po tebi!!!!!
Edino to si zaslužiš!!
Vsi ne "vlečemo" denarja od zavoda in socialne!!!!!
Nekateri nimamo NOBENIH sredstev za preživetje!!!!!
Inšpekcijo si pa nekam vtakni!!!!!
Sram naj te bo v dno pokvarjene duše!!!!!

JA, tudi jaz MORAM delati na črno, da imajo otroci kruh, mesa itak nismo jedli že več mesecev.
Default avatar

se strinjam s "fuj si grda"

[quote=""fuj si grda!""]
[quote=""8 eur""]

Upam, da boš tudi ti kdaj brezposelna in brez vseh sredstev za preživetje in da bodo drugi v tvoji največji stiski pljuvali po tebi!!!!!
Edino to si zaslužiš!!

JA, tudi jaz MORAM delati na črno, da imajo otroci kruh, mesa itak nismo jedli že več mesecev.[/quote]
Default avatar

8 eur

[quote=""fuj si grda!""]
[quote=""8 eur""]

Edino to si zaslužiš!!

JA, tudi jaz MORAM delati na črno, da imajo otroci kruh, mesa itak nismo jedli že več mesecev.[/quote]

A sem te zadela direktno v srce, se bojiš inšpekcije, zato ker si nepoštena.
Tudi jaz sem bila že brezposlena, pa nisem delala na črno, ampak sem se v enem mesecu potrudila dobit delo. Tisti, ki hoče delat pošteno najde delo.
Ja lahko, da ne vlečeš denar z zavoda, vlečeš pa od naivnih ljudi. Po tvoji urni postavki,ti ne more biti težko v življenju.
Nehaj se smilit sama sebi in si poišči delo,pa ne na črno, pa ne jamraj kako so tvoji otroci bogi revčki, ker niso jedli par mesecev mesa. Meso ni najdražja stvar, ki si jo kao ne moreš privoščiti.
Že po tem, kar si napisala, si navadna negativka, pokvarjena oseba. Moja duša je čista, vprašaj pa sebe kakšna je tvoja.
Upam, pa resnično, da bo v tej naši državi začela inšpekcija malo migat. Normalno, da je toliko " KAO " brezposelnih, vlečejo zavod za nos, odklanjajo dela, ki ponuja zavod, zakaj bi le delali, če pa s čiščenjem super zaslužijo, pa še država ne ve za ta dohodek. Upam vsaj da veš, da čiščenje ni samo ena krpa za vse prostore!
lp
Default avatar

se strinjam z 8 eur

Kolikoko cistilnih servisov je ki bi zaposlili cistilko pa "nimajo srece"
Ko ponudim delo NEpoklicnim cistilkam in placilo 4€/h je to premalo...sama sem pa delala za 2,20€ (redna zaposlitev).Razumljivo, zakaj pa bi ce lahko dobijo 7.
Default avatar

res si za zjokat

8 eur***

.....uf, kakšen karakter!!!??? S takim karakterjem ti je sigurno težko živeti!!!:-))
Slab človek si, slab....ti jaz povem!!

Nasvet: Ti opravljaj svoje DELO, ostali bomo poskrbeli za sebe....brez tebe!!! Ja?
Default avatar

ah......

Pa kaj mislite da je vedno dela 8ur na dan? Imamo še družine tako, da več kot 5-6ur na dan ne gre...pa še kup odpovedovanja (bolezen, dopusti...) Nobene bolniške, nobenega dopusta, prevoz (stroški avtomobila), plačevanje zavarovanja, plačevanje za pokojninsko zavarovanje (po novem mislim da cca 160EUR)...tako da zaprite g.... (oz. usta)...
Default avatar

SINICA

ZA ***8 eur***

MISLIM, DA BI ZATE PRIŠLA V POŠTEV JOGA IN DDDDDDOOOOSSSTTTTIIII POZITIVNEGA MIŠLJENJA. KOT PRAVIŠ SI BILA TUDI TI BREZ ZAPOSLITVE, RAVNO TAKŠNI STEGUJETE JEZIK TAM, KI GA NI POTREBNO.
DA JE TVOJA DUŠA ČISTA? PHAH, POTEM NEBI BILA TAKO ČRNA.
Default avatar

8 eur

[quote=""res si za zjokat""]
8 eur***

.....uf, kakšen karakter!!!??? S takim karakterjem ti je sigurno težko živeti!!!:-))
Slab človek si, slab....ti jaz povem!!

Nasvet: Ti opravljaj svoje DELO, ostali bomo poskrbeli za sebe....brez tebe!!! Ja?[/quote]

Spet ena jasnovidka...
Nehaj se smiliti sama sebi!!!
Brez mene pa itak, da ne bo šlo..haha
Default avatar

8 eur

SINICA je napisal/a:
Mislim, da joga ne pomaga, se vidi po tebi, ker kričiš...haha
Default avatar

SINICA

[quote=""8 eur""]
SINICA je napisal/a:
Mislim, da joga ne pomaga, se vidi po tebi, ker kričiš...haha[/quote]

UH, SE KAR TRESEM - IMAŠ NADNARAVNE MOČI. B.....
PRAVIŠ DA TI JOGA NE BO POMAGALA, ZAGOTOVO PA KAKŠEN DOKTOR.
Default avatar

8 eur

SINICA je napisal/a:

UH, SE KAR TRESEM - IMAŠ NADNARAVNE MOČI. B.....
PRAVIŠ DA TI JOGA NE BO POMAGALA, ZAGOTOVO PA KAKŠEN DOKTOR.[/quote]

Kdo je pa zdaj govoril o nadnaravnih močeh in kdo ti je grozil, da se moraš trest?
Drugače pa mi daješ nasvet za zdravnika iz lasnih izkušenj?
lp
Default avatar

ni ti pomoči psiho!

za 8 eur

Ti boš nam inšpekcijo pošiljala!!! GARAMO za 7-8€, ne sedimo pred računalnikom cel dan kot ti. Če ti kaj ne paše, pridruži se klubu delavk na črno. Veš, nihče ti ni kriv da imaš službo.-)))

Imam občutek, da se zelo rada prepiraš in ti prepira ni nikoli dovolj!
Daj pometaj raje pred svojim pragom, zagrabi enega dedca ali pa vzemi tableto, večkrat na dan!
Default avatar

SINICA

ZA 8 EUR

Sedaj sem pa jaz tebe v srce, ha ?
Te boli???
Default avatar

dejte mir

Živa bedarija,kar počnete vam bom povedala živo resnico,jaz sem šla delat-čistit najel mr je čistilni servis,da ne bo pomote so ob Tržaškic.in glejga zlomka oni računajo stranki 10 eur,mene so pa plačali po 3eur s tem,da sem jih morala čakat zelo dolgo ,tako da bi ta čas že umrla od lakote,če mi nebi pomagali prijatelji,da so mi dali za jest iz zavoda nisem dobivala nič,tako boste še naprej se kregali ali se vprašali kdo kontrolira čistilne servise,ki te najamejo na črno nikoli več ne grem čistit za noben servis rajši grem po gobe saj nisem lačna še vedno se najdejo pa ljudje ki so dobri jim počistiš pa ti dajo kosilo ali pa oblačila tukaj se raje vprašajte kje je inšpekcija vse sem preverila,kdaj so dobili oni denar,koliko a jaz pa pa štirih mesecih,lepo vas prosim garale smo po cele dneve brez,da nas bi kdo vprašav a imate saj vodo ,nič pa lep pozdrav!!
Default avatar

ja tako je to

[quote=""dejte mir""]
Živa bedarija,kar počnete vam bom povedala živo resnico,jaz sem šla delat-čistit najel mr je čistilni servis,da ne bo pomote so ob Tržaškic.in glejga zlomka oni računajo stranki 10 eur,mene so pa plačali po 3eur s tem,da sem jih morala čakat zelo dolgo ,tako da bi ta čas že umrla od lakote,če mi nebi pomagali prijatelji,da so mi dali za jest iz zavoda nisem dobivala nič,tako boste še naprej se kregali ali se vprašali kdo kontrolira čistilne servise,ki te najamejo na črno nikoli več ne grem čistit za noben servis rajši grem po gobe saj nisem lačna še vedno se najdejo pa ljudje ki so dobri jim počistiš pa ti dajo kosilo ali pa oblačila tukaj se raje vprašajte kje je inšpekcija vse sem preverila,kdaj so dobili oni denar,koliko a jaz pa pa štirih mesecih,lepo vas prosim garale smo po cele dneve brez,da nas bi kdo vprašav a imate saj vodo ,nič pa lep pozdrav!![/quote]

Točno tako je!!! Poznam veliko žensk-osebno, ki to delajo.
Čistilni servis-šefi poberejo 10€ na uro, delavce, ki jih seveda nimajo prijavljene pa plačajo 3-3,50€. Oni pa delajo, ker od nečesa morajo živeti.
ZATO delamo na črno, ZATO!!!
Default avatar

8 eur

[quote=""ni ti pomoči psiho!""]
za 8 eur

Ti boš nam inšpekcijo pošiljala!!! GARAMO za 7-8€, ne sedimo pred računalnikom cel dan kot ti. Če ti kaj ne paše, pridruži se klubu delavk na črno. Veš, nihče ti ni kriv da imaš službo.-)))

Imam občutek, da se zelo rada prepiraš in ti prepira ni nikoli dovolj!
Daj pometaj raje pred svojim pragom, zagrabi enega dedca ali pa vzemi tableto, večkrat na dan![/quote]

Pa kaj to same jasnovidke tukaj gor..haha
Kdo je govoril, da bom jaz pošiljala inšpekcijo???
Lahko pa tudi, sem na takem položaju, da z lahkoto.
Ja sem bila očitno bolj pridna v šoli, kakor ti in zato sedim in delam pošteno za razliko od tebe.
Sploh pa nisem odvisna od nikogar, tako da mi ni težko, sedet oz. stat. Verjemi, če bi ti imela službo kakor jaz, se nebi tukaj razburjala, bi bila pomirjena in ne bi imela malo lepši besedni zaklad. Žal mi je za tebe, da si nizkotna toliko, verjamem pa, da ti nihče ne more pomagat, ker si sama ne znaš pomagat.
Tvoji občutki te varajo, preberi si od začetka in ugotovi, katera od naju je bolj nastrojena. Že po tem se vidi, da verjameš, da ti lahko pomaga samo moški oz. tableti, ko si živčna, žalostno...haha
Upam, da dojameš še v tem življenju bistvo!lp
Default avatar

8 eur

SINICA je napisal/a:
Haha zanimivo nič nisem čutila. Poskusi še kdaj, mogoče ti pa uspe...hahah

Moderatorji

Moja zaposlitev = Optius
Optius