Style.Over.Net

Nega, ličenje in style

Odgovarjajo: Anja CajhenLaura Sardinšek, mag. kozm., dipl. m. s.

Forum za ženske in moške, ki si želijo izvedeti več o modi, trendih, lepoti, ličenju ter negi telesa in obraza. To je kotiček, namenjen izmenjavi mnenj in lastnih izkušenj ter vprašanjem modnim in lepotnim strokovnjakom.

Anja Cajhen

AnjaCajhen

Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.

Laura Sardinšek

OBLIKOVANJE OBRVI za Petro Ivančič

Default avatar

L*

Zanimam se za oblikovanje obrvi pri vas, zato bi prosila, da mi odgovorite na nekaj vprašanj.

1) Koliko stane postopek?
2) Koliko časa vnaprej se je treba naročiti oz. koliko časa bi čakala, da bi prišla na vrsto?
3) Ali so stranke zadovoljne ob koncu postopka? Sama si namreč želim lepo oblikovane obrvi in me je strah, da bi mi jih preveč stanjšali - namreč nočem imeti zelo tankih obrvi, ker mi to ni všeč.
4) Ali je možno, da pokažem kakšno sliko, ki prikazuje moj željen končni rezultat?
5) Koliko časa traja postopek?

Že vnaprej se Vam zahvaljujem za Vaše odgovore in Vas lepo pozdravljam,
Lara Kamnik.
Default avatar

Petra_Hojak

Pozdravljena,

Pri nas oblikovanje stane 10€, in na vrsto lahko pridete še isti dan ko pokličete, saj postopek ne traja več kot 15 min!
Oblikovanje ni šablonsko, je individualno, se prej pogovorimo, res pa je da so sedaj moderne naravne oblike, in nobenemu dekletu, oziroma ženski ne tanjšamo, če to le izrecno ne zahteva!
Seveda prinesite željeno sliko, in če vaše obrvi to zmorejo vam z veseljem ustrežemo!

LP!
Petra
Petra Hojak s.p.
Kozmetični salon - Cosmetic line
Masarykova cesta 14, 1000 Ljubljana
Tel. za naročanje: 031-598-828
01-4323301
Default avatar

ZaraTara

Mene prav tako zanima oblikovanje obrvi, sploh ker imam popolnoma različna loka in trajno zapuljene. S čim pa oblikujete-namreč, barvice, ki bi ustrezala mojim obrvem, v letih iskanja nisem našla? Se da pri vas tudi kupiti pripomoček (barvico, prah, ipd.), kakšne so cene?

Kaj pa sicer priporočate za obrvi za ''domače oblikovanje'', tam kjer dlak ni? Poskusila sem z essence prahom pa je preveč odstopanja?

Moje obrvi so temno rjave, imam pa zelo blond lase, s čim naj jih oblikujem?

Tudi tetovirate?

Hvala vam. ZT
Default avatar

Petra_Hojak

Pozdravljena,

najlažje bi bilo , da se oglasite, in vam osebno svetujem, ko vas seveda vidim.
Možnosti je veliko, najelegantnejša je seveda trajni make up.
So pa tudi kvalitetne barvice in senčila, ki se zelo naravno zlijejo z obrvmi.
Vse dobite in preiskusite pri nas, zato vabljena
lp!
Petra Hojak s.p.
01-4323301
Default avatar

Tanja 23

Pozdravljeni!

Zanima me s kakšnim postopkom odstranjujete odvečne dlačice na obrveh...je to odstranjevanje s pinceto,voskom??? Sama si namreč pulim obrvi z pinceto in bi rada poskusila nekaj drugega,saj imam čisto črne obrvi in takoj ko mi zrastejo dlačice nazaj so zelo vidne,zrastejo pa zelo hitro,zato bi rabila nek postepek po katerem so rezultati trajni več časa!

Hvala za odgovor!
Lep pozdrav,
Tanja
Default avatar

Petra_Hojak

pri nas imamo kombinacijo voska in pincete, pri katerih je treba paziti, da je postopek pravilno narejen, sicer potrgane dlačice zelo hitro nazaj zrastejo!

LP!
Petra Hojak s.p.
01-4323301

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen
Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.
Laura Sardinšek