Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Umivanje rok

Umivanje rok

Dajte mi povedat ali se vam zdi ok da fant ne umije rok ko gre lulat na wc sede in ker se ne dotika penisa zdaj pravi, da se mu ni treba umiti rok. Kadar gre pa stoje scat si jih pa umije. Ne vem, pomoje bi si moral oprat roke v obeh primerih. Ampak jaz baje nisem merodajna, ker sem obsedena z umivanjem rok.

fant nima prav, in naj si umiva roke, pacek! saj vsi vemo, kaki so dedci: umazanija in mikrobi vsepovsod, najraje bi se začel prat šele ko bi orng smrdel.

najbolj težavna je skrita umazanija, ki jo prenesemo iz urbanega okolja v intimno.

tudi moj si preredko umiva roke in majkemi, da mu bom s tem težila dokler bova skupaj!

moški so packi in potrebujejo dosledno prevzgojo.

tudi moj zdaj lula samo še sede, kot punčka :-)))

Pravzaprav je bolj nujno umit roke, PREDEN greš na stranišče. Pa me res zanima, koliko ljudi to počne.

nova
Uredništvo priporoča

Jaz, če pridem iz mesta ali pa od zunaj, vedno takoj umijem roke in to 2x zapored… tako počnem že vrsto let… včasih mi kakšen, ki je kao ekološko osveščen najeda, ker si 2x umivam in da nisem normalna, ker je 1x dovolj… vendar po 1x umivanju jaz nimam občutka čistih rok… mogoče je res vse skupaj bolj na psihološki bazi, vendar si ne morem pomagat… glede umivanja rok pred uporabo WC-ja pa si jih, če sem doma, ne umivam… sicer pa obvezno… javnih WC-jev ne maram… če se le da, grem raje žejna v nakupovalni center ali pa tiščim do doma… taka sem in ne bom se spremenila…

lep vikend vsem,

XY

Ko dvakrat odpojemo pesmico Ringa raja in si med tem z milom umivamo roke, imamo roke res čiste. Vsi tisti, ki roke nastavite pod pipo in jih en dva tri splaknete – to ni nič.

HAHAHA

Roke si umivamo PO uporabi stranišča, PO umazanih delih, PRED jedjo…. itd.
(preberi in osvesti drug primer, preden boš skočla v luft)

Dostikrat si umivam roke tudi pred odhodom na vece … moja tamala je občutljiva na bacile 🙂

Saj si po uporabi stranišča ne umiješ rok (samo) zato, ker se dotikaš svojih lulanih naprav:-) Dotaknil si se wc-ja pa po možnosti kakšnih kljuk in pip v javnih straniščih – to je tisto, kar je najbolj umazano! Jasno da si je treba umiti roke po vsaki uporabi WC-ja, ne glede na to, kako si lulal. Po logiki tvojega fanta si nam puncam nikoli ne bi bilo treba umiti rok, ker (doma) vedno lulamo sede.

Meni gredo ful na živce ljudje, ki si ne umivajo rok. Ali pa tako, kot piše ena zgoraj: pride gospa iz WC, za dve sekundi potisne roke pod curek vode in to je to. Potem se ji pa zdi, da ima umite roke:-( Fuj

Kdaj si Mujo umiva roke – pred ali po lulanju?
Vmes…

LOL, prosim, naštej UMAZANA dela. Prideš na to, da so to skoraj vsa. Zame je to tudi vožnja z avtobusom, nakupovanje itd. In potem res ne vem, kaj je smešnega na tem, da si najprej umiješ roke, ko prideš domov, potem pa šele greš na stranišče.

New Report

Close