Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek mlajša hči je v starejš vrgla kozarec in jo ranila

mlajša hči je v starejš vrgla kozarec in jo ranila

mlajša hči je v starejšo hčerko vrgla kozarec in sedaj ima rano na čelu ne vem kaj kako naj mlajši hčerki dopovem naj tega ne ponavlja več

Jaz bi jo najprej kaznovala (kot, ohlajanje v drugi sobi in razmislek) – odvisno od starosti. Nato bi se pogovorila in ji pokazala kako starejšo sestro to boli in naj tega ne počne več.

upam, da imaš preveč časa in si si tole izmislila.

Če pa ne pa bi kot prvo bil na metsu podatek o starosti.

Drugače pa ne glede na starost je dogodek zrel za takojšnje ukrepanje in hudo kazen.

ne nisem si izmislila mlajša hči je stara 9 starejša pa 18

Pri devetih letih da vrže kozarec v glavo odrasli osebi?!!???
Pogovori se s tamalo,tuki nekaj ni u redu.Pa kaznuj jo.Takoj.Ne razmišljaj.

A je sploh potuhtala kaj preden je zabrisala kozarec kaj bi lahko bilo?
Drugič bo zabrisala nož.

ne v navalu jeze je pograbila kozarec in ga vrgla starejši hčerki v glavo ta sprva sploh ni opazila da kravi ,sedaj pa se ubadamo kako naj skrijemo rano na čelu da v šoli ne bi opazili rane

Pravzaprav sem brez besed. Nekaj takega se zgodi, tebe pa skrbi, kako boš zakrila rano, da je v šoli ne bodo videli???

Kazen in to takoj. Ne vem, kako da tega še nisio naredila. Huda kazen. 9 letna deklica že ima mnogo ljubih stvari. Za tako stvar, bi jaz dve najljubši vzela za 1 mesec. Pa kazen na stol in opravičilo. Ženska, kaj delaš na forumu???

ja odločila sem se da dobi mesec dni prepovedi interneta in tv-ja

Sladoled ji kupi.

Kliči policijo! Naj naredijo zapisnik! Naj se mala zamisli…….Resno mislim!

Ne moremo soditi, če ne vemo celotne zgodbe. Kaj če je bila tamala sprovecirana in je izgubila živce (potemtakem si kazen zasluži tudi tavelika), vendar jaz menim, da gre za pravokacijo ker je danes petek in ker je vroče in ker se folku nič ne da, razen visiti na monu in kakorkoli 18 let si mama pa sprašuješ monovke o vzgoji k veš da so prepametne za realno življenje in ukrepanje.

tamala je naju z taveliko polila z vodo ker sva na balkonu kadili jaz pa sem taveliki rekla najjo nazaj polije z vodo da bo tudi tamala videla kako je če te nekdo polije z vodo potem pa je tamala polila taveliko potem pa ji je v glavo vrgla kozarec

A je to provokacija?

Drugače pa bi jaz poleg kazni mali še pokazala, kako se ukrepa zaradi fizičnega nasilja, konec koncev bi jo lahko ubila!
Pelji jo v Sočo, kjer so ljudje po poškodbi glave. Naj se malo zamisli, kaj bi lahko storila sestri!

Drugače pa?
A s taveliko sta skupaj kadili’
cigarete al travco …

Ja in mi naj to verjamemo oziroma ti pametno svetujemo k je v difoltu vse zgrešeno. Da z s svojo 18 let hči skupaj kadita na belkonu, da se kaznuje tako, da se polije nazaj z vodo….skratka
vesel petek ti želim in naj se ti dogaja.

Se podpišem pod post tbb.
Drugače pa.
Malo pelji v Sočo, kjer so ljudje po poškodbi glave, naj se zamisli, kaj bi lahko storila svoji sestri.
Potem pa zavita še na Žale. Lahko bi se namreč končalo tudi tako!

Sta kadili travo ali cigarete?

kadili sva cigarete ,jaz sem pač mislinm da če naju tamla polije samo zato ker zunaj kadiva cigarete naj tudi sama izve kako sva se midve počutili ker naju je polila z vodo

Ampak a je tamala kadila? Ne vem, zakaj bi jo potem polivala. Najbrž je mislila, da sta se vžgali, do bo požar, pa je hotela pomagat pogasit. Ali pa jo je zgornja soseda našuntala, ker ji gre v nos vajin dim.

Mislim, kakšne reakcije imate pri vas, potem se pa čudiš, če vrže kozarec! Kot da ste vsi stari po 5 let! Tamala se najbrž ne strinja s kajenjem in vaju je polila z vodo. Ni prav, da vaju je polila, samo nikakor odrasla oseba potem ne naredi istega, ampak se odločno pogovori, mogoče tudi kaznuje.

ne tamala ni kadila , ve da ni prav da se ljudi z vodo poliva ampak če je naju s starejšo hčerko polila z vodo sem se odličola da je prav da na lastni koži občuti kako je če te nekdo polije z vodo ,vsekakor pa ni normalo da je v hčerko vrgla kozarec

In kako si se odločila zdaj…ji boš vrgla kozarec v glavo, da bo občutila
kako to je,,,

Ampak a je tamala kadila? Ne vem, zakaj bi jo potem polivala. Najbrž je mislila, da sta se vžgali, do bo požar, pa je hotela pomagat pogasit. Ali pa jo je zgornja soseda našuntala, ker ji gre v nos vajin dim.[/quote]

HVALA za popestritev 😉

Bolj nazornega primera tvoje zgrešene vzgoje ne bi mogla dobiti. Razumeš zdaj?

Če otroku pri devetih letih nečesa ne moreš dopovedati, imaš hud problem.

(ko sem brala tvoj prvi post sem bila prepričana, da je mlajša stara kakšni dve leti.)

Sem prepričana, da je mlajša hči edina pametna oseba v tej zgodbi.

New Report

Close