Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

Angelina Jolie bo igrala Marylin Monroe???? Dajte no!!!

Default avatar

ne razumem več hollywooda

Ne gre mi v glavo, da so producenti izbrali našobljeno Angelco da bo igrala največjo igralsko ikono vseh časov - platinasto legendarno MM.

Halo. Halo. halo halo. Mislim, a vemo o čem govorimo? O tem da je Angelca niko i ništa in če ne bi imela žnablov do Kosova, ji NIKOLI ne bi uspelo v tem fohu. Vse kar ma za pokazat je tisti ogromni račji kljun in dejstvo, da je ujagala Brada Pitta.

Pa da je vedno dvigovala prah okoli svojega zsebnega lajfa: enkrat je blebetala, da se rada igra z noži, potem da je lezbijka, pol da sta se šla čudne reči z bivšim možem (veliko teh), nazadnje je postala mati terezija, ki niti jesti ne more, ker se zaveda, da so drugod po svetu lačni (tako pojasnjuje svojo bedno anoreksijo). Pa kaj je folk normalen. A jo je kdo gledu v filmih - popolnoma enoplastno igranje, igralska monokultura. Tsiti akcijski lara croft je bil njen plafon, meja njene nezmožnosti.

Ženska mi ne gre na živce, naj živi kot živi še 9 milijard ljudi na tem svetu, ampak da bo ONA upodobila eno največjih igralk, ki je kdaj živela, je pa RES pretirano.

Čeprav sem letnik 1972 in sem MM gledala z zamudo, mi šele z leti postaja jasno, da je bila vse prej ko glupa blondinka in je res znala odlično igrat. Ne samo to - bila je PRISTNO LEPA, če jo primerjam z današnjimi zbotoksiranimi in shujšanimi loli-pop "zvezdnicami". Jezus, kam gre ta svet. Angelca je resnično SIGN O' THE TIMES, kot bi rekel Prince.
Default avatar

hahaha:))))

:)))) MM je bila zate ena največjih igralk??? Hahaha, pa sej bom dol padla. Bla je edin lepotica, ki je omrežla predsednika.

Pet pa igrat ni znala, v čem drugem je bla pa verjetno res dobra.
Default avatar

Dove

Kje bo igrala?

Meni bi se zdela Scarlett Johanson od današnjih najbolj primerna za upodobitev MM, Jolie pa res ne.
Default avatar

capricciosa

Meni se zdita tako Angelina Jolie kot Scarlett Johansson primerni za igranje sveže posekanega bukovega debla, kaj dlje jima pa ne nese.
Edina ženska, ki mi pade na pamet, da po seksapilu in celo nekoliko po glasu spominja na MM, je Joey Lauren Adams (nepozabna Alyssa iz Chasing Amy).
Default avatar

ne razumem več hollywooda

tudi meni bi se zdela Scarlett Johanson vsaj FIZIČNO bolj podobna MM kot pa trapa Angelca...

seveda vsi vemo, kdo so dandanašnji res dobre igralke:

meryl streep

helen mirren

juliette lewis

susan sarandon

kim basinger

michelle pfefifer

.... itd

in meni dejansko ena najljubših: Frances McDormand

pa še kakšna

če pa govorimo o preteklosti, je bila MM ena res boljših. poleg, jasno, elizabeth taylor, grete garbo, ave gardner, marlene dietrich itd.
Default avatar

uffffffffffff

Michelle Pfeifer pa res ne zna igrat. Vedno iste fore. Dolgocajtna ko pondelk. Kim Basinger je mal boljša, amak preveč zašvicana in usrana. Ostale so pa kul. Angelca je pa itak podn od podna, postava nikakva, nima pasu, koker naša slavčica Derenda.
Default avatar

ufffffffffffffffffffffff

Aja, pa še to. Scarlet ima premalo oblin. Jaz bi za upodobitev MM izbrala Charleze Theron. Nikakor pa ne Jolie.
Default avatar

bimbe

Jest pa Špelo iz Atokmikov. Pomoje jih poseka po tazadnem:)
Default avatar

Ta prava Monica

bimbe je napisal/a:
Jest pa Špelo iz Atokmikov. Pomoje jih poseka po tazadnem:)
haha dobra
Default avatar

Color Scarlett

ufffffffffffffffffffffff je napisal/a:
Aja, pa še to. Scarlet ima premalo oblin. Jaz bi za upodobitev MM izbrala Charleze Theron. Nikakor pa ne Jolie.
Oblinc pa sexapeala pa Scarlett ne manjka:

Slika
Default avatar

Giaa

Wau! Kakšna zavist! Takšne ste pa lahko samo nezadovoljne in zafrustrirane ženske. Namesto, da bi bile ponosne in podpirale uspešne in močne ženske, ki se po karieri in zaslužku približujejo moškim je treba pa po njih udrihat.

A je sama kriva za svoj izgled in velike ustnice? Najboljše, da si jih da zmanjšati, da boš ti srečna in pomirjena. In če je tako slaba igralka, kako to, da ima pri teh letih že oskarja in več nominacij. Poglej si film Gia ali pa Girl interrupted, Mighty heart pa boš videla kako dobra igralka je.

Pa kakšen trač manj preberi. Če bi prebirala kakšne bolj verodostojne in resne medije bi itak videla, da je te govorice o MM že zdavnaj zanikala, tako da greš lahko zdaj mirno spat.
Default avatar

kar nekaj no

MM zame ni bila velika igralka - bila je nesrečna in naivna ženska, iz katere so zaradi potreb naredili trapasto seks ikono.
Kolikor sem brala in videla, je imela minimalne igralske sposobnosti.

Zares velike igralke so bile Katharine Hepburn, Audrey Hepburn, Ingrid Bergman, - pa Helen Mirren in seveda Meryl Streep - to so dobre karakterne igralke.

Angelina Jolie po mojem - fizično in psihično - nikakor ni primerna za njeno vlogo - verjamem pa, da je danes med shujšanimi zvezdnicami precej težko najti zaobljeno starleto - na misel mi pride Kate Winslet, recimo...
Default avatar

DKR

Zelo se strinjam z povedanim. V Gii obe igralki blestita, pa tudi v ostalih dveh filmih je spodobno dobra.

MM vrhunska igralka,.....hhmmmmmm,.....bo treba še kakšen film pogledat.
btw - na svetu živi 7 in ne 9 milijard ljudi,...malenkost si se zmotila

uote=Giaa]
Wau! Kakšna zavist! Takšne ste pa lahko samo nezadovoljne in zafrustrirane ženske. Namesto, da bi bile ponosne in podpirale uspešne in močne ženske, ki se po karieri in zaslužku približujejo moškim je treba pa po njih udrihat.

A je sama kriva za svoj izgled in velike ustnice? Najboljše, da si jih da zmanjšati, da boš ti srečna in pomirjena. In če je tako slaba igralka, kako to, da ima pri teh letih že oskarja in več nominacij. Poglej si film Gia ali pa Girl interrupted, Mighty heart pa boš videla kako dobra igralka je.

Pa kakšen trač manj preberi. Če bi prebirala kakšne bolj verodostojne in resne medije bi itak videla, da je te govorice o MM že zdavnaj zanikala, tako da greš lahko zdaj mirno spat.[/quote]
Default avatar

eh babe

Giaa je napisal/a:

Pa kakšen trač manj preberi. Če bi prebirala kakšne bolj verodostojne in resne medije bi itak videla, da je te govorice o MM že zdavnaj zanikala, tako da greš lahko zdaj mirno spat.
se močno strinjam z napisanim

avtorici uvodnega pisanja pa; obstaja IMDB kjer lahko pogledaš filmografijo vseh igralcev, vključno s filmi, za katere so podpisali pogodbe za snemanja, ki še prihajajo http://www.imdb.com/name/nm0001401/

ampak te razumem, lažje se je spucat tuki gor kot preverit kaj v resnici dogaja ....
Default avatar

n b v

med dobre igralke, ampak ne mislim v vlogi mm, bi dodala še jodie Foster, helen Hunt, ter seveda Julia Roberts
Default avatar

ghhhh

Angelina res izgleda s tisto blond lasuljo in izbočenim čelom kot en transvestit, ki si je navlekel babjo lasuljo na glavo, nikakva
Default avatar

Ta prava Monica

ma iskreno-dol mi maha kdo bo koga igral,jaz od tega nimam nic,zakaj bi se torej razburjala
Default avatar

Morag

A da je bila MM pristna? Malo si preberi kakšen njen življenjepis, pa original slike iz njene mladosti si oglej!
Default avatar

jutranja dobra volja

Sem se pa res nasmejala, ko sem prečitala, da je MM ena največjih igralk:)

Pa ne me narobe razumeti, mi je izredno zanimiva kot oseba in kot fenomen, celo mi je zelo pri srcu, ampak igrati pa res ni znala, no. Da o pristnosti njenega videza ne začnemo.
Default avatar

Cveka

ufffffffffffffffffffffff je napisal/a:
Meni Scarlet ni všeč, za Charlize pa takoj podpišem - ona bi bila po mojem mnenju najboljša za igranje Merlince.