Fizioterapija in masaže

Odgovarjajo: mag. kinez. Barbara Purkart, dipl. fiziot., spec. ortop. med., trigger point terapevt

noseča 18 T

Default avatar
Pozdravljeni!

Sem drugič noseča in v 18 T. V prvi nosečnosti me je bolel križ le proti koncu nosečnosti 8 mesec, sedaj me pa že sedaj in je včasih prav nevzdržno. Še posebno ponoči ko dlje časa spim, se zbudim zaradi bolečin v križu. Jogi imam nov, ne premehak, ki mi sicer zelo odgovoarja. Najbolj občutim težavo ko nekaj težkeka dvignem, mi gre bolečina od sredine obeh ritnic navzdol po nogah. Ko se zjutraj malo razmigam (telovadim ne) je potem bolje. Kaj mi priporočate, kam naj se obrnem, koga ki bi znal svetovati kako v nosečnosti. Bi plavanje pomagalo?
Default avatar
Pozdravljena!

Svetujem vam, da obiščete fizioterapevta, morda nekoga ki obvlada trigger point terapijo, da vam omili bolečine in da svetuje, kaj smete in česa se raje ogibajte. Pa ne odlašajte predolgo.
Lep pozdrav!

mag. kinez. Barbara Purkart, spec.Ortopedske medicine in Manualne terapije, Trigger point terapevt

Fizioterapevtski center Barbara Purkart k.d.

(https://www.fizioterapija.net)

telefon: 041 35 33 66

Moderatorji

mag. kinez. Barbara Purkart , dipl. fiziot., spec. ortop. med., trigger point terapevt
Barbara Purkart