Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali povedati možu ljubice mojega moža

Ali povedati možu ljubice mojega moža

Zadnjič je ena spraševala ali naj pove možu ljubice s katero jo vara njen mož, da mu je nezvesta. Me zanima kako se je odločila in kakšna je bila reakcija tega moškega, če se je odločila, da mu pove. Kako je reagiral njen mož?
Znašla sem se v isti situaciji, pa sploh ne vem kaj naj naredim. Da bom za jajca obesial svojega moža je jasno,ampak trenutno sem tako razkurjena, da bi zadavila tisto žensko. Ja vem, boste rekle, že vem zakaj je tako, pa da ona ni kriva,pa da je kriv samo moj mož in jaz,…..Ampak občutek pa ni prijeten. Hudič je, ker tistega moškega sploh ne poznam, pa ne vem kako priti do njega.:( Še za njo ne vem kdo je.Pa saj sploh ne vem kaj bi rada dosegla s tem, da bi mu povedala, samo zdajle sem kot obsedena. Mogoče bi morala prespati, pa je težko spati s takim bremenom.

upajmo da mu je povedala

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

želim ti še veliko lepega v življenju in da ta bolečina čim prej mine.*

MOj se je izgovarjal, da ne ve kaj hoče ta ženska od njega, zato sem mu rekla naj jo vpraša pred menoj, da slišim njen odgovor, sicer bom povedala njenemu možu. Takrat je bil enkrat in edinkrat na kolenih pred menoj in me prosil naj tega ne naredim.
Ker je ni vprašal sem dobila številko njenega moža, ga poklicala in mu povedala to kar sem vedela. Ni mi žal in še enkrat bi naredila tako. Je pa moj primerek potem nekaj časa lovil priložnost, da njenemu možu pove, da ni res, ker si nekaj domišljam in je to le v moji glavi.
Pameten mož mu ni verjel.

Evo, o istem razmišljam tudi jaz – imam podobo zgodbo, pa nekako ne zberem “jajc”, da bi to naredila. :/
Kaj pa je bilo potem s tvojim možem – sta še skupaj?

Najbolje jima dat kontro z njenim možem.

Ime in priimek izvej pa pojdi na občino vprašat za aktualen naslov.
Če veš samo telefonsko številko ženske, pokliči pod pretvezo da si iz cvetličarne in bi ji rada dostavila naročen šopek rož.

Trapast nasvet. Lepo ji bo lahko če bo odšla in se postavila na svoje noge. Brez nekoga, ki je niti toliko ne ceni, da bi ji bil zvest. Bolečina pri prevari ne mine. Nikoli. Lahko samo potlačiš vase negativne občutke, ki pa prej ali slej pridejo spet na plano.
In to ni življenje ampak agonija.

Ljube ženske. Vsaj same sebe spoštujte in imejte rade in se rešite takih primerkov. Če so prisotni še otroci pa toliko prej, da ne kasirajo še oni.

varas, vara te, okej…tisti ki vara je prasec ali prasica, prevarani pa se vedno dela žrtve…okej, pa naj bo tako…ampak vsaka poštena in normalna ženbska ali moški, ki je prevaran-a, bo toliko poštena, pošten, da mu bo jasno zakaj je njun odnos prišel tako daleč!

tisi, tiste, ki pa si zakrivajo oči in raje igrajo zrtve, pa so tako nore ali nori da na koncu se res klicarijo tiste moške, zenske…ste nore ali nori, ni čudno, da ste prevarani!

kaj te briga ona, on, brigaj se zase, za svojo familijo, moza, zeno…pa do takih zgodb ne bi nikoli prislo!!!

Seveda povej!!! Zakaj bi samo ti trpela, naj še ona plača za neumnost, pa naj njen dec ve, kako prasico ima, pardon izrazu. Jaz sem naredila tako.

Je povedala njenemu možu in ta se je v trenutku ločil, pa sta imela skupaj hčero in kredit na hišo.
Moški ne tolerirajo ženskega varanja v 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in se ločijo.

pa saj ne morem verjet , ko to berem !!…kakšne primitivke , najlažje je krivit nekoga za moževo varanje in naredit še nekoga nesrečnega !! rajši se zamislite zakaj ! po reakciji mi je seveda jasno in to se vam bo še dogajalo ! vsi smo natanko tukaj , kjer si zaslužimo , da smo ! prej boste to sprejele , lepši vam bo svet !!

Ti pa imas zgoraj pomesane pojme. Primitivna sta tadva ki sta varala in ne nickriva in nicvedna partnerja. Ce pa je prislo varajocih varanje na plano, pa ne samo da sta primitivna, se neumna ko noc sta, zdaj pac morata racunat s posledicami.
Vsako taksno dejanje pac nosi posledice, na to moramo ljudje racunati.

Sploh ne vem, zakaj še bolj mešat drek?? Če se tvoj dec kavsar okol, nej se spoka kamor hoče. Ne štekam zakaj jih mal manj k proste, da pusti jebo in ostane z vami.Če zvem, da se moj gon okol, se lohk gon še naprej!!

seveda bi poiskala njenega moža zato,ker ne bi dovolila,da imam doma štalo in uničeno psiho ona pa s svojim ,ki (pojma nima o tem) mirno kofetka na balkonu. E ,če trpimo mi doma naj tudi ona z njim vred.

upam , da provociraš !! ker drugače si ena zmešana baba !!

Jaz sem dobila tak klic, ampak meni se je človek zdel psihopat. On bi se kar nekaj pogovarjal – pa kaj si ti meni, halo. Resno, ne moreš klicarit neznancev naokrog in jim sporočati takšnih novic.
Saj ne, da mu ne bi verjela, ker sem tako ali tako slutila, da se nekaj dogaja, ampak se je mož znal spretno izgovarjati … Samo ne bom se jaz pogovarjala z nekom xy o teh zadevah. In kaj sploh na bi nama to pomagalo?

Jaz sem poklicala moža partnerjeve ljubice……….pa mi nikoli ni bilo žal zato, itak sva zvedela zadnja hahahaha……zdaj smo vsi srečni, onadva skupaj, midva pa vsak zase…..

ampak onadva sta skupaj !! se je končno rešil zmešane babe ! čestitam mu !

ampak onadva sta skupaj !! se je končno rešil zmešane babe ! čestitam mu ![/quote]

Ona pa se je resila morebitnih spolnih bolezni in prevaranta, boljse zivet sam kot pa da kdo dela budalo iz tebe in mu moras se pucat in kuhat med tem ko se vlacuga po drugih.
Najbolj bo srecen tisti moski, vsak zeli to izvedet, torej na vsak nacin ga seznani, se bo znebil varaliske babe!

varaliska baba !!!! novi izraz na monu , hahhahhahahahhahahhahah

nisem ti folž …tvoja omejenost je bedna !

Moraš? A stoji z naperjeno pištolo za tabo?

Moj bivši si je ljubico omislil v času, ko sem nekaj mesecev ležala v bolnišnici zaradi rizične nosečnosti. Revček baje ni prenesel te napetosti kako se bo nosečnost končala in je nujno potreboval malo sprostitve. Jaz žleht baba pa tega nisem razumela. In ja bi bila zelo vesela, če bi mi katera od mojih vrlih prijateljic povedala kaj se dogaja. Če ne takoj pa vsaj, ko sem rodila. Sama sem zvedela eno leto kasneje in od takrat sem samska no pa tudi nekaj prijateljic je sedaj med bivšimi.

V kolikor bi vedela za nekoga bi to na nek način tudi povedala. Tako kot ne bi ostala tiho, če bi videla, da nekdo krade, pretepa ipd. tako ne bi ostala tiho pri varanju.

Popolnoma se strinjam!

Prevaran naj pomete pred svojim pragom in naj resuje svoje probleme, ker jih ima itak preko glave in jih je imel ze pred varanjem, pa si je vneto zatiskal oci pred njimi! Zdaj ima priliko, da se s svojimi problemi sooci in jih resi, ne pa da si ponovno zatiska oci in jih brise z valjenjem krivde na druge ali pa z mascevanjem oz tolazi se s tem, da ima se nekdo drug tezave kakor on.

No, potem pa, ko resis svoje probleme in ko razcistis sam s sabo, potem pa naj sele dela dobra dela in pove partnerju ljubimke/ca.

Spolne bolezni se prenašajo s seksom, ne pa s pucanjem in kuhanjem. Torej bi morala z njim kdaj seksat, ne pa samo pucat in kuhat. Mogoče si potem niti ne bi iskal ljubice.

New Report

Close