Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kamp za šotor na slovenski obali

Kamp za šotor na slovenski obali

Pozdravljeni!

Z družino (2 otroka, 2 in 4 leta) bi šli za 4 dni s šotorom na morje v kamp na slovenski obali. Kakšni so slovenski kampi ob morju. Je kak primeren za otroke, lepo urejen, lepa plaža, čiste sanitarije, a so parcele ali le prostor za šotore, je gneča? … Kako je s plažo, dostop, plačljivost?

Hvala za vaše izkušnje.

Vseh sicer ne poznam, ampak če sodim po Adrii v Ankaranu, vsega, kar si navedla, na slovenski obali ne boš našla. Adria je kot kamp sicer še kar, ampak plaža je pa obup. Pa tud ob parih krajših obiskih Ankarana smo doživeli že tolk neprijaznosti, da nas tam več ne vidijo.

Mogoče je kakšen drug kaj boljši.

Narobe link je bil, sori.

Bila dva dni na sl. obali, točneje v Ankaranu. Kamp Adria sicer kar lepo urejen, jaz nisem tam kampirala, šla samo na kopanje. 5 eur za parkiranje, wc-ji plačljivi. Ma ok, naj bo…. Morje pa resnično prava mlaka, trave, da skor ne moreš noter. Bljak, meni se je gravžalo…

Ma ne grem več na sl. obalo se kopat niti zastonj.

Bila začetku julija v Savudriji. Ma… v primerjavi z našim stokrat bolje… Pa ne delam nobene reklame za Hrvaško ha ha…

Tko da… premislite.. Se zapelješ pol urce dlje in se vsaj lahko normalno kopaš…

Bila dva dni na sl. obali, natančneje Ankaran. En dan kopanje v kampu MNZ, drugi dan Adria Ankaran. Kamp Adria je videt kar urejen, jaz nisem kampirala. Je pa parkirmina 5 Eur, plačljivi wcji. Ma ok, naj bo… Plaža bolj tako. Morje pa tako, da nisem videla, če bi šla not. Trave, da te kap, videt je umazano, bljak… Mene ne spraviš več kopat na sl. obalo niti zastonj, raje se zapeljem pol urce dlje do Savudrije, kjer je vsaj morje boljše…

Moje skromno mnenje… Užuivam doma, ker sem predčasno prišla nazaj.. Raje še skok v Nadižo, čisteje, lepše…

Bila dva dni na sl.obali. En dan kopanje v Adrii Ankaran. Parkirnina 5 eur, wc ji plačljivi. Kamp je videt kar ok… Morje pa… bljak, trave, da te kap. Ne veš, a bi šel not al ne… Skratka, mene je minilo kopanje na slo. obali. Res. Sva s hčerko predčasno prišli domov..

Raje se zapeljem pol urce dlje do Savudrije, kjer je morje čistejše in greš z užitkom not…

Ali pa še raje v Nadižo… Čisto, lepa narava..

Ob obali ne poznam nobenega takega. So pa luštni kampi ob Kolpi, v Martuljki, ob Savinji, ob Soči, V termah Ptuj, Moravskih…

New Report

Close