Starševski čvek

Boli me želodec

Default avatar
Kar naenkrat, ko strela z jasnega. :(((
Sicer imam zadnje dneve res precej napete in stresne, ampak takole nenadoma ...

Kako naj si pomagam? Za želodec nimam nobenih zdravil.
Imagine all the people living life in peace ...
Default avatar
A si vse slaščice popapala ? Če nimaš Rupuruta doma, ki meni 100 % pomaga, zato je v domači lekarni, pa kakšen čaj al pa kamilčke spij. Če boli od hrane, grenke kamilice, bruhcaš ko velik, pa gre vse ven. Če to ni to, pa veš samo ti. Naj te neha lahko samo želim.
Default avatar
Ne, pecivo se še hladi na balkonu. Danes sem pojedla le nekaj grozdja, drugega še nič.

Če se čudeži dogajajo, bom doma našla Rupurut (nikoli ne reci nikoli). Kamilice pa že pijem.

Hvala!
Imagine all the people living life in peace ...
Default avatar
brinovec, če ga imaš.Sigurno pomaga.Je za skozlat zanič,pa vseeno....
Default avatar
Tudi borovničke bi bile zelo dobrodošle.
Default avatar
polnočka je napisal/a:
Kaj pa vem,borovničke glih ne,ker so sladke.Za želodec so najboljše grenčice...lahko je tudi jager.
Vem pa,da je brinovec sigurno najboljši,sem že sprobala sama in pomagal je tudi ostalim.
Default avatar
rukni je napisal/a:
Brinovec je bolj za menstrualne težave, za želodec pa so bolj grenčice tipa Zwack, Underberg (Jager presladek)...
No če te želodec boli zaradi stresa ne pomaga nič prav dosti. Vem, ker govorim iz lastne izkušnje. Pač popij en šnopček, bo bolje, zato ker razbremeni možgane. Ni pa to dolgoročna rešitev.
Default avatar
Mene kdaj boli želodec od živcev in zaradi preveč popite kave . Pomaga edino sprostitev. Pojdi malo ležat, sproščeno kot ti najbolj paše in skušaj zaspat.
Default avatar
jaz ne smem jest grozdja iz trgovine/tržnice, me zvija, črviči in imam takšne krče da je joj
Default avatar
Preden te bo nehalo, boš kronik postala :)

Popij malo žajblja.
Default avatar
Popij 1 dl donata Mg, pa vzemi en spazmex ali buscopan, umiri se pa bo!
Default avatar
Ne razumem jst več dobr tega....
Namreč ta teden je men tud želodec bolel... BOLEL! K sm omenla to 1. osebi, mi svetuje Rupurut... halooo, men želodec BOLI, štekaš? Očitno ne.... Ko sm omenla to drugi osebi, mi svetuje mleko... Pa kaj je zdej to?! Men boli, ne peče... A folk sploh ve, da se Rupurut, donat, mleko in podobno uporablja, ko človeka peče v želodcu in kjer je vzrok kislina in ne takrat, ko te želodec BOLI... A ločite to dvoje? Očitno ne....

Avtorica tle tud piše, da jo BOLI.... torej, BOLI, ne pa peče.... jao! Pa da še odgovorim: men pomaga Pervivo, Buscopan.....
******************* flo *********************
[img]http://shrani.si/f/2/12B/5r2DR1v/ezgifcom-resize.gif[/img]
Default avatar
floating je napisal/a:
Težave imam z želodčno kislino, želodec me nikoli ne peče, ampak boli, bolečina seva v različne dele. Nikoli nisem jemala Buscopanov ali kaj podobnega, ampak Rupurut, Ranital. Je pa potrebno ugotoviti vzrok bolečini.