Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek za eno ki je spraševala, kako je v maslenici

za eno ki je spraševala, kako je v maslenici

Vsi so ti rekli, kakšna pustinja da je, pa bi jih rada popravila, da te ne prestrašijo:
tisti konec je čudovit. Maslenica je majhna, slikovita vasica:
http://www.adria-apartmani.com/Maslenica/Kresimir/index.html
ki nima veze s tem, kar se vidi z mosta (s pustinjo).
Okolica je pa tudi prečudovita. Od Nina, Zadra, Paga, Ribnice, Starigrada, Posedarja, Karina, Obrovca. Kar pogumno, mislim, da boste z majhnimi otroki zagotovo uživali.
Če se nič ne bo dogajalo v Maslenici, imaš aktivnosti takoj v Posedarju in v Ninu zagotovo.

Krasno, lepo, cena apratmaja pa v plafonu.

lp

120 € za 13 oseb ni se mi ne zdi taka cena v plafonu. Si pač najdeš majši apartma, pa je.

nova
Uredništvo priporoča

Koliko pa je sploh pričakovana cena apartmaja za 4 osebe na Hrvaškem? Mi še nikoli nismo bili na Hrvaškem v apartmaju, zato vprašam.

Cena niti najmanj v plafonu, prej pod plafonom, saj je za 13 oseb!
Na Hrvaškem je trenutno zelo težko dobit apartma za 4 osebe za 50 eur, kaj šele manj. Saj je špica, mogoče potem po 15.8.
Sam za manj pa močno dvomim. Ker sem pred kratkim dobila neko akcijsko ponudbo za Crikvenico, za 4 osebe apartma na dan 70 eur. In to je akcija!! Za znort.

najlepša hvala za prijazno sporočilo!

Ja, vidim, da ste že ugotovili, da je cena izjemno ugodna, dala semm primerek teh apartmajev, ker imajo najboljše slikice vasi. Za 4 osebe pa pridejo (če mal pobrskate po tehle straneh od adria apartmajev, in to celo ne samo v Maslenici) ca 50 €, kar je res ful ugodno za sezono. In morje ob vasici je super, mirno in toplo, zvečer malo vetrčka pride z Velebita – ma zame ga ni dopusta od takega nekje izven “uhojenih poti” 🙂

Aha in da me ne bo kdo obtožil reklame, s tole stranjo nimam popolnoma nič, zdelo se mi pa je fino, ker je tako ugodno in na tako čudovitih koncih. Včasih ljudje rinemo v prenapolnjena središča, kjer niti ne vemo, a bo frej ali ne, na bolj odmaknjenih delih pa nas čakajo za nekatere tudi veliko lepše stvari za veliko manj denarja.

Uživajte, pa kjerkoli že boste!

New Report

Close