Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Toplice, katere ugodne?

Toplice, katere ugodne?

Brskam, pa se kar v krogu vrtim. Sem sama z dvema punčkama, starima 2 in 5 let. Rada bi ju odpeljala za tri dni v toplice na počitnice. Katere so najbolj ugodne? Lepo prosim za vaš nasvet.

Si gledala Topolšico.

Ne, teh pa še nisem. Vsekakor jih bom. Iščem nekaj kar bo punčkam zanimivo, da imajo veliko bazenov… Čatež je pa tako drag:((((((

Laško

Dolenjske Toplice…..

Moja sestra je bila 14 dni nazaj s sošolkami v Termah Olimija v apartmajih Lipa. Za 3 dni (brez hrane) so plačale 50 evrov na osebo.

Kaj pa Bioterme Mala nedelja?
Smo bili ravno danes, pa zgleda luštno.

Kaj pa Terme Banovci? Polpenzion pride cca 49€ punčki imata pa zastonj. Ni gužve, pa še Banovske gusarje imajo, to bi bilo za punčki zanimivo.


Ampak otroci so zastonj samo ob dveh odraslih osebah. Dobro preveri. A tamala je že dve leti? Ker do dveh je v večini hotelov tako zastonj.

če se odločiš za bioterme preveri ceno njihovega hotela in tega na vrhu hriba

http://www.hotelamord.si/?page=nastanitev#paket9
“Hit poletja”
Cena:Samo 33,00 € na dan
Cena zajema:- samopostrežni zajtrk
– večerja – izbor menijev
– celodnevna vstopnica v termalnem parku Bioterme
Ugodnosti:- otrok do 6. leta brezplačno
– otrok do 14. leta 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popusta na dodatnem ležišču

kakšne so cene v hotelu od Bioterm nisem gledala

v Čatežu? to je otrokom zelo zanimivo.

Ugodna se mi zdi je Dobrna, sam ne vem koliko(razen vode) je to za otročke zanimivo?

Laško je pa med dražjimi-predragimi- za to kar ponujajo tam direktno ob železnici 🙁

večina jih ima kakšno dobro ponudbo – vsaj en čas, potrebno je le malo pobrskat, sama si večkrat pogledat stran http://www.viaslovenia.com/, ker je vse na enem kupu, še ugodnosti s kupončki so za natisnit… včasih kej posebej zanimivega, sicer pa ne bi mogla reči, da so eni hudo biljši od drugih, vsi se trudijo, sej vedo zakaj!

New Report

Close