Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek avtokamp adria in jadranka

avtokamp adria in jadranka

Na netu nisem našla koliko znaša pavšal za prikolico v av tokampu adria ankaran oz. avtokampu jadranka izola. A kdo ve in kako je s prikolicami pozimi, ali jih je potrebno odpelat, ali lahko ostanejo proti plačilu tam

Kolikor vidim, so v Jadranki stalno postavljene (ampak kdo sploh tam hoče kampirat?!), v Adriji jih pa peljejo na zimski prostor, ki je pred kampom.

Samo res je kot pravi “vidim”:pa kdo hoče sploh kampirat v Jadranki? Pajzl od pajzla…

Da, res je tako. v Jadranki postavljene celo leto, v Adriji pozimi prestavljene. Mi živimo na obali, zato vidim dnevno oba kampa.Tudi sama se sprašujem kdo bi hotel sploh kampirat v Jadranki, moj mož pa vedno reče “predstavljaj si, da živiš 350 dni v letu v nekem blokovskem naselju v Dusseldorfu in je zate Jadranka to, kar je za nas Dalmacija”. Ampak jaz vseeno mislim, da v Jadranko pa res ne. Enkrat smo se tam ustavili ker je sina tiščalo na wc in se je ravno odvajal od plenic, sanitarije da te kap, že na parkingu je smrdelo od njih in higiena je veliko pod minimumom, pa nisem fina rit, sem tudi sama dolgo živela v študentskem domu in na dopuste hodimo tudi mi v kampe.

Sem od tle doma in se popolnoma strinjam. Adria je hotel z 10 zvezdicami, proti Jadranki, kjer so vedno prikolice. Sem slišala da nekateri, ki so ostali brez domov, tam živijo celo leto. Sam se mi je človek pohvalil. Res mi ni všeč Jadranka. Adria je pa klasa zase .Dvomim da imajo na netu vpisan letni pavšal. Res pa jih odvlečejo v Adrii na plac nad recepcijo, kjer prezimijo.

Napiši na googla kamp adria ankaran, so vse cene tam, na levi. Če so cene take, je pa zasoljeno.Sem zdaj pogledala. Jadranka zihr ni tako draga, je pa kot smo rekli, da je.

New Report

Close