Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek počitniška prikolica in slovensko primorje

počitniška prikolica in slovensko primorje

Pozdravljeni.
Odločili smo se da bomo kupili prikolico, ki je že stacionirana v kakšnem kampu v slovenskem primorju. Na netu nič pametnega. Bomo počakali, verjetno drugo leto, ali jeseni, saj sedaj vsi koristijo. Zanima me, kateri kamp je kaj primeren za otroke saj imamo dva mala otroka. Ter kakšne so kaj cene pavšala pri nas ? Hvala za odgovore.

meni je najlepši kamp Adrija v Ankaranu. Lahko dostopen in z precejšnjo podporo ( trgovina, samopostrežna restavracija, bazen ( sramota ker je proti plačilu), tobogan ( še ena sramota ker je tudi plačljiv ) In pač štanti z kramarijo.

Fjesa je luštna, vendar brez zgoraj naštetega oz. minimalno.

Čez celo leto je pa menda odprt samo kamp v Izoli. Ma vsaj včasih je bilo tako.

Tudi v Žusterni je kopanje v bazenu plačljivo, pa je na plaži, kaj češ tak je life. Je pa Adria od nekdaj klasa. Dosti let nazaj so dobili priznanje kot najbolje urejen kamp od nemške agencije, pa tudi sanitarije so bile – čiste, čiste. Kako pa je sedaj, pa ne bi vedla. Vsekakor pa se prikolice losajo ljudje ob koncu sezone in so obvestila na oglasnih tablah kampov. Se pa najdejo tudi taki, ki ko končajo dopust, prikolice enostavno prodajo. Tako smo prišli mi do svoje,ki smo jo odvlekli v Poreč. Brezhibna, za manjši denar.Smo pa pustili kontaktno številko v recepciji kampa, pa so nas poklicali. Pir, vnaprej za uslugo sploh ne škodi.

nova
Uredništvo priporoča

Meni je najbolj všeč Fijesa, Vsaj včasih, ko je bil to še kamp v naravi. Zdaj je med prikolicami vse tlakovano, manj je zelenja… to ni več to!

Počitniška – če želiš res lepo brunaico v avtokampu Strunjan locirano, celo leto lahko koristiš, ti jo zelo ugodno prodamo. tudi paušal še je kar znosen. je pa res lep kamp, urejen z vsem.
lahko me pokličeš kdajkoli: 040/415-407
lp

Kamp Strunjaj je tako nabasan, da ne bi imela tam prikolice. Prikolice se tišijo druga druge. Obup!

Pa še plaže ni blizu.

Sigurno Fiesa, plaža čisto blizu naše prikolice,pavšal okoli 2800 evrov

New Report

Close