Najdi forum

Si zelim prevec

ejte mi povedat si zelim prevec:rad bi sam mel eno osebo da bi je reku da jo mam rad,rad zaspal v njenem objemu jo razveselil ji naklonu pozornost jo pelju ven!!!
preprosto povedano uzivi v njeni druzbi!!!

Si zelim prevec??????

Tim!

Ja, želiš si preveč.

lp, ddot.

Ne – ne želiš si preveč….čist realno, dosegljivo….Sam ko pride taka oseba- ji čimvečkrat pokaži, da uživaš v njeni družbi….

LP

nova
Uredništvo priporoča

Se strinjam. Ne želiš si preveč. To kar si želiš je uresničljivo samo prava oseba se mora najti. Upam, da se ti želja kmalu uresniči.

Potem sem jaz pošten antitalent …

Meni je ne uspe najti – z vsakim dekletom s katerim se zbližava se konča tako, da ona ugotovi, da me ima sicer rada, ampak da me ima rada bolj kot brata (e?). Pri zadnjih dveh se je zgodilo tako, da sta si potem, ko sva se pač odločila, da greva vsak na svojo stran, dokaj hitro našli fanta – me pa obedve sedaj še ful pogosto kličeta in vabita na pijačice pa na kavice (obe sta trenutno single). Saj, lepo. Ampak če nekomu iztrgaš srce in parkrat poskočiš po njem, ne pričakuj da bo še naprej bilo zate 🙂

Ja, vem. Zagrenjen sem. Vem. Sprijaznil sem s tem, da zame ni para. Ne boli več – le aftertaste je še malo grenak.

lp, ddot.

Ne obupat, sej imaš še celo življenje pred sabo. Boš videl, da se bo našla punca, ki te bo imela rada in bo tvoja za celo življenje.

ej tim, če ti čist po pravic povem tut jst velikrat razmišljam o tem. včasih se prov bojim zbližan s kakšnim tipom ker vem da ne bo trajal dolg. s pa bolj romantična duša ne? absolutno si pa ne želiš preveč. to je čist normalno, čeprav ne za vse.

love….don’t come easy to me… ah Tim, saj sam veš odgovor, nima pa to nič veze z zaslužiti ali ne…dostikrat si kdo tudi ne zasluži tega pa ga kaksna vsako noc objema…

lp ajs

ps.a nisi ti se malo nazaj razlagal, da v bistvu ne isces punce :)?

PREMALO! 🙂
, (da bi ti ta oseba ljubezen vračala)!
LP!

ja, želiš si preveč

jaz si tudi to želim 🙂

Do enga 10. leta si jo že moral imet. Mamo namreč… Zdaj pa… Kolk si pa star?

Odvisno, kakšne kriterije imaš. Lahko, da imaš tako osebo, ki bi vse te stvari počela s tabo, blizu, pa se ne zavedaš ali pa ti ni všeč!

en pregovor prav, pazi česa si želiš, ker se ti to lahko uresniči:))

Drugač pa, sej to lahko dobiš, just step out there and invest:)

LP
simon

a si ne želimo vsi tega?
Hm, kaj nej ti rečem, mogoče tko k mali princ: bistvo je očem nevidno – gledati moraš s srcem 🙂

Za normalnega človeka so takšne želje samoumevne. Kdor se temu izogiba, nima rad niti sebe, kaj šele druge.

Ti ni nobena všeč al ti nobeni nisi? Najbrž to drugo. Težko komentirat, če nč dost ne poveš…

Če ni kemije pozabi na fiziko!!!

Po drugi strani pa poglej malo forum pa bos vido kdo ni zadovoljen pa kdo si želi kaj novega…….

Večkrat se pojavi tema “prevarala sem dragega” kot pa “prevaral sem drago”………

Tak kot sem že enkrat napisal BITCH IS A BITCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak zaj pa me križajte!!!!!!

Drugače pa odgovor za tebe ja na žalost si verjetno res želiš preveč!!!!!!

Resnica boli ampak taka je!!!!!!

Veš tudi resnica je ženskega spola!!!!!!!!!!!!!!

Grema enkrat na drink pa haklajma kakih pet praznoglavih pičk za one night pa si privoščima…..

What do Y think???

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close