Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Nova desnica

Nova desnica

Kot ves čas pričakujemo, da bo levica postala levica, bi bilo za družbo dobro, da bi do napredka in premika prišlo tudi na desnici. Saj ne gre za novo desnico, gre za normalno desnico. Slovenija si namreč zasluži normalno desnico; normalen konservativen političen pol.

A kaj, ko ima ovira kar ime. Janez Janša je tisti, ki vedno znova pokoplje desnico, a ki jo hkrati tudi edini pripelje na oblast. Prav zaradi zadnjega se ga desnica tako oklepa. Pri čemer še zdaleč ni res, da ta aksiom res drži. Mar ne bi marsikdo volil desnice, če je ne bi predstavljal Janša?

Tako se je namreč včasih trdilo tudi za levico. Da brez Kučana in Drnovška ne bo mogla biti ali priti na oblast. No, zdaj je levica na oblasti.

Morda je čas, da tudi na desnici začnejo razmišljati o tem, kakšno bi bilo življenje, če ne bi bil na njenem čelu vedno Janez Janša. Morda bi se politično življenje normaliziralo, če bi prvo politično linijo zapustil še zadnji veliki osamosvojitelj.

http://www.najdi.si/news/preview.jsp?ql=Nova+desnica+Mladina.si+{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}BB+dnevne+novice&purl=http{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3A{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2F{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fwww.mladina.si{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fdnevnik{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2F16-07-2010-nova_desnica{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2F

če nič drugega je zanimivo branje!!!!:)

Ja ampak to pa je izjava, ki boljša ne more biti! Pa še kako resnična!!!

“”Morda je čas, da tudi na desnici začnejo razmišljati o tem, kakšno bi bilo življenje, če ne bi bil na njenem čelu vedno Janez Janša. Morda bi se politično življenje normaliziralo, če bi prvo politično linijo zapustil še zadnji veliki osamosvojitelj.””

Komunajzarji bi prodali lastno mater in očeta,, da bi se Janez Janša umaknil iz politike.

To je jasen znak, da SDS in njen predsednik delata dobro! :-))

A da Janša dela dobro??? V to močno dvomim! Sedaj mora JORAS reševati njegove bedarije in gladovno stavkati! Ovčke bolje je, da ne meketate, pa čeprav vam pastr to ukaže!!!
In preberite še enkrat zgoraj navedeni članek! Tisti ki dela dobro ne izgubi volitev!

ninej vprašanje zate…..če levica ni levica, kaj potem je?

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

“če levica ni levica, kaj potem je?”

Težko vprašanje. A mogoče niti ne. Če ni ne eno ne drugo in je povsod le megla, potem je desnica!


čak mal, potem naša levica ni levica al kako?…..je desnica potemtakem……ninej, dej nam razjasni no…….še posebej v povezavi s prvim postom…….

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Najbolj fino je, ko začnejo levičarji razlagat, kakšno desnico bi radi.
Se vam je čist skisal?

Ma, saj mal imajo prav. Kaj pa imamo? Prof. Duhovnika na čelu Krščanske demokratske stranke??? Se mi zdi kot da jo je Kučan ustanovil samo zato, da bi zasedel ime stranke…


čak mal, potem naša levica ni levica al kako?…..je desnica potemtakem……ninej, dej nam razjasni no…….še posebej v povezavi s prvim postom…….[/quote]

hahaha, WW od tebe bi pa človek res pričakoval, da tole zmešnjavo razvozlaš, tako malo sem upala glede na tvoje briljantne poste, eh pa sem preveč pričakovala. Hja kaj čmo!!!:))))

sicer pa kakor se zadnje čase samooklicani desničarji obnašajo, bi človek pomislil, da imamo v sloveniji samo levičko!!!!:))))))))))

Žal se ne strinjam. Pri nas na oblasti ni levica, ampak “ne tič ne miš”, ki se izdaja za levico.

Ninej verjetno misli, da bi se moral Janša umaknit v senco, na krmilo pa postavit mladi kader, kateremu bi diktiral tempo iz ozadja, tako kot to počne Kučan in partija v senci, ki so postavili v ospredje mladobudneže, ki so seveda samo izvajalci odločitev njihovih botrov !!! Kaneda ninej ?!


Ima tidi Janša svojega botra, ne skrbi, le da ta skrbi za interese neke druge države.

Repovž in ninej spet sanjata :))))

P.S. manjka še samo Miheljakova kolumna :))))

Repovž in ninej spet sanjata :))))[/quote]

hahaha – saj vem da potrebujete liderja, desnice brez Janše ni, kaneda?:))))

Repovž in ninej spet sanjata :))))[/quote]

hahaha – saj vem da potrebujete liderja, desnice brez Janše ni, kaneda?:))))[/quote]

Levica je potrebovala na volitvah Pahorja, da je lahko premagala Janšo. Dejstvo je, da edino Pahor drži skupaj levake. Ta najtalepša in ta najtabulši sta nesposobneža , ki se švercata na Pahorjevem vlaku!!

Odkdaj pa je ŽUPNIK desničar? Vedno je dal vedet da je ekstremni levičar.

hahaha – saj vem da potrebujete liderja, desnice brez Janše ni, kaneda?:))))[/quote]

Levica je potrebovala na volitvah Pahorja, da je lahko premagala Janšo. Dejstvo je, da edino Pahor drži skupaj levake. Ta najtalepša in ta najtabulši sta nesposobneža , ki se švercata na Pahorjevem vlaku!![/quote]

evo, da je res kar zgoraj piše, Janša vam še na volitvah ne pomaga več!!!:))))))))))))

Levica je potrebovala na volitvah Pahorja, da je lahko premagala Janšo. Dejstvo je, da edino Pahor drži skupaj levake. Ta najtalepša in ta najtabulši sta nesposobneža , ki se švercata na Pahorjevem vlaku!![/quote]

evo, da je res kar zgoraj piše, Janša vam še na volitvah ne pomaga več!!!:))))))))))))[/quote]

A o tvojem liderju boš pa kar tiho?

hehehe, moj lahko jutri odstopi!!!:))))

Hahaha…, saj to bi bila edina rešitev, vendar je ne bom dočakal, na mojo veliko žalost!!!!

mah, če odstopi moj-ne bo prov nič drugače!!!:))))


tvoj ne bo nikoli odstopil….je preveč rad pri koritu……

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

a bejš no, še enkrat MOJ lahko takoj odstopi!!!

sicer pa zakaj se izogibaš mojim vprašanjem na tvoje poste, pišeš pa velike bedarije, da je napad obramba je že zdavnaj preživeto!!!

prenizka si, da bi te sploh jemala resno!!!

New Report

Close