Najdi forum

kam med dopustom

Sem v situaciji, ko ne vem, kaj naj naredim. Znanka mi je med njenim dopustom prinesla v varstvo morskega prašička za 2 tedna in malo hrane – ni bilo za ves čas. Zdaj pa bo kmalu minil tretji teden in se nič ne zmeni, da bi ga vzela nazaj. Sem mu kupila še dodatno hrano. Včeraj pa jo kličem in je imela kup izgovorov. Eden je bil najboljši, da ga naj pripeljem jaz nazaj. Tudi njeni otroci ga ne pogrešajo. Kaj bi vi naredili v takem primeru. Sama ga ne morem imeti, ker imam zajca in je premalo prostora za obe kletki.
LP

Jaz bi ji povedala kar ji gre, brez dlake na jeziku. Seveda bo zamerila, ker ljudje taki so. Imam izkušnje. Boste pa prišparala svoje živce, kar je pa tudi nekaj vredno.
Vsekakor pa nima pravega odnosa do živali, otrokom jaz niti ne zamerim, saj drugačni ne morejo bit pri taki mami.

pozdravljeni,
ja to je pa res zoprna situacija. zelo neodgovorno od gospe ki je prosila za varstvo, zato vas nima biti ničesar sram, da ji poveste da nimate ne prostora in ne časa da bi skrbeli za žival ki je bila prvotno v varstvu. Predlagam da gospo pokličete in ji lepo razložite,da naj poskrbi za svojo živalco…pa veliko sreče, in upam da za živalco doma lepo skrbijo! 🙂
pozdrav

nova
Uredništvo priporoča

Je prišla ponj. Ko jih je zaslišal, je začel cvilit, ker je bil vesel, ona in hči pa prav nič. Škoda.

spremljaj situacijo da ga na bodo kam odvrgli

Jemanje živali med dopustom v brezplačno varstvo je ena sama potuha 🙁
Kdor ni sposoben skrbet za svojo žival, si naj kupi plišasto in jo ima na kavču. Božanje po lastnikovih potreba, ni pa nujno…

New Report

Close