Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vikend dopust do 200 evrov

vikend dopust do 200 evrov

Me zanima, ali je v Sloveniji (lahko tudi v tujini, dosegljivi čez vikend) preživeti lep dopustniški konec tedna za do 200 evrov? Mislim tako, da nekje dvakrat prespiš, nekaj poješ, si kaj pogledaš (bencina ne bi upoštevala v tej ceni).

a se hecaš itak da ja, daj malo kataloge v roke in poglej. vse je polno ponudb, lahko pa tudi v lastni režiji kaj. mi se imamo vedno lepo za skor nič denarja res je da furamo celodnevne izlete polno doživete, samo dalo bi se tudi kje za minimum prespat.

Lahko…. vzmeš šotor in greš kamor ti srce poželi. Najameš apartma s kuhinjo (za dve noči sicer plačaš 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} več) in si sam kuhaš.

Sicer pa niti nisi napisala ali je to po osebi ali za dva ali za celo družino.
Če sta dva gresta lahko tudi v hotel.

Za dva odrasla in otročka (tri leta).

Seveda je:

Najem apartmaja: http://www.apartmani-hrvatska.com/osobna.asp?BR=2109&ObjektID=6451

evo tri dni te pride 170€ + tri dni parkiranje ki ga plačaš: 16,5€..

Pa javi kako je bilo, ker bi šli mi enako z otrokom tri leta septembra:)

LP

Za 200€ pomojem kjerkoli: Bovec, kakšne terme, morje… Če greš v apartma pa sploh.

Seveda! Je pa odvisno, kaj imate radi..če imate radi hribe, si naredite kakšno turo s postankom na kateri koči ali domu, pojejte domače kosilo, priboljške imejte s se
boj…Logarska dolina je lepa recimo…Triglavski narodni park..če šotorite, se lahko zapeljete do italijanskega Lignana, mivka, peščena plaža, mislim da pride postavitev šotora in stroški nekje 35-40eur na noč…veliko je variant, samo malo povej, kam te bolj vleče-morje,hribi…

200 evrov za vikend je kar fajn znesek. Poglej na Hofer potovanja na internetu, imajo veliko ponudb za 3 dni, tud Italija, Avstrija. Seveda se najde tudi marsikaj v Sloveniji – no, Hrvaška pa glih ni na moji prioritetni listi. Že malce izpeta zadeva.

New Report

Close