Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Z vlakom v Paris

Z vlakom v Paris

Ima kdo kakšno konkretno izkušnjo? Cena? Prestopanje? Čas trajanja potovanja? Kje se sploh da rezervirat karte in zvedit cene?

Sama sem gledala treni it, iz Trsta gre direkt, več kot 10 ur vožnje, cena okrog 200 in več evrov. Predrago, če imaš otroke predolgo, odsvetujem. Tudi sama sem se premislila, ko sem videla cene.Pa sem sama odrasla.

Vse to zveš na MONu.
MON je forum, ki poseduje vozne vlake in linije vlakov vseh vrst. Primož je namreč v prostem času strojevodja.

Pravilno torej, da nisi recimo pokukala na spl.stran slo. železnic, ampak na MON.

nova
Uredništvo priporoča

Na monu samo izveš kako so ljudje cinični, sama ti pa predlagam da greš konkretno pogledat na stran kot sem svetovala. Res pa je da iz Lj. ne vem, ne cene ne povezave, ker imam Trst bližje. Če mona nima kaj pametnega povedat, se pa malo prazni tle.

OK, ok, očitno rabiš še dodatno pomoč, a ne. Ne vem zakaj bi bila cinična, samo pohvalila sem jo kako je iznajdljiva. Še bolj pa bi jo, če bi uporabila na MONu prvo iskalnik in v tem primeru bi ugotovila, da je nekdo (tudi na MOnu) pred 3 tedni že spraševal isto..in že dobil odgovore.

http://med.over.net/forum5/read.php?151,6267652,6267661

Iskalnik je zakon!

Še en namig – mogoče je tvoja predhodnica z istim vprašanjem dobila odgovore tudi zato, ker je uporabila “čarobno besedo”………..

Mednarodni vozni red

Upam, da si dobila možganski orgazem, res. Če že do drugega ne moreš.

In ko vsak drug dan sprašujejo o morju, kar že vse vemo, je pa ok. Tale informacija vsake tolk sploh ni slaba. Vpraša pa lahko vsak kar hoče, odgovori so pa itak svega in svašta.

Veš kaj, potem jo pa drugič ti crkljaj pa pomagaj, kakorkoli sem ji ravno jaz dala najkoristnejši nasvet.

Mi gre pa na jetra ta pristop nebogljene boge srotke – nič ne bomo iskali, guglali, niti ne iskali po MONu, ne, ne, sam vprašanje ruknemo gor, pa je. Pa še hvala ne rečemo.

Če lahko crklamo vse od tega ki pojma nimajo kam gredo po tem ko dobijo odpoved, kje naj uredijo obv. zdrv. zavarovanje, kje je fejst plaža, kje si loh rit sončiš, kdaj bodo otroški, kdaj bo socialna,je tale še najbolj zanimiva. Ah, joj – brisače sem pozabla boge srotke.In sem jo pocrkljala, pač eskiviram.Kapiš?!

sej človek rad pomaga, ampak pri tako jasnem in nedvoumnem vprašanju jasnemu naslovniku se res vprašam, čemu so iskalniki namenjeni.
V času, ko tu pišeš vprašanje, dobiš jasen in točen odgovor drugje.

Sicer pa – če ni res nujno in nimaš težav z letenjem, priporočam letalo, bodisi iz Ljubljane, bodisi iz Benetk (Ryanair).

Brisače in plaže po celem Jadranu pa niso jasne, kajne?! Vtipkaš apartma Hrvaška, hoteli Hrvaška, jasno ko današnji dan. Ah ja, preveč dobiš, to pa je res problem.

od kot ti ideja, da mi ne gredo na jetra tudi vse, ki sprašujejo “kam naj grem na morje”….? In se kdaj tudi javim. Če to napišejo vsaj prijazno, sem običajno tiho.

P:S: Za dosego možganskega orgazma rabim kaj bolj inteligentnega, no, ne podcenjuj me…….

Glede na to, da kar jodlaš, mislim da si še enega želiš, al ti pa dolgo ne pride.Odgovori niso bili za tebe, še jaz sem to pogruntala. Inteligenca se kaže v tem, da veš kdaj se neha. Evo, bom inteligentna – po tvoje.

Se opravičujem, ker sem si dovolila postaviti takšno vprašanje na ta forum.

Hkrati ste mi pa s svojim dopisovanjem nekateri popestrili dan 🙂 Da se vam da. Očitno nekatere samo čakajo, da nekdo postavi kakšno za njo “prepovedano” vprašanje in potem ga napadejo. Res nimate nič drugega za počet v življenju kot prežat na napake drugih?

Upam, da ste tisti v življenju vedno iznajdlivi in zagnani, ter nikoli ničesar ne naredite z minimalnim naporom!

Tudi sama sem že pred časom brala na tem forumu to temo. Zaradi tiste teme sem sploh začela o tem razmišljati. In ja radi, če bi bilo le organizacijsko zmožno (ne preveč prestopanj) in finančno ne predrago, bi šli z vlakom.Vem pa tudi, da lahko s časom na enako vprašanje dobiš še kakšno novo dodatno informacijo.

Hvala vsem, ki ste odgovorili na moje vprašanje!

Evo, tipična tema na MON-u. Nekdo nekaj vpraša in potem izveš vse drugo, le vprašanega ne, od tega kako so ljudje čudni, se ne znajdejo in ne vem kaj naprej še … Joj, joj, drage dame, kakšne ste :-O

prosim.

3* mamica, jaz sem se pred leti odločila za potovanje z vlakom v Pariz, pač zato, ker nisem marala letet. Mučna izkušnja. Trajalo je celo večnost, kljub spalniku je vlak relativno neudoben in nisem mogla spat Prestopati sem, kolikor se spomnim, morala sicer samo enkrat, v Ženevi.
Ob vseh naslednjih potovanjih v Pariz sem se odločila za letalo. Skratka, potovanje z vlakom odsvetujem, sploh z otroki.

vem, da so imele avstrijske in italijanske železnice ponudbo za 30 EUR za Pariz, tako kot imajo naše železnice za Dunaj, Praga, Zurih, …

če se pa vmes vstavljaš in greš ene dvakrat dol in si ogledaš kakšno mesto na poti in prespiš je pomojem pot prebavljiva, in eno knjigo debelo …

New Report

Close